Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками


НазваПояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками
Дата конвертації13.05.2013
Розмір445 b.
ТипПояснювальна записка • ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 • Одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками.

 • Даний наочний посібник може використовуватися як викладачами під час пояснення нового матеріалу, так і учнями у процесі вивчення й закріплення даного матеріалу, самостійного вивчення теми.

 • У наочному посібнику відображено сучасне ваговимірювальне та касове обладнання.Ніхто вже не сумнівається, що для ефективної роботи торговельного підприємства потрібна автоматизація його роботи. Це вірно як для великого підприємства, так і для невеликої фірми, що складається з кількох людей. При цьому вирішальне значення для успіху підприємства має правильний вибір торговельного устаткування і програмного забезпечення. І це найбільш складний вибір.Програмно - технічний комплекс автоматизації торговельного об'єкту призначений для забезпечення автоматизованого товарного обліку торговельного підприємства, автоматизації роботи операторів, оперативної оцінки закупівлі товарів, зниження витрат і збільшення обігових коштів підприємства, для спрощення податкового й управлінського обліку. Цей програмно - технічний комплекс з успіхом упорається з величезним рядом задач у функціонуванні об'єкту й об'єднаної роботи торговельного устаткування. Можливості комплексу базуються на сучасних інформаційних технологіях із застосуванням штрихового кодування і засобів автоматизованої обробки інформації про рух товарів. • Комплекси автоматизації випробувані й з успіхом використовуються на таких великих торговельних підприємствах як „Фуршет", ТЦ „Караван", „Край", „Сільпо", „Велика Кишеня", ЗРАЯ, „Амстор" (Донецьк), „Бегемот", „ЕКО", „Дел-ві" (Кривий Ріг), „Копейка" (Одеса), та багато інших.Сучасне устаткування, як правило, є

 • Сучасне устаткування, як правило, є

 • РС-сумісним, має вбудовані мікропроцесори, пам'ять, підтримує мережеві протоколи передачі даних і дозволяє швидко створювати багатофункціональні інформаційні системи для торговельних підприємств.

 • Розглянемо основні види сучасного торговельного устаткування:СУЧАСНЕ ВАГОВИМІРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯВаги DIGI серії SМ-300 Системні ваги DIGI (виробник японська корпорація Теraoka Seiko) завдяки можливості приєднання їх до локальної мережі підприємства та великому обсягу пам'яті для програмування товарів, завоювали заслужену популярність як в Україні, так і в цілому світі. З появою моделі SМ-300 високі технології DIGI стають доступними для всіх. Завдяки прогресу цієї технології інженерам компанії Теraoka вдалося створити ваги, які відповідають усім потребам виробу класу. High-End класу. DIGI забезпечує найбільш передові мережеві системи для інформаційних технологій.

Ваги DIGI серії DS-685 Їх відмінною особливістю є досить низьке споживання енергії, завдяки чому, ваги можуть працювати декілька місяців від одного комплекту батарейок. Поєднання невисокої вартості з міцним, але легким корпусом дозволяє цим торговим вагам з великим успіхом використовуватися у торгівлі на ринках, на вулиці, у невеликих магазинах. Виробляє їх японська корпорація Теraoka Seiko.

Ваги DIGI серії DS-788 Їх відмінною особливістю є те, що ваги можуть працювати як від зовнішнього адаптеру мережі змінного струму, так і від акумулятора. Окрім цього, ваги мають таку додаткову опцію, як інтерфейс RS-232С, що робить можливим приєднання цих ваг до РРО, виробництва АТЗТ «Датекс Україна» та до комп’ютера. Поєднання цих характеристик з невисокою вартістю та ергономічним дизайном робить ці ваги вкрай зручними як для використання у магазинах різного типу, особливо у регіонах де можливі перепади з живленням, так і для торгівлі на вулицях або на ринках.

 • Ваги DIGI серії RM-40

 • Модель РМ-40 - це сучасні системні ваги, призначені для зважування та етикеткування товару в магазинах та на харчових виробництвах. Друкування етикеток довільного типу та розміру, інтеграція до локальної комп'ютерної мережі підприємства, пам'ять на декілька тисяч товарів, висока точність, швидкість роботи і недорога вартість - всі ці фактори дозволяють досягти якісно нового рівня зважування, та етикеткування за рахунок економії робочого часу, зростання продуктивності праці, спрощення інтегрування з торгівельною системою.

 • Простота у використанні, широкі функціональні можливості, та недорога вартість зробили ці ваги передовими у своєму класі. Вони успішно використовуються багатьма світовими компаніями, які зайняті у сфері роздрібної торгівлі. Привабливий дизайн вагів DIGI серії RM-40 неможливо сплутати з вагами з друком інших виробників. А проста та зручна конструкція, поєднана зі складними сучасними технологіями, дозволяє користуватися вагами з легкістю та високою швидкістю.

Ваги DIGI серії DS-160 та DS-530/532 Це сучасні напольні ваги, призначені для зважування важких вантажів в магазинах. Широкі платформи, можливість підключення та роботи у локальній комп'ютерній мережі, легкість у експлуатації роблять ці ваги незамінними при зважуванні габаритних та масивних продуктів.

Ваги DІGІ серії DS - 682 Їх відмінною особливістю є легкий та міцний пластмасовий корпус, невеликій розмір та можливість роботи від батарейок, завдяки чому ваги ідеально підходять для торгівлі на вулиці та на ринках.

СУЧАСНІ КОМП’ЮТЕРНО- КАСОВІ СИСТЕМИІнформаційні мультимедійні термінали

 • Нові потреби покупців та зміни у їх поведінці генерують широкий діапазон різних вимог. Оператори роздрібної торгівлі відповідають на цей виклик новими маркетинговими концепціями і комерційними стратегіями. Сучасний покупець потребує інформацію про ціни товарів, знижки на ці товари та додаткові бонуси, які він може отримати на основі програм лояльності.

 • Усі ця інформація спеціально подається таким чином, щоб додатково рекламувати товар і тим самим впливати на поведінку покупця під час його візиту до магазину. Така інновативна концепція приводить до збільшення об'ємів продажу на підприємстві та збільшення лояльності покупця до Вашого підприємства.

 • Саме в цьому відношенні інформаційні кіоск-термінали відіграють провідну роль.Beetle/IPOS Kiock - нижній рівень для контактних інформаційних терміналів. Відрізняється дуже привабливим зовнішнім виглядом, стійким чорним або сірим покриттям і великим вибором спеціалізованих для роздрібної торгівлі інтерфейсів. 12.1" або 15" ТFТ дисплей на вибір, ємнісний або резистивний контактний екран, зчитувач магнітних карток, сканер штрих-кодів, вбудований принтер це далеко не всі опції, які підтримує даний інформаційний кіоск. Ця модель перш за все призначена для настінного використання, хоча інша її модифікація може встановлюватись на столі. Окрім цього за допомогою Wireless інтерфейсу є можливість підключення терміналу у безпровідну локальну мережу.

 • Certo - модульний інформаційний кіоск що може оптимально використовуватись у сфері роздрібної торгівлі, сфері послуг, на АЗС та в місцях великого скупчення людей, таких як вокзали, банки, відділення зв'язку, різноманітні державні установи, виставки та ярмарки. Даний інформаційний кіоск призначений для використання в середині приміщень. Інформаційний кіоск Certo в більшості випадків використовується у якості носія спеціалізованої інформації в залежності від місця, в якому він встановлений.

 • Окрім надання інформації кіоски можуть використовуватись як місце доступу до Інтернет, або місце розіграшу лотереї. Certo забезпечує усі типи зв'язку і включає широкий діапазон комплектуючих від контактного монітору для введення та отримання інформації та мультимедіа системи, до систем обробки операцій при користуванні пластиковими картками, приймача монет та купюр, принтера чеків для всіх операцій та багато іншого.

ORBITER - інноваційний мультимедійний термінал для використання у приміщенні та назовні. Багаторічний досвід, отриманий світовим лідером у сфері систем самообслуговування відбитий у конструкції, дизайні і компонуванні кіоску. Використання високоякісних матеріалів таких, як сталь з захисним напилюванням, нержавіюча сталь і алюміній, воєдино з інноваційними технологіями, робить можливим встановлення та експлуатацію при температурах від - 20 до +50, гарантують максимальну надійність і захист довгострокових капіталовкладень. Модульне компонування системи відкриває широкий діапазон можливих рішень самообслуговування.

Комп’ютерно-касові термінали Datecs ePOS

 • В процесі створення нової лінії POS-терміналів компанія "Датекс Україна" керувалася принципами надійності, зручності та продуктивності. Висока, в порівнянні з аналогами, швидкість обробки даних і використання останніх моделей Р05-компонентів допомогли вирішити цю задачу.

 • Datecs ePOS являє собою програмно-апаратний комплекс, який забезпечує високу надійність та продуктивність на підприємствах роздрібної торгівлі різного формату. Сучасний дизайн та модульна конструкція дозволяють органічно вписатися в інтер'єр торгового залу, як малого, так і великого.

 • Datecs ePOS складається з окремих компонентів, що забезпечує гнучкість його конфігурації, взаємозамінність компонентів і припускає встановлення будь-якого програмного забезпечення без додаткової сертифікації, що є важливим для забезпечення потреб торгівельного підприємства.

 • Модульна конструкція системи дозволяє значно зменшити місце, яке вона займає. Всі частини даного терміналу можуть бути рознесеними, що дозволяє звільнити робоче місце касира.

 • Завдяки оригінальному та витонченому дизайну термінал відмінно впишеться в інтер'єр як бутику, так і супермаркету.POS - термінали Datecs ePOS зпроектовані таким чином, що вони можуть з успіхом використовуватися як в складі системи управління торгівельним підприємством (автоматичний обмін з програмами "bаск-оffice", зміна прейскуранту (даних про товари) та звіти про торгівельні операції), так і працювати автономно (управління доступом до функцій терміналу з боку персоналу з використанням сканеру штрих-коду чи без нього, контроль наявності доступного товару і т.і.).

Переваги терміналів: висока якість, максимальна функціональність, низька ціна, повна базова комплектація без підвищення ціни, простота та зручність експлуатації.

 • Переваги терміналів: висока якість, максимальна функціональність, низька ціна, повна базова комплектація без підвищення ціни, простота та зручність експлуатації.

 • Сфери застосування: Datecs e POS 2000Т" можуть застосовуватися на підприємствах з різними формами та принципами обслуговування клієнтів. Їх відрізняє потужність, надійність і оптимальна вартість. Наведемо найбільше відомі сфери, де використання комп'ютерно-касових систем дає значну перевагу в обслуговуванні клієнтів.Функціональні та технічні можливості

 • Реєстрація продажу за кодом, штрих-кодом, найменування та візуальний пошук

 • Робота з дисконтними картками

 • Знижка на групу товарів, на окремий товар, на усі товари

 • Накопичувальні знижки та диференційовані знижки (різні знижки для різних класів постійних клієнтів)

 • Сезонні знижки (протягом дня, тижня, місяця, року)

 • Повернення товару

 • Автоматизований обмін даними в торгівельній системі

 • Одержання різноманітних звітів

 • Гнучка система змін виду та друку чеків

 • Система контролю за роботою касирів

 • Робота з широким спектром периферійного обладнання

 • Використання Datecs e POS на підприємстві торгівлі суттєво зпрощує товарооблік і дозволяє оптимізувати управління рухом товару.

 • Основна перевага блочної конструкції цих терміналів полягає у вільному комплектуванні робочого місця касира, тобто термінал можна розмістити як на одному столі, так і рознести у просторі, прибравши з робочого столу системний блок чи грошову скриньку, мінімізуючи тим самим робочий простір.

Контактні монітори Flytech POS 112/115

 • POS 112/115 - спеціалізовані монітори для систем масового обслуговування, що використовуються як розумна альтернатива моноблокам. У багатьох випадках це дозволяє зробити робоче Місце продавця значно просторішим й надає вибір компонування обладнання, оскільки є можливим настінне кріплення монітору, а також вбудовування його у вертикальні та похилі поверхні. Міцний пластиковий корпус поставляється у двох рішеннях кольору: чорний металік або світло-сірий. І це не просто краса-це захист від агресивного навколишнього середовища

 • Модельний ряд має такі опції: зчитувач магнітних карток (доріжки 1-2-3) та чіп карток, електронний замок, настінне кріплення VЕSА. Ємнісний чи резистивний контактний дисплей.

 • Версії різняться розміром діагоналі: POS 112 – 12 дюймів, POS 115 – 15 дюймів. Обидві зазначені моделі зручно комплектувати спеціалізованими системними блоками РОS 1000 або NC3 / NC4, оскільки розмір останніх (подібний до формату листа А4) дозволяє легко монтувати їх на внутрішній стороні робочого місця навіть за фронтального розміщення.Функціональні та технічні можливості:

СУЧАСНІ ЕЛЕКТРОННІ КОНТРОЛЬНО-КАСОВІ АПАРАТИКасовий апарат КРОХА

 • Функціональні можливості РРО «КРОХА» розроблені на основі вимог кінцевих споживачів, що інтенсивно використовують касовий апарат попередньої модифікації, потенційних користувачів і нововведень у законодавстві.

 • «Кроха» за час експлуатації було відзначено як касовий апарат, функціональні можливості якого значно перевищують характеристики мобільної каси при її доступній ціні та габаритних розмірах. Потреби та вимоги багатьох сфер ринку динамічно зростають, що зумовило розробку нового функціонально та технічно модернізованого РРО «Кроха». АТЗТ «Датекс Україна» забезпечує кваліфікований сервіс на всій території України що є кращим гарантом підтримки на всіх етапах експлуатації РРО.

 • Завдяки невеликим розмірам та вазі можливо забезпечити зберігання касового обладнання в неробочій час торгівельного об'єкту. Доступність ціни при наявності функцій стаціонарного касового апарата є привабливою альтернативою звичайній касі. Можливість підключення додаткового обладнання роблять можливим автоматизувати складні процеси торгівлі та обліку готівки не лише для окремих торгівельних точок але й мережі підприємств.Функціональні та технічні можливості:

 • Кількість артикулів 3000. В порівнянні з попередньою модифікацією, кількість артикулів збільшено втричі.

 • Надійність принтера Сitizen MLT-288 перевірена часом використовуючись в стаціонарних РРО. Швидкість друку не менше 6 рядків на секунду.

 • Особлива увага приділяється комфорту роботи касира. Одним з рішень вдосконалення апарату став алфавітно-цифровий дворядковий дисплей по 16 символів в рядку. Розмір символів 3x4мм.

 • Клавіатура РРО «Кроха» складається з 29-ти клавіш з них 4 клавіші швидкого доступу.

Касовий апарат Datecs МР-50 ЕU

 • Новий касовий апарат створений на базі відомого і добре зарекомендованого

 • Datecs МР-50.

 • Належність потужної акумуляторної батареї ємністю 1500мА.год та широкий спектр функціональних можливостей дозволяють застосову вати його реалізації проектів для торгівлі у випадках відсутності живлення та його перепадів.Функціональні та технічні можливості:

 • 9700 найменувань товарів та функція додаткового програмування у відкритому чеку, задовольнять потреби достатньо великих торгівельних підприємств.

 • Японський принтер Сitizen MLT-288 забезпечує швидкість безшумного друку до 8 рядків/секунду і є втіленням стовідсоткової надійності.

 • Datecs МР-50 EU обладнаний підмотчиком контрольної стрічки завдяки чому не виникає питання щодо електронного журналу.

 • Надійність збереження готівкових прибутків забезпечить надійний грошовий сейф. Об'ємні розміри обираються за потребами споживача.

 • Ергономічна клавіатура розділена за групами функціональних можливостей та 7 клавіш швидкого доступу роблять роботу касира надзвичайно швидкою та безпомилковою. 10 розрядний електронно матричний індикатор покупця з кутом оберту до 90 градусів підвищить довіру клієнтів.

 • Програмування:

 • Найменування до 22 знаків. Ціна товару до 8-ми розрядів. Знижки та надбавки на товар.

Касовий апарат Datecs МР-50

 • Datecs МР-50 - принципово новий портативний касовий апарат поєднує в собі надсучасні технології складання апаратів, їх ергономічність, потужні технологічні та функціональні можливості стаціонарної каси. Головною особливістю портативної каси є ергономічна клавіатура з 33-ма великими клавішами, рельєфне виконання яких надає додаткової зручності та дозволяє уникнути помилкових натискань та похибок в роботі касира по обслуговуванню клієнтів. Datecs МР-50 обладнаний надійним японським термопринтером Сіtizen МLТ-288, який використовує принцип термодруку та характеризується швидкою роботою до 12 рядків/сек. та безшумністю друку.

 • Найновіші алгоритми роботи забезпечують автономну роботу Datecs МР-50 комплектується потужною акумуляторною батареєю з подвійною системою та ємністю 1500мА.год., що дозволяє працювати в місцях з нестабільним або відсутнім електропостачанням.

Касові апарати серії Samsung ER 350 F-UA

 • Дана серія касових апаратів виконана на рівні світових стандартів якості, з вискористанням сучасних технологій, та доступної ціни. Всі касові апарати мають європейський дизайн та вдало продуману конструкцію, з точки зору зручності оператора.

 • Samsung ER 350 F-UA є найбільш поширеною моделлю в мережі роздрібної та оптової торгівлі. Він дозволяє зменшити час обслуговування клієнтів та збільшити кількість продажу за рахунок швидкої роботи друкуючого механізму. Відмінно зарекомендував себе в роботі з персональним комп'ютером яку звичайній мережі, так і в локальній платіжній системі безготівкових розрахунків. Відзначається високою надійністю та простотою в роботі.

 • Програмування:

 • товарів - 800;

 • найменування до 14 знаків;

 • ціна товару до 8-ми розрядів.

Касовий апарат Datecs МР-5000

 • Касовий апарат Datecs МР5000 є вдосконаленням добре відомої і зарекомендованої моделі серії Samsung ER-UА. Її популярність обумовлена високим ступенем надійності випробуваної у самих екстремальних умовах роботи електронного обладнання, комфортністю і зручністю роботи касира, яка підвищує рівень обслуговування в декілька разів та вдало розробленим європейським дизайном, що відмінно поєднується з архітектурними рішеннями торгівельних підприємств нового рівня.

 • За час виробництва ця модель стала не просто регістратором розрахункових операцій, а гарною відзнакою налагодженого і вдалого бізнесу, що є кращою характеристикою для його власника. Особлива увага при створені Datecs МР5000 приділялась можливості підключення додаткового торговельного обладнання та бездоганній роботі.Функціональні та технічні можливості

 • Особливої уваги заслуговує оригінальний принтер Samsung ERР 200N з принципом друку в двох напрямках, що дозволяє досягти високої швидкості.

 • Світлодіодний десятирозрядний індикатор покупця є вбудованим, з можливістю регулювати висоту та кут оберту, що дозволяє розміщувати касовий апарат у зручному для касира та покупця місці.

 • • Клавіатура Datecs МР5000 складається з 41 клавіши, що згруповані за інформаційним та функціональним призначенням, з них 11 клавіш швидкого доступу.

ТЕРМІНАЛИ ЗБОРУ ДАНИХКлавіатурні термінали збору даних

 • Для збільшення надійності керування складськими системами і зведення помилок у товарообігу до нуля, використовують спеціалізовані термінали збору даних, як інструментів обліку товару. Створене на основі виняткової продуктивності та ергономічності, це устаткування надасть 100% впевненість у безперебійній роботі систем.

 • Мобільні термінали збору даних являють собою портативні пристрої, оснащені сканером штрихового коду, мікропроцесором і енергонезалежною пам'яттю. Вбудований сканер зчитує інформацію, що утримується в штрих-коді, і записує її в пам'ять термінала.

 • За допомогою клавіатури, розміщеної на терміналі монітора, можна вводити додаткову інформацію.

 • Використовуючи термінали збору даних, можна збільшити продуктивність праці на торговому підприємстві і значно зменшити трудовитрати, в тому числі внаслідок помилок персоналу. Це ідеальне рішення для автоматизації процесів проведення інвентаризації, надходження і видачі товарів на складі.Мобільний термінал МС9000-G підвищеної міцності, розроблений на базі іноваційної стандартизованої модульної платформи. Передова архітектура, заснована на процесорі Intel X- Sсаlе, забезпечує тривалу роботу від батарей, що зменшує необхідність підзарядки або заміни батарей протягом робочого дня. Основні сфери застосування Symbol MC9000-G - управління запасами, перевірка цін, приймання/відвантаження товару, управління складом, збір та керування даними в промислових умовах та регулювання транспортного багажу.

 • Мобільний термінал МС9000-G підвищеної міцності, розроблений на базі іноваційної стандартизованої модульної платформи. Передова архітектура, заснована на процесорі Intel X- Sсаlе, забезпечує тривалу роботу від батарей, що зменшує необхідність підзарядки або заміни батарей протягом робочого дня. Основні сфери застосування Symbol MC9000-G - управління запасами, перевірка цін, приймання/відвантаження товару, управління складом, збір та керування даними в промислових умовах та регулювання транспортного багажу.

Термінал РРТ 8800 зібрав в собі максимум переваг для роботи в складських приміщеннях, магазинах роздрібної торгівлі, сфері послуг, промислових та інших додатках: компактні розміри, герметичний промисловий корпус, висококонтрасний кольоровий дисплей, touch-screen монітор та різні клавіатури для ручного вводу даних. Термінал підтримує одну з двох операційних систем: Windows СЕ.NЕТ 4.1 або Роскеt РС. Серед подібних продуктів термінал РРТ 8800 від компанії Sуmbol - найбільш компактне, легке та високопродуктивне рішення.

 • Термінал РРТ 8800 зібрав в собі максимум переваг для роботи в складських приміщеннях, магазинах роздрібної торгівлі, сфері послуг, промислових та інших додатках: компактні розміри, герметичний промисловий корпус, висококонтрасний кольоровий дисплей, touch-screen монітор та різні клавіатури для ручного вводу даних. Термінал підтримує одну з двох операційних систем: Windows СЕ.NЕТ 4.1 або Роскеt РС. Серед подібних продуктів термінал РРТ 8800 від компанії Sуmbol - найбільш компактне, легке та високопродуктивне рішення.

Термінали збору даних на базі кишенькових портативних комп’ютерів

 • Це зручне і насичене різними функціями устаткування заощаджує час і сили в роботі. Ці термінали незамінні для збирання і керування даними, вони широко використовуються для інвентаризації товарів і основних засобів виробництва.

 • Вони представляють собою мікрокомп'ютери, що носяться в руці, з керуванням через віртуальну екранну клавіатуру, з вбудованим сканером штрих-коду і живленням від акумуляторів.Оснащений прогресивними технологіями, термінал кишенькового розміру SРТ 1500 від фірми Sуmbol Teсhnоlоgies, побудований на базі популярного у світі мікрокомп'ютера Раlm Pilot III - могутній засіб продуктивності, що дозволяє користувачам зчитувати і керувати даними. Як і Раlm III, ручний комп'ютер SРТ 1500 не має клавіатури проте обладнаний великим високо-контрастним екраном і можливостями введення інформації за допомогою електронного пера та програми розпізнавання рукописних символів чи екранної клавіатури.

 • Оснащений прогресивними технологіями, термінал кишенькового розміру SРТ 1500 від фірми Sуmbol Teсhnоlоgies, побудований на базі популярного у світі мікрокомп'ютера Раlm Pilot III - могутній засіб продуктивності, що дозволяє користувачам зчитувати і керувати даними. Як і Раlm III, ручний комп'ютер SРТ 1500 не має клавіатури проте обладнаний великим високо-контрастним екраном і можливостями введення інформації за допомогою електронного пера та програми розпізнавання рукописних символів чи екранної клавіатури.

 • Термінал збору даних SРТ 1500 сполучає в собі новітню технологію сканування штрихових кодів для збору й обробки даних із усіма стандартними додатками, розробленими для платформи Раlm Соmputing. Він оснащений 8 Mb ROM - пам'яттю і процесором MHz (у 2,5 рази потужнішим, ніж SPT 1500), що дозволяє додаткам працювати з максимальними швидкостями, які крокують в ногу з діловими вимогами. Термінали SРТ 1550 нова концепція в мобільному обліку для використання в автоматизації, роздрібній і оптовій торгівлі.

Програмне забезпечення

 • POS Expert PRO - професійна торгівельна система для автоматизації процесу продажу. Система орієнтована на великого й особливо-великого замовника (супермаркети, гіпермаркети, мережі магазинів і супермаркетів).

 • Ядро системи використане в Front-Office системах з кількістю касових місць більш, ніж півтори тисячі. Експлуатація систем на базі ядра POS Expert PRO у країнах СНД і Балтії - кращий доказ якості, надійності і перспективності цього програмного рішення.

 • Повна відповідність нормам українського законодавства і вимогам споживачів, практична відсутність на українському ринку програмного забезпечення подібного класу дозволяє з упевненістю рекомендувати систему POS Expert PRO для використання в провідних торговельних компаніях України.

 • Програмний комплекс POS Expert PRO встановлюється на POS-терміналах фірми Wincor Nixdorf і адаптований до роботи з устаткуванням ведучих світових виробників, таких як DIGI, PSC, Zebra, Metrologic та інших. Гнучкість у настроюванні і простота в експлуатації, надійність і економічність - кращі характеристики сучасної торгівельної системи.Переваги системи

 • Швидкість та зручність

 • Сполучення використання засобів штрихового кодування й інтелектуальних касових терміналів забезпечує прискорення процесу продажу, зниження кількості помилок, що обумовлює велику ефективність у використанні касового устаткування і створює комфортні умови для покупців (зменшення часу перебування покупця в магазині, стояння в чергах і таке інше).

 • Надійність

 • Збереження інформації про продаж протягом досить тривалого часу.

 • Безпека

 • Практично абсолютна неможливість створення на касовому терміналі умов, що приводять до втрати інформації. Неможливість зловживань та відпуску незареєстрованого товару.

 • Конкурентоспроможність

 • Підвищення конкурентноздатності Вашого підприємства за рахунок застосування сучасних технологій обслуговування клієнтів. Підвищення культури обслуговування клієнтів за рахунок скорочення навантаження на обслуговуючий персонал, зниження кількості помилок, включаючи обрахування й обваження покупця.

 • Престижність

 • Підвищення престижності Вашого підприємства в очах покупця і конкурентів, надання покупцям нових послуг (безготівкові розрахунки, накопичувальні знижки і таке інше).Функціональні та технічні можливості

 • Підрахунок податків - до 4 типів

 • Кількість товарів у пам'яті - до 120000

 • Друкування назв товарів - до 29 знаків

 • Друкування коментарів - до 29 знаків

 • 4 типи розрахунку

 • Підрахунок товарної знижки

 • Фіксація години та дати операції

 • Збереження даних у випадку вимкнення живлення

 • Можливість під'єднання сканера штрих-кодів та зчитувача кредитних карток

 • Можливість під'єднання електронних ваг

 • Можливість використання будь-яких цінових та книжкових схем

 • Поділ користувачів і операцій, що вони виконують, за рівнями доступу за допомогою паролів або ідентифікаційних карток

 • Збереження всіх чеків у пам'яті - до 10 років

 • Можливість поділу товарів на групи за типом оподаткування, або за відділами-до 256 видів

 • Можливість зробити повернення товару

 • Підрахунок здачі

 • Можливість зв'язку з будь-якими програмними

Схожі:

Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconПояснювальна записка Розділ І. Пояснювальна записка
Мета, чинники, проектно-технологічний підхід, структура моделі, принципи та зміст виховання
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconПротокол. Довідка. Запрошення. Оголошення. Доповідна записка. Пояснювальна записка. План. Звіт. Адреса. Телеграма. Факс. Сучасне ділове листування. Класифікація листів
Лист. Протокол. Довідка. Запрошення. Оголошення. Доповідна записка. Пояснювальна записка. План. Звіт. Адреса. Телеграма. Факс
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconПояснювальна записка

Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconРічні оцінки учнів з української літератури та світової літератури за 5 років
Вчителям української літератури (піб) забезпечувати наявний кабінет навчально-наочними посібниками, дидактичними матеріалами, унаочненням...
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconСтруктура Основних орієнтирів Розділ І. Пояснювальна записка
Мета, чинники, проектно-технологічний підхід, структура моделі, принципи та зміст виховання
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconПояснювальна записка за походженням доповідні записки бувають
Реквізити доповідної записки: посада та ім’я адресата (у Д. в.); посада та ім’я адресанта (піб у Р. В.)
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconІнформація про автора; пояснювальна записка; розділи програми; розділи програми
Програма виховання розробляється на весь період виховної роботи з учнями з урахуванням їхніх вікових, індивідуальних та психолого-педагогічних...
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconМетодична комісія працює над загальноліцейною темою
Удосконалення змісту професійної підготовки та методики навчання із застосуванням ефективних форм та методів організації навчального...
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconВступ вступ
Одним із напрямів виконання даного завдання є глибоке реформування процесу підготовки викладачів технічних дисциплін, чия діяльність...
Пояснювальна записка одним з елементів підготовки висококваліфікованих продавців є оснащеність навчального процесу наочними посібниками iconТехнологізація — Технологізація —
Одним із перших оприлюднив ідею технологізації навчального процесу видатний чеський мислитель-гуманіст, педагог, громадський діяч...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка