Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин


НазваЦе заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин
Дата конвертації09.05.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентациице заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин

 • це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин

.

 • .як забезпечення «перенесення життя», є логічним і конкретно-історичним початком теорії та практики пересадки органів і тканин.

 • як забезпечення «перенесення життя», є логічним і конкретно-історичним початком теорії та практики пересадки органів і тканин.

з ім'ям видатного хірурга М.І. Пирогова, який ще у 1835 р. прочитав лекцію "Про пластичні операції взагалі та про пластику носа особливо«

 • з ім'ям видатного хірурга М.І. Пирогова, який ще у 1835 р. прочитав лекцію "Про пластичні операції взагалі та про пластику носа особливо«Пересадка органів і тканин здійснюється або від живого донора, або від померлого донора.

 • Пересадка органів і тканин здійснюється або від живого донора, або від померлого донора.є однією з двох основних юридичних моделей регулювання процедурою отримання згоди на вилучення органів від померлих людей.

 • є однією з двох основних юридичних моделей регулювання процедурою отримання згоди на вилучення органів від померлих людей.означає, що до своєї смерті померлий явно заявляв про свою згоду на вилучення органу, або член сім'ї чітко висловлює згоду на вилучення в тому випадку, коли померлий не залишив подібної заяви.

 • означає, що до своєї смерті померлий явно заявляв про свою згоду на вилучення органу, або член сім'ї чітко висловлює згоду на вилучення в тому випадку, коли померлий не залишив подібної заяви.передбачає певне документальне підтвердження «згоди». Прикладом подібного документа є "картки донора», які отримані в США тими, хто висловлює свою згоду на донорство. Доктрина «нез’ясована згоди» прийнята в законодавствах з охорони здоров'я США, Німеччині, Канаді, Франції, Італії

 • передбачає певне документальне підтвердження «згоди». Прикладом подібного документа є "картки донора», які отримані в США тими, хто висловлює свою згоду на донорство. Доктрина «нез’ясована згоди» прийнята в законодавствах з охорони здоров'я США, Німеччині, Канаді, Франції, Італіїзастосовується виключно за наявності медичних показань та згоди поінформованого реципієнта лише у випадках, коли усунення небезпеки для життя або відновлення здоров’я реципієнта іншими методами лікування неможливе.

 • застосовується виключно за наявності медичних показань та згоди поінформованого реципієнта лише у випадках, коли усунення небезпеки для життя або відновлення здоров’я реципієнта іншими методами лікування неможливе.Трансплантація органів від живих донорів не менш проблематична в етичному плані, чим перетворення померлої людини в донора.

 • Трансплантація органів від живих донорів не менш проблематична в етичному плані, чим перетворення померлої людини в донора. • Аргументи “за”:• Вагомим аргументом проти трансплантації є велика трудомісткість, надзвичайна складність подібних операцій, чималий ризик негативних наслідків.

 • • Вагомим аргументом проти трансплантації є велика трудомісткість, надзвичайна складність подібних операцій, чималий ризик негативних наслідків.• Пов’язаний з пересадкою серця.

 • • Пов’язаний з пересадкою серця.

 • Цей вид трансплантації передбачає, щоб донор був клінічно мертвим. • серце, дихання, пульс, рефлекси, мозкова активність, електроенцефалограма.пов’язане зі зміною традиційної світоглядної установки. Умовно вважають, що смерть мозку - це певний момент, коли у хворого вперше виявляються ознаки зниження функції мозку.

 • пов’язане зі зміною традиційної світоглядної установки. Умовно вважають, що смерть мозку - це певний момент, коли у хворого вперше виявляються ознаки зниження функції мозку.Дуже важливо уникнути небезпеки, що буде забрано орган у людини, визнаної занадто поспішно за померлу. На підтвердження думки про неоднозначні в моральному, деонтологічному відношенні рішення щодо проведення пересадки серця можна звернутися до медичної практики.

 • Дуже важливо уникнути небезпеки, що буде забрано орган у людини, визнаної занадто поспішно за померлу. На підтвердження думки про неоднозначні в моральному, деонтологічному відношенні рішення щодо проведення пересадки серця можна звернутися до медичної практики.Разом з цим слід пам’ятати, що результати трансплантації залежать від ретельного виконання всіх її етапів. Як зазначають спеціалісти, підбір реципієнтів, донорське забезпечення, техніка виконання операції, ведення післяопераційного періоду потребують координації, високого професіоналізму. До цього можна додати ще один важливий елемент – моральну гуманістичну настанову.

 • Разом з цим слід пам’ятати, що результати трансплантації залежать від ретельного виконання всіх її етапів. Як зазначають спеціалісти, підбір реципієнтів, донорське забезпечення, техніка виконання операції, ведення післяопераційного періоду потребують координації, високого професіоналізму. До цього можна додати ще один важливий елемент – моральну гуманістичну настанову.

 • Слушно зазначав лауреат Нобелівської премії В.Форсманн, що прогрес – явище неминуче, але платити за нього втратою моральних критеріїв є занадто дорогою ціною.Серед піонерів-розробників методики штучного запліднення в галузі ветиринарії в Росії відомий І.І. Іванов. З 1899 року він починає публікувати свої роботи зі штучного запліднення над різними видами тварин. В кінці XIX століття ідеї штучного запліднення починають використовуватися і для «боротьби з жіночим безпліддям».

 • Серед піонерів-розробників методики штучного запліднення в галузі ветиринарії в Росії відомий І.І. Іванов. З 1899 року він починає публікувати свої роботи зі штучного запліднення над різними видами тварин. В кінці XIX століття ідеї штучного запліднення починають використовуватися і для «боротьби з жіночим безпліддям».Реалізація репродуктивних програм для «одиноких» батьків, як для різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, так і для одиноких чоловіків і жінок в даний час можлива лише на території Російської Федерації.

 • Реалізація репродуктивних програм для «одиноких» батьків, як для різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, так і для одиноких чоловіків і жінок в даний час можлива лише на території Російської Федерації. • система методів і технологій, що дають можливість ідентифікувати, виділяти, клонувати й переносити окремі гени.У широкому розумінні терміном позначають використання живих організмів для виробництва різних продуктів і енергії. Тим не менш, довгий час під біотехнологією розуміли, насамперед, саме мікробіологічні процеси.

 • У широкому розумінні терміном позначають використання живих організмів для виробництва різних продуктів і енергії. Тим не менш, довгий час під біотехнологією розуміли, насамперед, саме мікробіологічні процеси.включають проведення наукових досліджень, комплекс організаційних та кадрових заходів, покликаних дати поштовх прискореному розвитку цього перспективного наукового напрямку.

 • включають проведення наукових досліджень, комплекс організаційних та кадрових заходів, покликаних дати поштовх прискореному розвитку цього перспективного наукового напрямку.- це технологія отримання нових комбінацій генетичного матеріалу шляхом проведених поза клітини маніпуляцій з молекулами нуклеїнових кислот і перенесення, створених конструкцій генів в живий організм, в результаті якого досягається їх включення і активність в даному організмі і у його потомства.

 • - це технологія отримання нових комбінацій генетичного матеріалу шляхом проведених поза клітини маніпуляцій з молекулами нуклеїнових кислот і перенесення, створених конструкцій генів в живий організм, в результаті якого досягається їх включення і активність в даному організмі і у його потомства.- живий організм, який містить нову комбінацію генетичного матеріалу, отриману за допомогою генетичної інженерії.

 • - живий організм, який містить нову комбінацію генетичного матеріалу, отриману за допомогою генетичної інженерії.Біосинтез рекомбінантного фактора VIII людської крові дозволяє ефективно вирішувати проблему лікування хворих на гемофілію (знижена згортання крові). До цього фактор VIII виділяли з крові донорів, що пов'язано з ризиком зараження пацієнтів вірусними інфекціями типу гепатиту. Виробництво трансгенного еритропоетину (гормону, що стимулює утворення червоних кров'яних клітин людини) допомагає боротися з різними анеміями. Раніше найбільш ефективним методом лікування анемії вважалося часте переливання донорської крові, обходиться дуже дорого і також пов'язане з ризиками.

 • Біосинтез рекомбінантного фактора VIII людської крові дозволяє ефективно вирішувати проблему лікування хворих на гемофілію (знижена згортання крові). До цього фактор VIII виділяли з крові донорів, що пов'язано з ризиком зараження пацієнтів вірусними інфекціями типу гепатиту. Виробництво трансгенного еритропоетину (гормону, що стимулює утворення червоних кров'яних клітин людини) допомагає боротися з різними анеміями. Раніше найбільш ефективним методом лікування анемії вважалося часте переливання донорської крові, обходиться дуже дорого і також пов'язане з ризиками.Мікроорганізми широко використовуються для промислового виробництва органічних розчинників (ацетону й бутанолу), амінокислот, кормових білків, ферментів, антибіотиків, вакцин і інших препаратів, широко використовуваних у промисловості, виробництві кормів, сільському господарстві, медицині та ветеринарії.

 • Мікроорганізми широко використовуються для промислового виробництва органічних розчинників (ацетону й бутанолу), амінокислот, кормових білків, ферментів, антибіотиків, вакцин і інших препаратів, широко використовуваних у промисловості, виробництві кормів, сільському господарстві, медицині та ветеринарії.Дякую за увагу!

 • Дякую за увагу!Схожі:

Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconЦе заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин
«перенесення життя», є логічним і конкретно-історичним початком теорії та практики пересадки органів і тканин
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconЛекція: Філатовське стебло. Покази до заміщення дефектів тканин І органів щлд. Методи заготовки стебла, міграція, тренівання І закриття дефекту
Покази до заміщення дефектів тканин І органів щлд. Методи заготовки стебла, міграція, тренівання І закриття дефекту
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconГеометричні перетворення 9 клас Якщо кожну точку даної фігури змістити яким-небудь чином, то ми дістанемо нову фігуру. Говорять, що ця фігура утворилася перетворенням даної.
Якщо кожну точку даної фігури змістити яким-небудь чином, то ми дістанемо нову фігуру. Говорять, що ця фігура утворилася
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconКлавіатура в загалі комплект розташованих в певному порядку клавіш у якого-небудь механізму для управління будь-яким пристроєм або для введення інформації. Як правило, кнопки натискаються пальцями рук
Клавіатура в загалі комплект розташованих в певному порядку клавіш у якого-небудь механізму для управління будь-яким пристроєм або...
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин icon“Набряки кінцівок: причини, діагностика, лікування” Проф. В. Б. Гощинський
Набряковий синдром надлишкове накопичення рідини в тканинах організму та серозних порожнинах, що проявляється збільшенням об´єму...
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconМеханічна асфіксія Доц. Франчук В. В
Кисневе голодування органів і тканин або киснева недос­татність аж до повного припинення надходження кисню в організм, позначається...
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconВиконала: учениця 9-б класу Чернова Софія Історія голки
...
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconМетоди клінічного обстеження хворого Доц. Паламар Т. О
Опитування проводять у такій послідовності: загальні відомості про хворого, скарги хворого та їх деталізація, історія розвитку захворювання,...
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconМетоди клінічного обстеження хворого Клінічне обстеження
Опитування проводять у такій послідовності: загальні відомості про хворого, скарги хворого та їх деталізація, історія розвитку захворювання,...
Це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин це заміщення відсутніх у хворого або яким-небудь чином пошкоджених органів або тканин iconПлан Специфікація: суть поняття, види
Специфікація список детальних вимог, яким повинні відповідати продукти або матеріали, використовувані або отримані

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка