«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія»


Назва«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія»
Дата конвертації09.05.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации


«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія»


Мета: сприяти ефективній участі громадян в ухваленні рішень з питань взаємодії з владою та сприяти більшій відкритості і відповідальності органів виконавчої влади через проведення оцінки діяльності влади у сфері налагодження взаємодії з громадянським суспільством.

 • Мета: сприяти ефективній участі громадян в ухваленні рішень з питань взаємодії з владою та сприяти більшій відкритості і відповідальності органів виконавчої влади через проведення оцінки діяльності влади у сфері налагодження взаємодії з громадянським суспільством.Проведення фокус-групи у м. Щорс (взяли участь 15 представників громадських організацій та громадських активістів).

 • Проведення фокус-групи у м. Щорс (взяли участь 15 представників громадських організацій та громадських активістів).Проведення фокус-групи у м. Мена (взяли участь 12 представників громадських організацій та громадських активістів).

 • Проведення фокус-групи у м. Мена (взяли участь 12 представників громадських організацій та громадських активістів).Інформаційні запити до Щорської та Менської райдержадміністрацій щодо заходів по налагодженню взаємодії з громадськістю.

 • Інформаційні запити до Щорської та Менської райдержадміністрацій щодо заходів по налагодженню взаємодії з громадськістю.

 • Засідання “круглих столів” у м. Щорс та м. Мена по обговоренню результатів досліджень.

 • Напрацювання висновків та рекомендацій по налагодженню ефективної взаємодії органів влади та інститутів громадянського суспільства.Загальний рівень співпраці між органами влади та інститутами громадянського суспільства можна оцінити від “ніякий” до “задовільний”.

 • Загальний рівень співпраці між органами влади та інститутами громадянського суспільства можна оцінити від “ніякий” до “задовільний”.

 • На засідання громадської ради при РДА в основному виносяться питання, на які члени громадської ради не можуть впливати.

 • Громадські організації не мають фінансових ресурсів, особливо на рівні районів. На жаль, нема державних фондів, які б займалися фінансуванням проектів, а до міжнародних фондів пробитися практично не можливо.

 • Влада згадує про громадськість тільки перед виборами чи в якихось “нештатних” ситуаціях, коли потрібна підтримка громади.

 • Інструментів вирішувати конкретні питання з допомогою громадської ради не існує.

 • Більшість населення не знає абсолютно нічого ані про громадську раду, ані про її склад, ані про те, які питання вона розглядає і що від того змінюється.Щорс:

 • Щорс:

 • Громадська рада (проведено 3 засідання);

 • Семінари та “круглі столи” (проекти освітнього центру “Ініціатива”).

 • Мена:

 • - Громадська рада (проведено 4 засідання);

 • Офіційний сайт РДА та інтернет-портал “Наше слово”;

 • Прямі телефонні лінії (на 55 ПТЛ звернулося 120 громадян);

 • Виїзні дні-приймальні райдержадміністрації у населених пунктах;

 • Зв’язок через місцеві – газету та радіо;

 • У постійному режимі працюють громадські приймальні при райуправлінні юстиції, міськраді, управлінні соціального захисту населення, центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. При райдержадміністрації щопонеділка працює правова громадська приймальня.Роботу громадських рад максимально наблизити до реальних і конкретних проблем громади та розробити і запровадити механізми впливу громадської ради на вирішення цих проблем.

 • Роботу громадських рад максимально наблизити до реальних і конкретних проблем громади та розробити і запровадити механізми впливу громадської ради на вирішення цих проблем.

 • Налагодити більш ефективне інформування про взаємодію влади та громадськості та про результативність такої співпраці.

 • Налагодити регулярне спілкування між громадськими організаціями району, яке дає поштовх для подальшого розвитку, а також допомагає генеруванню нових ідей та ініціатив.

 • Потрібно створити дієвий механізм донесення до влади точки зору громадських організацій, оскільки громадська рада при РДА не завжди виконує цю функцію.Для налагодження більш тісного зв’язку між громадськими організаціями і владою потрібно більше використовувати неформальні зустрічі.

 • Для налагодження більш тісного зв’язку між громадськими організаціями і владою потрібно більше використовувати неформальні зустрічі.

 • Варто поширювати позитивний досвід у роботі громадських організацій (у тому числі щодо взаємодії з владою), більше обмінюватися успішними практиками.

 • Задля ефективного вирішення проблем громади варто об’єднувати зусилля не тільки органів виконавчої влади і громадських організацій, але й місцевого самоврядування, депутатського корпусу.

 • Є нагальна необхідність запровадження програм фінансової підтримки громадських ініціатив - як державних, так і не державних.Хід проекту постійно висвітлювався у газетах “Наше слово” та “Промінь”

 • Хід проекту постійно висвітлювався у газетах “Наше слово” та “Промінь”

 • Інформація про проект публікувалася на сайтах: ОДА, АРЗМІ, “Наше слово”, “Високий Вал”, “ПіК”, “Чернігівський монітор”, “Громадський простір”, “Майдан” та інш.Схожі:

«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconПроект Створення шкільних медіа-центрів.“ Полонне, Хмельницька область 6 жовтня 2009
Виконавча влада та громада в системі освіти: від подолання недовіри до ефективної співпраці
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconВзаємодія загальноосвітнього Взаємодія загальноосвітнього
«Взаємодія загальноосвітнього «Взаємодія загальноосвітнього та вищого навчального закладів з удосконалення підготовки майбутніх учителів...
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconЛекція. Влада І джерела влади(10 хвилин) 1 Лекція. Влада І джерела влади(10 хвилин) 1 вправа. Як я використовую джерела влади? (10 хв.) 6
Влада це можливість реально вплинути на поведінку інших людей, тобто влада це знаряддя впливу. В свою чергу, вплив це будь-яка поведінка...
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconДержавно-приватне партнерство в Україні: стратегії фінансування державних/муніципальних проектів
Взаємодія центральних чи місцевих органів влади та приватного сектору, заснована на довгостроковій угоді щодо постачання послуг,...
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconЩодо результатів Щорічної конференції Європейської асоціації університетів «Європейські університети – глобальна взаємодія»
Ця діяльність включає в себе політичний діалог, проведення конференцій, семінарів, проектів І більш цілеспрямовані послуги, такі...
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconЗакон України «Про державно-приватне партнерство» забезпечення вищих техніко-економічних показників ефективності діяльності, ніж у разі здійснення такої діяльності державним партнером
Залучення приватного бізнесу (компетенцій, капіталу) для більш ефективного розв’язання завдань, за які відповідає влада, на умовах...
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» icon“діалог “діалог заради

«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconПланування дій з реалізації ініціативи партнерство “відкритий уряд” Хто всі ці люди І що нас об’єднує з ними?
Партнерство на міжнародному рівні перед Керуючим комітетом пву, міжнародними організаціями, партнерами та донорами
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconСоціальне партнерство сільської школи Соціальне партнерство сільської школи
Які умови потрібно створити в школі, яка стала майже в кожному селі соціально культурним центром для розвитку здібностей, обдарувань,...
«Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» iconОргани законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів
Державна влада це влада,що полягає у здатності і можливості державних органів управляти (або впливати) політичними, економічними,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка