Питання 1 Питання 1


НазваПитання 1 Питання 1
Сторінка1/7
Дата конвертації24.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации
  1   2   3   4   5   6   7Питання 1

  • Питання 1

  • Умови роботи дизельного двигуна, вимоги до дизельного палива.

  •  

  • По класифікації рідких нафтових палив за призначенням, до другої групи віднесені палива для поршневих двигунів із займанням від стиску – дизельне паливо. Дизельне паливо – це складне утворення парафінових (10...40%), нафтенових (20...60%) і ароматичних (14...30%) вуглеводнів та їх похідних середньої молекулярної маси 110...230, що википають у межах 170...380 0C.

  • У сільському господарстві дизельне паливо використовується для роботи тракторів, комбайнів та інших самохідних сільськогосподарських машин, вантажних автомобілів, деяких стаціонарних дизелів. У середньому по Україні 73% дизельного палива йде на тракторні роботи, 9,8% - на роботу самохідних комбайнів, землерийних машин, автомобілів і стаціонарних двигунів, 17,5% - на приготування трав’яного борошна, спалювання у теплових установках та інші потреби. Це становить долю використання дизельного палива у цій галузі близько 40%. У перспективі планується перехід на дизельне паливо двигунів більшості вантажних та багатьох легкових автомобілів, тобто до 2010 року прогнозується збільшення його використання більш ніж у чотири рази. Основна перевага дизелів – висока економічність: питомі витрати палива менше на 20...30%, ніж у карбюраторних двигунів. А коефіцієнт корисної дії (ККД) дизелів (45%) на цей час на 10% перевищує ККД карбюраторних двигунів (35%) і мають, крім цього, цілий ряд таких переваг, як можливість форсування наддувом.Крім того, дизельне паливо менш вогненебезпечне, завдяки гіршій випаровуваності значно зменшує втрати від випаровування при транспортуванні і зберіганні; саме використання дизельного палива розглядається як засіб збільшення паливних ресурсів за рахунок застосування більш вагових нафтових фракцій – типа керосину, газойлю та їх сумішей.

  • Крім того, дизельне паливо менш вогненебезпечне, завдяки гіршій випаровуваності значно зменшує втрати від випаровування при транспортуванні і зберіганні; саме використання дизельного палива розглядається як засіб збільшення паливних ресурсів за рахунок застосування більш вагових нафтових фракцій – типа керосину, газойлю та їх сумішей.

  • У дизельних двигунах випаровування палива здійснюється у повітрі, нагрітому до високих температур (близько 700 0C). Утворення горючої суміші забезпечують найбільш висококиплячі фракції продуктів переробки нафти. У швидкохідних дизелях з високим числом обертів колінчастого валу застосовують низькокипляче паливо, бо час на випаровування та сумішоутворення у них менше ніж у середньо - та тихохідних двигунах.

  • Значні вимоги, які пред’являють до сучасних дизелів, призвели до розвитку різних засобів організації робочого процесу та сумішоутворення (об’ємне, пристінне, комбіноване). Однак, спільним є те, що у дизелях використовується внутрішнє сумішоутворення (утворення суміші безпосередньо у циліндрі). Процес сумішоутворення починається фактично у момент початку вприскування палива у нагріте повітря (температура близько 4000…5000C і тиск - 2,5...3 МПа) у кінці такту стиску і завершується одночасно з кінцем горіння. Таким чином, на випаровування палива та перемішування його з повітрям відведено дуже мало часу (0,6*10 -3…2*10 -3 с). Щоб паливо за цей час встигло випаруватись, розмір краплин повинен бути у межах 10...20 мкм, а із зменшенням діаметру краплин зростає швидкість їх нагріву. Якість сумішоутворення та згоряння визначається характеристиками вприску палива та його розпилу, швидкостями пересування повітря у камері згоряння, геометричними характеристиками та матеріалом розпилювача і камери згоряння, якістю палива (випаровуваністю, в’язкістю та інше).

  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Питання 1 Питання 1 iconКлючове питання Чи можна вважати мову живою? Тематичні питання

Питання 1 Питання 1 iconСт. 24. Освіта
Закріпила права інвалідів і включила питання інвалідності в загальні питання розвитку
Питання 1 Питання 1 iconОнлайн-вибори
Пропонують поставити питання відомій людині автор найцікавішого питання іде на інтерв’ю разом з професійним журналістом
Питання 1 Питання 1 iconПитання: Питання: scopus – коротке знайомство
Які українські журнали представлені у інформаційно-пошуковій системі scopus (Elsevier)?
Питання 1 Питання 1 iconОсновні питання: Основні питання
Щонайменше 6 місяців дитина виявляє високий рівень активності, неуважності та імпульсивності (значно більше, ніж інші діти такого...
Питання 1 Питання 1 iconДієслово самостійна частина мови, що називає дію або стан предмета і відповідає на питання
Не доконаний означає дію, не завершену не обмежену в часі та відповідає на питання
Питання 1 Питання 1 iconВідповідає на питання Відповідає на питання
Ягня, цибуля, степ, молоко, телятко, крейда, мед, окуляри, міць,синь, стіл, їдальня, ножиці, кінотеатр, орел, залп, мати, зала, вогонь,...
Питання 1 Питання 1 iconРішення питання розвитку пізнавального мислення
Експериментальна діяльність, як основний вид діяльності для вирішення питання розвитку пізнавального мислення
Питання 1 Питання 1 iconПроблемне питання класного керівника: Проблемне питання класного керівника
Розвиток інформаційних компетенцій особистості яка успішно реалізується в соціумі
Питання 1 Питання 1 iconПитання для обговорення Питання для обговорення
Якість професійної освіти відображає ступінь навченості робітника виконанню певного виду діяльності та відповідність продукту його...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка