Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію,


НазваНаша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію,
Дата конвертації04.05.2013
Розмір556 b.
ТипПрезентацииНаша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, що, можливо, докорінно змінила життя держави, про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни.

 • Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, що, можливо, докорінно змінила життя держави, про певну визначну постать, що так чи інакше вплинула на становлення й розвиток країни.

 • Багато пам’яток, які нагадують нам про минуле нашої країни, збереглося на українських землях. Багато з них зникло, залишивши свій слід в історії та культурі українського народу.

 • Збереження і примноження культурних цінностей є зобов’язанням нашої держави перед світовою спільнотою.Україна багата на славетні святі місця – храми, лаври і монастирі. Протягом багатьох століть вони були для українців не лише носіями духовності, культури, мистецтва, науки і освіти, а й осередками розради і допомоги.

 • Україна багата на славетні святі місця – храми, лаври і монастирі. Протягом багатьох століть вони були для українців не лише носіями духовності, культури, мистецтва, науки і освіти, а й осередками розради і допомоги.

 • З багатьма святими місцями пов’язано чимало історичних подій країни, діяльність її відомих особистостей. Адже частина храмів і монастирів була заснована з волі князів, гетьманів та видатних просвітителів.

 • Попри всі негаразди – війни, пожежі, століття гонінь та занепаду – більшість святих місць України вдалося зберегти від руйнації та відродити.

 • Саме про них та про славетні святі реліквії, що знаходяться в храмах або поруч із ними, й розповідається в цій книзі.Ця книжка розповість про найцікавіші куточки нашої країни. Гортаючи сторінки видання, ви здійсните захоплюючу подорож по знайомих та менш відомих місцях України.

 • Ця книжка розповість про найцікавіші куточки нашої країни. Гортаючи сторінки видання, ви здійсните захоплюючу подорож по знайомих та менш відомих місцях України.

 • Ви побуваєте у середньовічних замках Західної України, помандруєте степами Донбасу, відвідаєте славетний острів Хортиця на Дніпрі.

 • Прочитав книгу, ви ознайомитесь з величними давньогрецькими містами, місцями козацької слави та славетних подій, які творили долю нашої країни.

 • З цієї книжки ви дізнаєтесь про перший в світі пам’ятник мамонтові, про найвищу українську ратушу, про терикони в степах, а також про багато інших фактів, подій та пам’яток, якими уславлена наша Батьківщина.На згадку про героїчні минулі часи залишилося на Україні багато замків та фортець. Довгий час замки були надійною обороною в боротьбі проти завойовників. Майже кожне місто України було оточене потужними фортечними мурами, на захисті яких стояли мужні вояки.

 • На згадку про героїчні минулі часи залишилося на Україні багато замків та фортець. Довгий час замки були надійною обороною в боротьбі проти завойовників. Майже кожне місто України було оточене потужними фортечними мурами, на захисті яких стояли мужні вояки.

 • Більшість замків та фортець не збереглося до нашого часу, багато з них лежать в руїнах, але багато й залишилося. Всі вони зберігають у своїх стінах історію нашої Батьківщини, імена її славних героїв.

 • Гортаючи сторінки цієї книжки, ви поринете у світ лицарів та козаків, героїв та зрадників, перемог та поразок.

 • Ця книжка віднесе вас у ті часи, коли мужність і честь шанувалися понад усе.Наша Батьківщина має безліч сіл, у яких все дихає історією й духом гостинного українського народу, в яких збереглися неповторні палаци, замки, церкви, костьоли. Деякі перетворені на музеї, а в інших збереглися тільки руїни, – а це наша невідома історія, яку ми втрачаємо, це сотні тисяч історико-культурних пам’ятників, які вже давно знищені.

 • Наша Батьківщина має безліч сіл, у яких все дихає історією й духом гостинного українського народу, в яких збереглися неповторні палаци, замки, церкви, костьоли. Деякі перетворені на музеї, а в інших збереглися тільки руїни, – а це наша невідома історія, яку ми втрачаємо, це сотні тисяч історико-культурних пам’ятників, які вже давно знищені.

 • Кожне село має унікальний колорит і неповторну архітектуру. Наші села дбайливо зберігають сліди могутньої України та її численну культурну спадщину. Коли знаходишся в цих селах, створюється враження, що час майже зупинився.

 • Представлене видання призначене для збереження реліктів, унікальних пам’яток архітектури та історії цікавих сіл України, що сприяє формуванню національної самосвідомості та історичної пам’яті українського народу.До вашої уваги видання, яке познайомить вас з державними, історичними, народними, архітектурними та культурними символами нашої країни.

 • До вашої уваги видання, яке познайомить вас з державними, історичними, народними, архітектурними та культурними символами нашої країни.

 • В книзі представлені символічні місця України, такі як Хортиця, Трускавець, Асканія-Нова, Хрещатик, Миргород, Говерла та інші. Без них неможливо в повній мірі уявити собі велич нашої країни.

 • Історію творять особистості. То ж, найвідоміші люди України – творці нашої держави. Саме їм ми завдячуємо створенню культурної спадщини українського народу.У цій книзі автор розповідає про видатні твори українського і зарубіжного мистецтва, які зберігаються в музеях України, про відомих скульпторів та їхні творіння.

 • У цій книзі автор розповідає про видатні твори українського і зарубіжного мистецтва, які зберігаються в музеях України, про відомих скульпторів та їхні творіння.

 • Скіфська пектораль;

 • Фреска Деметри;

 • Мозаїка Софії Київської;

 • Чернігівські капітелі;

 • Ікона Волинської Богоматері;

 • Львівська декоративна різьба;

 • Харівський скарб…

 • Це частина тих скарбів, які належать до пам’яток культурної спадщини України.Давні міста часто називають кам’яними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства.

 • Давні міста часто називають кам’яними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства.

 • Архітектура є мистецтвом, що використовує всі досягнення людства і створює середовище, в якому ми живемо. Вона є також особливою мовою, на якій може до нас дійти розповідь про життя як нашого так і інших народів у інші часи. Тому так важливо навчитися розуміти цю мову, ознайомитися з історичним розвитком будівельного мистецтва.

 • Книга, яка перед вами, покликана дати вам найбільш загальне уявлення про архітектурні стилі й технічні досягнення різних епох і країн, а саме головне, про архітектурні пам’ятки України.Минуле і сьогодення – ось головний лейтмотив цієї збірки, до якої увійшло два історико-краєзнавчих нариси.

 • Минуле і сьогодення – ось головний лейтмотив цієї збірки, до якої увійшло два історико-краєзнавчих нариси.

 • Автор – член Спілки журналістів України – знайомить читачів з деякими сторінками минувшини Токмака, пам’ятками міського скверу, який продовжує зберігати таємниці.

 • Йдеться також про історію розвитку Токмацького благочинічеського округу і будівництво православних храмів, починаючи з ХVІІІ сторіччя, їх руйнацію та переслідування церковнослужителів за радянської доби, духовне відродження і відбудову церков в останні роки.

 • Збірка розрахована на читачів-краєзнавців і дослідників історії рідного краю.

Схожі:

Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, icon1. Спостереження над мовним матеріалом Спостереження над мовним матеріалом
Але нація збереглася, безперечно, завдяки тому півмільйонному пісенному вінку, котрим була заквітчана Україна, єдина держава у світі,...
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconСуспільно – політичний портрет України у 30-ті роки ХХ століття
Трудовій народ був безправний. З цим жахливим минулим покінчила Велика Жовтнева Соціалістична революція. Невпізнанно змінилася за...
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconУкраїна – Україна
Вона має славетну історію та унікальні культурні традиції. Багато пам’яток, які нагадують нам про минуле нашої Батьківщини, збереглося...
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconТарас шевченко художник мистецька спадщина
Шевченка. Уявлення про мистецьку спадщину Шевченка доповнюють данні про понад 270 втрачених і досі не знайдених робіт
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconТарас шевченко художник автор: Голуб Ірина Володимирівна м. Мелітополь Мистецька спадщина
Шевченка. Уявлення про мистецьку спадщину Шевченка доповнюють данні про понад 270 втрачених і досі не знайдених робіт
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconМистецька спадщина Т. Г. Шевченка твори живопису і графіки, що їх виконав Шевченко в різній техніці протягом усього життя
Шевченка. Уявлення про мистецьку спадщину Шевченка доповнюють данні про понад 270 втрачених і досі не знайдених робіт
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconРуйнують пам'ятники архітектури Руйнують пам'ятники архітектури
Стоншення озонового шару приводить до збільшення впливу ультрафіолетового випромінювання Сонця на живі організми
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconТема: Картини російських художників
Багато сказано, написано, створено про цю історичну подію, багато прочитано про це. Сьогодні ми проведемо разом з творчою групою...
Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconІнформації про письменників та літераторів міста; у дослідженні історії архітектури міста; у дослідженні пам’ятних скульптур свого міста; у створенні презентацій, веб-сайтів, буклетів, путівників, туристичних маршрутів

Наша Батьківщина має надзвичайно багату культурно-історичну спадщину. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію, iconПерелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами (за програмою зно з історії України 2013 року)


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка