Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках


НазваПоради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках
Дата конвертації19.06.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииПоради:

 • Поради:

 • Не заливайте рослини в горщиках. Корінню потрібна не лише вода, але і повітря – постійно.

 • Надайте їм спокій взимку: рідше поливайте.

 • Створіть їм вологу атмосферу – особливо взимку.

 • Групуйте рослини. Майже всі рослини краще виглядають і краще розвиваються, коли утворюють невелику групу. Навчіться правил аранжування кімнатних рослин.

 • Навчіться пересаджувати. Потрібно робити це обережно, щоб не пошкодити коріння.а) У період цвітіння деяких кімнатних рослин: гіацинтів, вербени, герані, левкоїв, нарцисів, лілій і деяких інших квітів виділяється така велика кількість пахучих ефірних олій, що вони можуть викликати головні болі.

 • а) У період цвітіння деяких кімнатних рослин: гіацинтів, вербени, герані, левкоїв, нарцисів, лілій і деяких інших квітів виділяється така велика кількість пахучих ефірних олій, що вони можуть викликати головні болі.

б) Будьте обережні з олеандром – сік його листя, стебел і навіть квіток отруйний. Тому треба уважно стежити, щоб він не потрапив в очі, слизисту оболонку рота і на руки.

 • б) Будьте обережні з олеандром – сік його листя, стебел і навіть квіток отруйний. Тому треба уважно стежити, щоб він не потрапив в очі, слизисту оболонку рота і на руки.в) Алергію викликає навіть запах квітучої примули.

 • в) Алергію викликає навіть запах квітучої примули.д) Якщо у вас маленькі діти, не тримайте в будинку олеандри, примули, кактуси.

 • д) Якщо у вас маленькі діти, не тримайте в будинку олеандри, примули, кактуси.Кімнатні рослини здатні впродовж доби поглинути 87% забруднень з повітря, тому їх корисно тримати у приміщеннях, де перебуває багато людей, наприклад, у шкільному класі. (пилюка, дим, )

 • Кімнатні рослини здатні впродовж доби поглинути 87% забруднень з повітря, тому їх корисно тримати у приміщеннях, де перебуває багато людей, наприклад, у шкільному класі. (пилюка, дим, )Яка користь від кімнатних рослин.

 • Яка користь від кімнатних рослин.

 • а) Кімнатна рослина циперус збагачує повітря квартири великою кількістю вологи.б) Монстера допомагає зосередитись, якщо ви працюєте за комп’ютером, оскільки її енергетичні коливання здатні концентрувати наші думки.

 • б) Монстера допомагає зосередитись, якщо ви працюєте за комп’ютером, оскільки її енергетичні коливання здатні концентрувати наші думки.в) Всі рекорди з очищення повітря належать хлорофітуму.

 • в) Всі рекорди з очищення повітря належать хлорофітуму.г) Радіаційний вплив на організм допоможе нейтралізувати кактус.

 • г) Радіаційний вплив на організм допоможе нейтралізувати кактус.

 • Бажано, щоб у домі ріс хоча б один кущ герані. Вона дезінфікує помешкання і відганяє мух.Кімнатні рослини допомагають нам і у …..вихованні дітей. Особливо це важливо для міських дітей, які не мають можливості щодня спілкуватися з природою. Дитина, яка виростила рослину, навряд чи стане жорстокою.

 • Кімнатні рослини допомагають нам і у …..вихованні дітей. Особливо це важливо для міських дітей, які не мають можливості щодня спілкуватися з природою. Дитина, яка виростила рослину, навряд чи стане жорстокою.Схожі:

Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconВони попереджають, наказують,забороняють,дають поради. Вони попереджають, наказують,забороняють,дають поради
Щоб дорожні знаки було далеко видно,їх фарбують у яскраві кольори. Білі трикутники з чорними та червоними симовлами в червоному облямуванні-попереджувальні...
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconПоради щодо заходів з енергозбереження в багатоквартирному будинку

Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconКнига України містить відомості про рідкісні та зникаючі види тварин, рослин і грибів, поради щодо їхнього примноження
«Книгою тривоги і надії» називають Червону книгу. Червона книга України містить відомості про рідкісні та зникаючі види тварин, рослин...
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconЯк впровадити соціальну відповідальність в організації? Конкретні інструменти, практики, поради

Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconУчіться користуватися своєю пам’яттю поради для забудькуватих учнів І не тільки для такових вступне слово
Учіться користуватися своєю пам’яттю поради для забудькуватих учнів І не тільки для такових
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconПоради та рекомендації батькам
Природньо відображається на всіх членах сім’ї потрібен час для адаптування до нових умов
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconІнформація щодо умов праці, зайнятості, кадрових ресурсів
Надає поради з соціальних питань Міністрові, парламенту, … на запит або за власною ініціативою
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconТести для дистанційного навчання Можливості, вимоги, поради
Щоб почати тренування заново потрібно оновити сторінку (кнопка «Обновить» або «Reload»)
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconПоради батькам, щодо безпечної роботи дітей в Інтернеті Батьки повинні знати про
Виготовлення, розповсюдження і використання матеріалів, що зображують насилля, включаючи сексуальне
Поради: Поради: Не заливайте рослини в горщиках iconПоради з організації і проведення вебінарів
Для організації вебінара не вимагається глибоких знань Інтернет-технологій, і це цілком під силу викладачеві

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка