Про участь учнів Про участь учнів


НазваПро участь учнів Про участь учнів
Дата конвертації14.05.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Про участь учнів

  • Про участь учнів

  • Харківської гімназії № 65

  • у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та у І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України




Педагогіка та психологія;

  • Педагогіка та психологія;

  • Правознавство;

  • Хімія;

  • Біологія;

  • Астрономія;

  • Фізика;

  • Інформатика;

  • Екологія;

  • Англійська мова;







ПЕРЕМОЖЦІ

  • ПЕРЕМОЖЦІ

  • ІІ ЕТАПУ



Руденко Ірина -6 клас - І місце

  • Руденко Ірина -6 клас - І місце

  • Балан Олеся – 7 клас – ІІ місце

  • Хаймур Ганна – 8 клас – ІІІ місце

  • Ольховський Дмитро – 9 клас - ІІІ місце

  • Пугачов Валерій – 10 клас – ІІІ місце

  • Ямшинський Микита – 10 клас – ІІІ місце



Сухоставець Іван – 8 клас – ІІІ місце

  • Сухоставець Іван – 8 клас – ІІІ місце

  • Пономаренко Артем – 7-А клас – дипломант “Наукових стартів” (ХНУ)



Ілієв Владислав -10 клас – І місце

  • Ілієв Владислав -10 клас – І місце

  • Максимов Максим – 9 клас – ІІ місце



Баранова Тетяна – 11клас – ІІ місце

  • Баранова Тетяна – 11клас – ІІ місце

  • Ілієв Владислав – 10 клас – ІІ місце



Баранова Тетяна – 11 клас – ІІ місце

  • Баранова Тетяна – 11 клас – ІІ місце

  • Устинов Артем – 11 клас – ІІІ місце



Гордієнко Наталія – 7 клас – І місце

  • Гордієнко Наталія – 7 клас – І місце



Козлицька Софія – 8 клас – І місце

  • Козлицька Софія – 8 клас – І місце

  • Гордієнко Наталія – 7 клас – ІІ місце

  • Баранова Тетяна – 11клас - ІІІ місце

  • Ямшинський Микита -10 клас – ІІІ місце



Логозяк Максим – 8 клас – ІІ місце

  • Логозяк Максим – 8 клас – ІІ місце

  • Зварич Марія – 9 клас – ІІІ місце

  • Максимов Максим – 9 клас – ІІІ місце

  • Ямшинський Микита – 10 – ІІІ місце

  • Баранова Тетяна – 11клас – ІІІ місце



Ілієва Віталія – 8 клас – І місце

  • Ілієва Віталія – 8 клас – І місце

  • Набатян Нарек – 11 клас – ІІІ місце



Глянцев Валерій – 11 клас – ІІІ місце

  • Глянцев Валерій – 11 клас – ІІІ місце



Ковпак Катерина – 9 клас - ІІІ

  • Ковпак Катерина – 9 клас - ІІІ



Сіянова Анастасія – 9 клас – ІІ місце

  • Сіянова Анастасія – 9 клас – ІІ місце



Алєксєєнко А.В., Оксьом О.Г.,

  • Алєксєєнко А.В., Оксьом О.Г.,

  • Носенко В.Б., Хоріна Ю.Л.,Беседіна Г.В.,

  • Попова Г.Б., Москаленко К.О.,

  • Горпинко О.С., Войтенко Т.Т.,

  • Борисенко Л.М., Марченко Н.В.,

  • Пасічник О.М., Журавель Т.І.,

  • Приходько М.В., Косенко Ю.П. Лялюк І.М.



Ілієв ВладиславІІ місце (біологія) – Беседіна Г.В.

  • Ілієв ВладиславІІ місце (біологія) – Беседіна Г.В.

  • Максимов Максим – географія – Войтенко Т.Т.

  • Козлицька Софія ІІ місце (українська мова та література) – Марченко Н.В.

  • Ілієва Віталія – історія - Горпинко О.С.







Філологія та мистецтвознавство -1;

  • Філологія та мистецтвознавство -1;

  • Історія – 3;

  • Математика – 1;

  • Психологія – 1;

  • Педагогіка – 1

  • Агрономія – 1.



Агрономія – Торохтій Олена – 10 клас –

  • Агрономія – Торохтій Олена – 10 клас –

  • “Дослідження впливу залишкових концентрацій гербіцидів на набухання та проростання насіння ” Беседіна Г.В.

  • Історія – Набатян Нарек – 11 клас – “Історія заводу імені Малишева” – Горпинко О.С.



Учнівські турніри та

  • Учнівські турніри та

  • конкурси



V міський турнір юних географів -

  • V міський турнір юних географів -

  • І місце – Набатян Нарек - 11 клас

  • VІІ міський турнір юних біологів -

  • ІІ місце – Ілієв Владислав - 10 клас

  • VІ міський турнір юних винахідників та раціоналізаторів - V місце – команда гімназії



VІ міський турнір знавців української мови - І місце – Козлицька Софія 8 клас

  • VІ міський турнір знавців української мови - І місце – Козлицька Софія 8 клас

  • ХІІ відкритий міський турнір харківщинознавців – лауреат- команда 10 класу

  • Х міський конкурс виразного читання “Не любить серце, не бачачи краси”- Степанова Юлія - лауреат



V міський турнір юних правознавців -

  • V міський турнір юних правознавців -

  • IV місце – Набатян Кристина- 9 клас

  • V міський турнір юних економістів -

  • V місце – Глянцев Валерій - 11 клас

  • VI міський турнір юних журналістів –

  • V місце – Ілієв Владислав, Бойко Юлія,

  • Володін Дмитро



Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді “ Моя Батьківщина – Україна ”

  • Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді “ Моя Батьківщина – Україна ”

  • Баранова Тетяна - 11 клас

  • Конкурс учнівських проектів

  • “Енергія мира”

  • Козлицька Софія – 8 клас



Ілієв Владислав – ІІ місце – біологія –

  • Ілієв Владислав – ІІ місце – біологія –

  • Беседіна Г.В.

  • Набатян Христина – дипломант –фізика- Хоріна Ю.Л.



Набатян Хритина – 9 клас – фізика-

  • Набатян Хритина – 9 клас – фізика-

  • Хоріна Ю.Л.

  • Сосновий Дмитро – 10 клас – хімія-

  • Борисенко Л.М.

  • Березуцька Ганна – 11 клас – біологія-

  • Попова Г.Б.



“ Кенгуру ” 137 учнів початкової школи

  • “ Кенгуру ” 137 учнів початкової школи

  • “ Грінвич ” 199 учнів гімназії

  • “ Геліантус ” (хімія, географія, біологія, фізика, навколишній світ)

  • 172 учні

  • “ Патріот ” 154 учні

  • “ Русский медвежонок ” 195

  • “ Олімпус ” ( іст., мат, укр.мова, л-ра, англ.мова) 258 учнів



Схожі:

Про участь учнів Про участь учнів iconПро участь команд районів (міст) області Про участь команд районів (міст) області
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та
Про участь учнів Про участь учнів iconЗвіт про виконану роботу Звіт може бути: Звіт може бути: Звіт Фізорга Кулинича Віктора про участь учнів 11-д класу в шкільній спартакіаді
Протягом 10-13 жовтня 2003 року в школі проходила спартакіада, у якій брав участь 11-д клас (31 особа)
Про участь учнів Про участь учнів icon«Молодь і протиправна поведінка» моніторингове соціально-психологічне дослідження
В досліджені взяло участь 540 учнів, що становить 60% від загальної кількості учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів...
Про участь учнів Про участь учнів iconПро результати участі учнів знз області в олімпіадах, конкурсах, турнірах Коваленко В. О
В олімпіадах з базових дисциплін взяли участь більше 3,5 тис учнів, з них 451 (12,9%) поза квотою з відшкодуванням коштів
Про участь учнів Про участь учнів iconУчасть учнів у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі “Колосок” Місця, які посіла команда гімназії в районі з кожного предмета
Участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика: Лазебна Анна (учениця 7-б кл.) переможець; Дементьєва Анастасія(учениця...
Про участь учнів Про участь учнів iconІнформації про корпорацію Участь та голосування на загальних зборах акціонерів Участь у виборах правління Отримання частки прибутку корпорації
Питання корпоративного управління у перспективному законодавства з цінних паперів
Про участь учнів Про участь учнів iconПро проведення І та ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з історії та участь у роботі Малої академії наук Січень 2012
Форми та методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках історії та права
Про участь учнів Про участь учнів iconІнформація про науково методичну діяльність Участь у конкурсах Друковані роботи та цифрові ресурси Результати навчальних досягнень учнів (за рік)
Корсунь-шевченківське педучилище та черкаський державний університет імені богдана хмельницького
Про участь учнів Про участь учнів iconПро участь команд районів (міст) області у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Про участь учнів Про участь учнів iconВзяло участь в анкетуванні – 1165 учнів, що склало 63% Взяло участь в анкетуванні – 1165 учнів, що склало 63%


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка