1. Виявляйте свою любов до дитини


Назва1. Виявляйте свою любов до дитини
Дата конвертації11.05.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации1. Виявляйте свою любов до дитини, дайте їй зрозуміти, що ви любитимете її завжди, за будь-яких обставин. Але слідкуйте за тим, щоб ваша любов не перетворилася на вседозволеність, встановіть чіткі межі дозволеного і завжди не­ухильно дотримуйтеся встановлених заборон і дозволів.

 • 1. Виявляйте свою любов до дитини, дайте їй зрозуміти, що ви любитимете її завжди, за будь-яких обставин. Але слідкуйте за тим, щоб ваша любов не перетворилася на вседозволеність, встановіть чіткі межі дозволеного і завжди не­ухильно дотримуйтеся встановлених заборон і дозволів.2. Повірте у неповторність та оригінальність вашої дитини, у те, що вона унікальна, єдина така у світі. Вона не може бути чиєюсь копією, зокрема вашою. Тому не варто вимагати від дитини повторення ваших досягнень, наслідування ваших здібностей і талантів. Дайте право своїй дитині прожити власне життя і досягти своїх результатів, своєї мети.

 • 2. Повірте у неповторність та оригінальність вашої дитини, у те, що вона унікальна, єдина така у світі. Вона не може бути чиєюсь копією, зокрема вашою. Тому не варто вимагати від дитини повторення ваших досягнень, наслідування ваших здібностей і талантів. Дайте право своїй дитині прожити власне життя і досягти своїх результатів, своєї мети.3. Приймайте дитину такою, якою вона є, зі всіма своїми вадами та чеснотами. Підкреслюйте її сильні сторони, але і її вчинки оцінюйте об'єктивно. Оцінюйте не саму дитину, а тільки її вчинок. Частіше хваліть дитину за її досягнення, порівнюйте їх з попередніми досягненнями самої дитини, але ні в якому разі не з досягненнями інших дітей.

 • 3. Приймайте дитину такою, якою вона є, зі всіма своїми вадами та чеснотами. Підкреслюйте її сильні сторони, але і її вчинки оцінюйте об'єктивно. Оцінюйте не саму дитину, а тільки її вчинок. Частіше хваліть дитину за її досягнення, порівнюйте їх з попередніми досягненнями самої дитини, але ні в якому разі не з досягненнями інших дітей.4. Дайте вашій дитині більше самостійності, не забирайте у неї право на помилку, адже, виправляючи свої помилки, дитина вчиться. Краще порадьте їй, як вчинити правильно, і обов'язково аргументуйте свої думки, розкрийте дитині наслідки її майбутнього вчинку її потім і надайте право вибору.

 • 4. Дайте вашій дитині більше самостійності, не забирайте у неї право на помилку, адже, виправляючи свої помилки, дитина вчиться. Краще порадьте їй, як вчинити правильно, і обов'язково аргументуйте свої думки, розкрийте дитині наслідки її майбутнього вчинку її потім і надайте право вибору. • 5. Дотримуйтесь єдності вимог у сім'ї, інакше дитина навчиться пристосовуватись і обманювати.6. Ніколи не з’ясовуйте стосунків у присутності дитини. Виникнення дитячих неврозів має тісний зв'язок із негативною дією сварок між батьками у присутності дітей. Не маніпулюйте дитиною у власних інтересах, особливо коли вона це бачить і чує.

 • 6. Ніколи не з’ясовуйте стосунків у присутності дитини. Виникнення дитячих неврозів має тісний зв'язок із негативною дією сварок між батьками у присутності дітей. Не маніпулюйте дитиною у власних інтересах, особливо коли вона це бачить і чує.7. Чітко встановіть права та обов'язки дитину сім’ї (відповідно до її віку та можливостей), покажіть їй, що вона рівноправний член родини і також має право брати участь у сімейній раді.

 • 7. Чітко встановіть права та обов'язки дитину сім’ї (відповідно до її віку та можливостей), покажіть їй, що вона рівноправний член родини і також має право брати участь у сімейній раді.

 • 8. Не соромтеся визнати перед дитиною свою помилку чи неправоту, попросити у неї вибачення. Покажіть їй, що ідеальних людей не існує і ви теж можете помилятися.9. У спілкуванні уникайте наказових форм дієслів.

 • 9. У спілкуванні уникайте наказових форм дієслів.

 • 10. У конфліктній ситуації уникайте «ти-ви-словлювань», замінюючи їх «я-висловлюваннями»:

 • Ти завжди кричиш на мене! — Я дуже хочу, щоб на мене не кричали, бо я тоді погано розумію, чого від мене вимагають.

 • Ти знову розкидав іграшки! - Я так втоми­лась на роботі, невже мені доведеться ще й іграшки складати ? Здається, це твій обов'язок.11. Ніколи не займайтесь цілеспрямованим словесним вихованням. Краще покажіть дитині гідний приклад. Адже дитина на підсвідомому рівні засвоює і копіює ваші правила поведінки та моральні норми. Дитина - ваше дзеркало.

 • 11. Ніколи не займайтесь цілеспрямованим словесним вихованням. Краще покажіть дитині гідний приклад. Адже дитина на підсвідомому рівні засвоює і копіює ваші правила поведінки та моральні норми. Дитина - ваше дзеркало.

 • 12. Демонструйте оптимізм. Виражайте впевненість у хорошому результаті, у можливостях дитини - цим ви укріплюєте віру дитини в себе, сприяєте її позитивному ставленню до світу і оточення, зміцнюючи її психічне здоров'я.13. Ніколи не погрожуйте дитині, просто розкажіть їй, що ви змушені будете зробити в тому разі, якщо вона обере небажаний для неї і для оточення спосіб поведінки. Завжди дотримуйтесь цього рішення, якщо вже ви його прийняли. Каяття дитини прийміть з радістю, з полегшенням, але покарання не варто відміняти, адже вчинок уже зроблено, і покарання теж буде заслуженим.

 • 13. Ніколи не погрожуйте дитині, просто розкажіть їй, що ви змушені будете зробити в тому разі, якщо вона обере небажаний для неї і для оточення спосіб поведінки. Завжди дотримуйтесь цього рішення, якщо вже ви його прийняли. Каяття дитини прийміть з радістю, з полегшенням, але покарання не варто відміняти, адже вчинок уже зроблено, і покарання теж буде заслуженим.Ні пеклом, ні раєм не повинен бути дім для дитини –

 • Ні пеклом, ні раєм не повинен бути дім для дитини –

 • але тільки місцем, де можна жити

 • (тільки не єдиним).

 • Місцем, де хочеться жити, але не настільки,

 • щоб прагнути ним обмежуватися.

 • Звідки можна впевнено вийти й куди радо повертатись.

 • Де все співвідноситься із життям,

 • де якщо й немає гармонії, є надія…

 • В. ЛевіСхожі:

1. Виявляйте свою любов до дитини iconПозашкільний заклад Шишацького району 1957 р – в Шишаках почав свою діяльність районний Будинок піонерів
Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей талант, вміння їх розвивати мистецтво, але найважливішим є любов до дитини
1. Виявляйте свою любов до дитини iconУрок №1 Урок №1 Мета
України, національну гордість за свою державу, любов та шанобливе ставлення до української мови
1. Виявляйте свою любов до дитини iconВін перший за свою любов Тяжкі дістав кайдани
Мрiяв вiн поселитися в Украïнi, одружитися з Ликерiєю Полусмаковою, але обставини склалися по-iншому
1. Виявляйте свою любов до дитини iconКерівники проекту підготували
Формувати духовний світ дитини, виховувати відповідальне ставлення до національних святинь, любов до рідної мови, народу
1. Виявляйте свою любов до дитини iconТема: Тема
...
1. Виявляйте свою любов до дитини iconГора Тетяна Володимирівна старший викл кафедри теорії та методики викладання гуманітарних дисциплін
Зацікавити дітей іноземною культурою, розвивати лінгвістичні задатки дитини, виховувати любов до навчання загалом
1. Виявляйте свою любов до дитини icon38 років стелиться педагогічна моя доріжка, якою я простую щоденно до дітей. Хочеш наукою виховати учнів – Люби свою науку, знай її І учні полюблять І тебе І науку, І ти виховаєш їх.
Хочеш наукою виховати учнів Люби свою науку, знай її І учні полюблять І тебе І науку, І ти виховаєш їх. А коли сам не любиш її, то...
1. Виявляйте свою любов до дитини icon“Я і мої батьки” (емоційні стосунки в сім’ї) Моніторинг Як часто ви проводите дозвілля разом з батьками?
Створіть для дитини у сім’ї атмосферу відкритості, доброзичливості І довіри, І вона навчиться знаходити любов у всьому світі
1. Виявляйте свою любов до дитини iconДонецька міська рада Донецької області Донецький навчально-виховний комплекс «Гармонія»
Я вирішила спрямувати свою поглиблену роботу у цьому напрямку, як впровадження іоп впливає на розвиток дитини з вадами мовлення
1. Виявляйте свою любов до дитини iconВіддаємо повагу і любов героям “Молодої гвардії”. Віддаємо повагу і любов героям “Молодої гвардії”
Любов до Батьківщини-дала силу мологвардійцям вистояти у боротьбі з фашистами, не скоритися, захищаючи рідну землю

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка