Швидко. Зручно. Безпечно


НазваШвидко. Зручно. Безпечно
Дата конвертації24.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииШвидко. Зручно. Безпечно.

 • Браузер Windows Internet Explorer 9 має модернізоване оформлення та багато нових функцій, які прискорюють роботу в мережі та роблять її ще більш безпечною. Це так важливо для навчального закладу!Швидко. Зручно. Безпечно.Швидко. Зручно. Безпечно.Швидко. Зручно. Безпечно.

 • Нові елементи керування браузера

 • Перше, що кидається в очі під час відкривання браузера Internet Explorer 9 – спрощений дизайн. Натиснувши кнопку "Знаряддя", ви знайдете більшість функцій панелі команд, такі як "Друк" або "Масштаб", а уподобання та інформаційні канали відображаються після натискання кнопки "Уподобання" .

 • Вкладки відображаються автоматично праворуч від рядка адреси, але їх можна перемістити під рядок адреси, так само як у попередніх версіях браузера Internet Explorer. Ви завжди можете відобразити панелі уподобань, команд, стану та меню, клацнувши правою кнопкою миші кнопку "Знаряддя" та вибравши їх у меню.Швидко. Зручно. Безпечно.

 • Закріплення веб-сайтів на панелі завдань

 • Ви можете отримувати доступ до веб-сайтів, які ви часто відвідуєте, закріпивши їх на панелі завдань робочого стола Windows 7.

 • Закріпити сайт просто: Перетягніть його вкладку до панелі завдань. Піктограма веб-сайту залишатиметься тут, доки ви не видалите її. У разі натиснення піктограми пізніше браузер Internet Explorer відкриватиме веб-сайт.

 • Під час відкривання закріпленого веб-сайту, його піктограма відображається у верхній частині браузера, що забезпечує доступ до вихідної веб-сторінки, яку було закріплено. Кнопки "Назад" і "Вперед" змінюють колір відповідно до кольору піктограми.Швидко. Зручно. Безпечно.

 • Використання захисту від стеження для блокування вмісту з невідомих веб-сайтів

 • Увімкнення захисту від стеження

 • Відкрийте браузер Internet Explorer. Для цього натисніть кнопку Пуск. У полі пошуку введіть Internet Explorer і виберіть у списку результатів пункт Internet Explorer.

 • Натисніть кнопку Знаряддя, виберіть пункти Безпека і Захист від стеження.

 • У діалоговому вікні Керування додатковим компонентом виберіть список захисту від стеження та натисніть кнопку Увімкнути.Швидко. Зручно. Безпечно.

 • Фільтр SmartScreen – це функція браузера Internet Explorer, яка допомагає визначати фішингові веб-сайти. Фільтр SmartScreen також може захистити комп’ютер від завантаження та інсталяції зловмисних програм (програми, створені зловмисниками).Швидко. Зручно. Безпечно.

 • Пошук у рядку адреси

 • Відтепер пошук можна здійснювати безпосередньо в рядку адреси. Якщо ввести адресу веб-сайту, вас буде спрямовано на відповідну сторінку. Якщо ввести в рядку адреси слова для пошуку або неповну веб-адресу, розпочнеться пошук у вибраній на поточний момент пошукові системі. Клацніть рядок адреси, щоб вибрати пошукову систему серед перелічених піктограм або додати нову.Швидко. Зручно. Безпечно.

Використання диспетчера завантаження у браузері Windows Internet Explorer 9
 • Відкрийте браузер Internet Explorer. Для цього натисніть кнопку Пуск. У полі пошуку введіть Internet Explorer і виберіть у списку результатів пункт Internet Explorer.

 • Натисніть кнопку Знаряддя, а

 • потім виберіть пункт

 • Переглянути завантаження.Почніть вже зараз!Схожі:

Швидко. Зручно. Безпечно iconПравила безпеки пропонуємо вам ще раз повторити правила, дотримуючись яких, ви зможете безпечно та ефективно використовувати ресурси мережі інтернет
...
Швидко. Зручно. Безпечно iconПрацюй наполегливо, швидко, старанно, щоб жодна хвилинка не втратилась марно. «Анонс телепередач»
У 1939 році розпочалась друга світова війна. А через два роки фашистська Німеччина напала на нашу країну. Загарбники просувались...
Швидко. Зручно. Безпечно iconЦікаві факти Хоча бджіл може бути тисячі на пасіці, вони ніколи не стикаються між собою
Якщо бджолу застав дощ, то вона має здатність ухилятися від падаючих крапель і все одно встигає безпечно повернутися додому
Швидко. Зручно. Безпечно iconXml виявився зручним інструментом для роботи з новинами, оскільки дозволяє зручно описувати їх з використанням метаданих

Швидко. Зручно. Безпечно icon«Здоров’я та мода» Шкода пірсингу
При здійсненні таких операцій ризик зараження будь-якими інфекціями дуже високий. Що стосується медичних установ, де є всі необхідні...
Швидко. Зручно. Безпечно iconFullspeed
Салон «fullspeed» зручно розсташований в самому серці Києва — бізнес центрі «Парус», що на Печерську
Швидко. Зручно. Безпечно iconІнформатика 9 клас Розділ 24 Форматування тексту Форматування символів
Відступи зручно встановлювати за допомогою спеціальних індикаторів горизонтальної лінійки
Швидко. Зручно. Безпечно iconМатематичний «Брейн–ринг!” Мета: розвивати інтерес до математики, логічне мислення, навички швидкої лічби, творчу активність; виховувати естетичні смаки, впевненість у собі, вміння швидко та правильно приймати відповідальні рішення.
Наше кредо: «Математика це непохитна основа наук і плідне джерело всілякої корисності у всіх справах». Англійський математик І. Барроу....
Швидко. Зручно. Безпечно iconОсновні технології цифрового навчання в тнту
Зручно формувати тематичні підбірки корисних посилань, обмінюватися і "зберігати" закладки. Хочете знати чим цікавиться людина, подивіться...
Швидко. Зручно. Безпечно icon110 дні минають швидко, мов на крилах дні минають швидко, мов на крилах


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка