Педагогічна модель; психологічна модель


НазваПедагогічна модель; психологічна модель
Дата конвертації19.06.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации  • - педагогічна модель;

  • - психологічна модель;

  • - діагностична модель;

  • - соціальна модель;

  • - медична модель.Дана модель ґрунтується на гіпотезі про нестачу педагогічної компетентності батьків. Суб'єктом скарги у такому випадку найчастіше виступає дитина. Консультант разом з батьками аналізує ситуацію, накреслює програму заходів. Спеціаліст орієнтується не стільки на індивідуальні можливості батьків, скільки на універсальні з точки зору педагогіки і психології засоби виховання. Ця модель носить профілактичний характер. У ній особливо мають потребу проблемні, дисфункціональні сім'ї. Вона спрямована на підвищення психолого-педагогічної культури батьків, розширення і відновлення виховного потенціалу сім'ї, активне включення батьків у процес соціального виховання дітей.

  • Дана модель ґрунтується на гіпотезі про нестачу педагогічної компетентності батьків. Суб'єктом скарги у такому випадку найчастіше виступає дитина. Консультант разом з батьками аналізує ситуацію, накреслює програму заходів. Спеціаліст орієнтується не стільки на індивідуальні можливості батьків, скільки на універсальні з точки зору педагогіки і психології засоби виховання. Ця модель носить профілактичний характер. У ній особливо мають потребу проблемні, дисфункціональні сім'ї. Вона спрямована на підвищення психолого-педагогічної культури батьків, розширення і відновлення виховного потенціалу сім'ї, активне включення батьків у процес соціального виховання дітей.

Психологічна (психотерапевтична) модель використовується тоді, коли причини труднощів дитини знаходяться у сфері спілкування, особистісних особливостях членів сім'ї. Модель передбачає аналіз сімейної ситуації, психодіагностику особистості, діагностику сім'ї. Практична допомога полягає у подоланні бар'єрів спілкування та виявлення причин його порушення.

  • Психологічна (психотерапевтична) модель використовується тоді, коли причини труднощів дитини знаходяться у сфері спілкування, особистісних особливостях членів сім'ї. Модель передбачає аналіз сімейної ситуації, психодіагностику особистості, діагностику сім'ї. Практична допомога полягає у подоланні бар'єрів спілкування та виявлення причин його порушення.

Дана модель ґрунтується на припущенні про дефіцит у батьків спеціальних знань про дитину або свою сім'ю. Об'єктом діагностики є сім'я, а також діти і підлітки з порушеннями і відхиленнями у поведінці. Діагностичний висновок може виступати основою для прийняття організаційного рішення.

  • Дана модель ґрунтується на припущенні про дефіцит у батьків спеціальних знань про дитину або свою сім'ю. Об'єктом діагностики є сім'я, а також діти і підлітки з порушеннями і відхиленнями у поведінці. Діагностичний висновок може виступати основою для прийняття організаційного рішення.

Дана модель використовується у тих випадках, коли сімейні труднощі є результатом несприятливих зовнішніх обставин. У цих випадках окрім аналізу життєвої ситуації і рекомендацій, є потреба у втручанні зовнішніх сил.

  • Дана модель використовується у тих випадках, коли сімейні труднощі є результатом несприятливих зовнішніх обставин. У цих випадках окрім аналізу життєвої ситуації і рекомендацій, є потреба у втручанні зовнішніх сил.

Дана модель передбачає, що в основі сімейних труднощів лежать хвороби. Завдання психотерапії - діагноз, лікування хворих і адаптація здорових членів сім'ї до хворих.

  • Дана модель передбачає, що в основі сімейних труднощів лежать хвороби. Завдання психотерапії - діагноз, лікування хворих і адаптація здорових членів сім'ї до хворих.Схожі:

Педагогічна модель; психологічна модель iconВдосконалена модель здоровיя – модель Аллен (Модель Мак Гілла) Лектор доц. Н. Я. Верещагіна
Вдосконалена модель здоровיя модель Аллен (Модель Мак Гілла) Лектор доц. Н. Я. Верещагіна
Педагогічна модель; психологічна модель iconПочаток XX с. – середина 60-х р медична модель початок XX с. – середина 60-х р медична модель
...
Педагогічна модель; психологічна модель iconЗакон України «Про вищу освіту»,ст. 42. Очно-дистанційна модель підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умо включає Очно-дистанційна модель підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умо включає
Дистанційне навчання (ДН) в системі ппо форма організації навчального процесу та педагогічна технологія, основою якої є керована...
Педагогічна модель; психологічна модель iconМодель індивідуального Модель індивідуального
Литвинова С. Г.,начальник Методичного центру інформаційних технологій в освіті Оболонського р-ну м. Києва
Педагогічна модель; психологічна модель iconСтратегічне планування на рівні корпорації Вдовенко Ю. С
Модель бкг: структура моделі, її сильні та слабкі сторони. Удосконалена модель бкг
Педагогічна модель; психологічна модель iconІєрархічна модель бд мережева модель бд

Педагогічна модель; психологічна модель iconТернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського Вдосконалена модель здоров’я – модель Аллен (Модель Мак Гілла)
Натомість, вона дасть змогу медсестринству в повному об'ємі виконувати свою роль в охороні здоров'я, дасть змогу медсестрам працювати...
Педагогічна модель; психологічна модель iconДень 1 засідання 4 ппп варіанти структуризації огляд презентації базова структура ппп
Модель, що все ще використовується для ппп модель Приватної Фінансової Ініціативи
Педагогічна модель; психологічна модель iconКаскадна(класична) модель Каскадна(класична) модель
...
Педагогічна модель; психологічна модель iconІнформація про народження першої клонованої людини. Модель Гіппократа і принцип «не нашкодь» Модель Парацельса і принцип „роби добро
Днк та початок розвитку генетики: людина знаходить головне джерело своєї біологічної ідентичності

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка