В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу?


НазваВ чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу?
Дата конвертації25.05.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииВ чому суть гібридологічного методу?

 • В чому суть гібридологічного методу?

 • - Вільне схрещування особин, які відрізняються за певними ознаками, і аналіз отриманого потомства.

 • Чи можна даний метод застосовувати під час вивчення спадкових ознак у людини?

 • НІ!

 • Етичні норми (підбір пар);

 • Мале число потомків (немає розщеплень);

 • Довгий період між поколіннями.Генетика людини вивчає явища спадковості і мінливості у популяціях людей, особливості успадкування нормальних і патологічних ознак, залежність захворювання від генетичної схильності і факторів середовища.

 • Генетика людини вивчає явища спадковості і мінливості у популяціях людей, особливості успадкування нормальних і патологічних ознак, залежність захворювання від генетичної схильності і факторів середовища.

 • Завданням медичної генетики є виявлення і профілактика спадкових хвороб.Академік І.П. Павлов, визнаючи важливе значення генетики для фізіології і медицини, писав: «Наші лікарі повинні як азбуку знати закони спадковості... Втілення у життя наукової істини про закони спадковості допоможе позбавити людство від багатьох скорбот і горя».

 • Академік І.П. Павлов, визнаючи важливе значення генетики для фізіології і медицини, писав: «Наші лікарі повинні як азбуку знати закони спадковості... Втілення у життя наукової істини про закони спадковості допоможе позбавити людство від багатьох скорбот і горя».Однояйцеві (ідентичні)

 • Однояйцеві (ідентичні)Різнояйцеві (неідентичні)

 • Різнояйцеві (неідентичні)Метод дослідження відбитків долонь

 • Метод дослідження відбитків долонь

 • Кожна людина має індивідуальний характер малюнка на кінчиках пальців і долонях.

 • Шкірний малюнок долонь має своєрідні відмінності у хворих із спадковими хромосомними патологіями.

 • Обстежуючи батьків, можна запідозрити таку хворобу у їхніх дітей.Дерматогліфічний метод, разом з іншими методами генетики використовується в медико-генетичному консультуванні. Подібної допомоги потребують ті люди, які вже мають або родичів, або дітей зі спадковою патологією.

 • Дерматогліфічний метод, разом з іншими методами генетики використовується в медико-генетичному консультуванні. Подібної допомоги потребують ті люди, які вже мають або родичів, або дітей зі спадковою патологією.

 • Лікар-генетик уточнює діагноз, встановлює ступінь генетичного ризику, робить прогнози потомс- тва на майбутнє і допомагає прийняти батькам правильне рішення про народження дитини.Грунтується на дослідженні особливостей каріотипу - хромосомного набору організмів. Його вивчення дає змогу виявляти мутації, пов’язані зі змінами, як кількості хромосом, так і структури окремих із них.

 • Грунтується на дослідженні особливостей каріотипу - хромосомного набору організмів. Його вивчення дає змогу виявляти мутації, пов’язані зі змінами, як кількості хромосом, так і структури окремих із них.Від лат. atavis - предок – прояв у окремих представників виду рис, притаманних їхнім предкам

 • Від лат. atavis - предок – прояв у окремих представників виду рис, притаманних їхнім предкам10% хвороб людини зумовлені патологічними генами

 • 10% хвороб людини зумовлені патологічними генами

 • один із 150 новонарождених має структурні або числові порушення хромосом

 • одна із 10 гамет людини несе генетичні порушенняБіологія. За редакцією Мотузного, 2-ге видання, виправлене. Київ ,,Вища школа” 1995 р.Схожі:

В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconУроку: Склад атомних ядер. Ядерні сили. Енергія зв’язку ядра. В чому полягала суть дослідів Резерфорда? В чому полягала суть дослідів Резерфорда?
Яка залежність питомої енергії зв'язку нуклонів у ядрі атома від масового числа в природі?
В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconНавчальний елемент Суть десятипальцевого методу. Постава за друкарською машинкою

В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconВ чому полягає суть фізичного та геометричного змісту похідної та як його використовувати в математичних задачах?

В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconВ чому полягає суть фізичного та геометричного змісту похідної та як його використовувати в математичних задачах?

В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconАнрі Матіс – автор фовізму (від fauve – дикий ) “Проста складність”- так двома словами можна виразити суть творчого методу
Якби я не був євреєм, як я це розумію, я не був би художником або був би зовсім іншим художником
В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconПохідна. Фізичний і геометричний зміст похідної. Підготували учні
В чому полягає суть фізичного та геометричного змісту похідної та як його використовувати в математичних задачах?
В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconПлан похідна функції. Диференціал функції. Застосування диференціала
В чому полягає суть фізичного та геометричного змісту похідної та як його використовувати в математичних задачах?
В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconРеалізація методу Реалізація методу
Сприяти розумінню дітьми через просвітницьку роботу переваг здорового способу життя
В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconНаприклад, чому не можна їсти з ножа? Чому не слід тримати виделку сторчма, коли ріжеш м'ясо? Чому котлети та рибу, обідаючи, ніколи не ріжуть ножем?

В чому суть гібридологічного методу? В чому суть гібридологічного методу? iconВиди та суть конфліктів Конфлікт
Суть конфлікту полягає в тому, що кожна сторона намагається робити все для того, щоб була прийнята їх точка зору чи досягнута їх...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка