Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна


НазваЗадача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна
Дата конвертації27.06.2013
Розмір445 b.
ТипЗадача


ПЕРЕВІР СЕБЕ

  • Задача 908

  • 160:4=40(к.) – ціна 1 кг кавуна

  • 120:2=60(к.) – ціна 1 кг капусти.

  • 60-40=20(к.)

  • Відповідь: на 20к. 1 кг капусти дорожчий від 1 кг кавуна.

  • (6+15):3=6:3+15:3=2+5=7

  • (6+27):3=6:3+27:3=2+9=11

  • (8+16):8=8:8+16:8=1+2=3


5 ГРН. 10 ГРН. 4 ГРН. 30 ГРН.

  • Скільки коштує 5 ручок і пенал?

  • Скільки треба заплатити за 12 книжок?

  • На скільки ранець дорожчий за 3 ручки?

  • У скільки разів ранець дорожчий за книжку?



“Хто швидше?”



ПРИГАДАЙ!

  • Щоб поділити суму на число, можна поділити на це число кожний доданок і отримані частки додати.

  • (a+b):c=a:c+b:c



ЗНАЙДИ ВИРАЗИ, ЗНАЧЕННЯ ЯКИХ НЕ МОЖНА ОБЧИСЛИТИ ШЛЯХОМ РОЗКЛАДУ ДІЛЕНОГО НА РОЗРЯДНІ ДОДАНКИ

  • 52:4 28:2 84:6

  • 39:3 98:7



ТЕМА

  • Ділення двоцифрового числа на одноцифрове виду 39:3.

  • Розв’язування рівнянь.

  • Творча робота над задачами.



ЗАВДАННЯ

  • Знати вказаний спосіб ділення.

  • Застосовувати його для виконання обчислень.

  • Розв’язувати рівняння, знаходити значення виразів з буквеними даними.

  • Складати і розв’язувати задачі.



ЗНАТИ

  • Спосіб ділення виду 39:3

  • Правила знаходження невідомих компонентів дій.



ВМІТИ

  • Застосовувати вивчені способи обчислень.

  • Виконувати вказані обчислення.

  • Розв’язувати рівняння.

  • Складати запитання до задачі.



39 : 3 = 13

  • 30 + 9

  • 10 + 3



Знайди частки, розкладаючи ділене на розрядні доданки

  • 26:2=(20+6):2=20:2+6:2=10+3=13

  • 64:2

  • 86:2

  • 84:4

  • 24:2

  • 55:5

  • 42:2



ЗАДАЧА 915

  • - 24 т. за 3 год

  • ? за 1 год

  • - 24 т. за 2 год

  • * Зміни питання, щоб третьою була дія віднімання.



Перевір себе

  • Задача 916

  • Було – 90 кг

  • Витрачали - ? д. по 20 кг

  • Залишилося – 10 кг

  • 90-10=80 (кг)- витратили.

  • 80:20=4 (д.)

  • Відповідь: 4 дні витрачали по 20 кг борошна.



Самостійна робота

  • 3 рівень

  • Виконай завдання № 913.

  • До класної бібліотеки 15 учнів принесли по 3 журнали і 24 учні по 2 книги. На скільки книг принесли більше, ніж журналів?

  • 4 рівень

  • Виконай завдання № 914.

  • Постав запитання і розв’яжи задачу:

  • Школярі зібрали 140кг металобрухту, а макулатури у 5 раз більше.



Лист самоперевірки

  • 3 рівень

  • х*3=96 84:х=2 84-х=2

  • х=96:3 х=84:2 х=84-2

  • х=32 х=42 х=82

  • 32*3=96 84:42=2 84-82=2

  • Задача

  • 3*15=45(ж.) – принесли учні.

  • 2*24=48 (к.) – принесли учні.

  • 48-45=3 (к.)

  • Відповідь: на 3 книги більше, ніж журналів, принесли учні.



ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

  • № 917, 918



Схожі:

Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconПоняття вартостi i цiни на медикаменти
В системі вільних цін також діють оптово-відпускні, закупівельні й роздрібні ціни. При встановленні цін на (ЛЗ) використовуються:...
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconТовар. Ціна. Собівартість Товар
З іншого боку, надто висока ціна також може негативно позначитися на попиті, як наслідок — товар не купуватимуть
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconЗадача вчителя. Головна задача вчителя
Головна задача кожного вчителя не тільки дати учням певну базу знань, але й розвинути у них інтерес до навчання, навчити учитися
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconВид-во «Ранок», 2011. 160 с.: іл. Астрономічний енциклопедичний словник / За загальною редакцією І. А. Климишина та А. О. Корсунь. Львів: лну-гао нану, 2003. 547 с. Isbn 996-613-263-X
Астрономія: 11 кл.: підручник для загальноосвіт навч закл.: рівень стандарту, академічний рівень / М. П. Пришляк; за заг ред. Я....
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconЗадача для капітанів №742 (Старовинна індійська задача VIII ст. )

Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconМетою вчителя є актуалізація поняття «задача» та процесу її розв’язування. Метою вчителя є актуалізація поняття «задача» та процесу її розв’язування
Проста задача це сюжетна задача, яка розв’язується за допомогою однієї арифметичної дії
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconЗакон пропозиції. Рівноважна ціна. Закон пропозиції. Крива пропозиції Рівноважна ціна
Як зміниться ринкова ситуація, який ефект викличе встановлення мінімальної ціни на рівні 6 тис грн
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconПлан: План: Ціна та чинники, що на неї впливають Види ціни
На весняних канікулах Котик подорожував. Дізнався він багато цікавого, про що розповів своїм друзям у Лісовій школі. Привіз усім...
Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconЗадача №380 Задача №380 Акад. ? 5087ст. Кол. ? 8658ст. 4756ст. Ліц. ? 1). 8658 5087 = 3571(ст.)-у ліцеї

Задача 908 160: 4=40(к.) ціна 1 кг кавуна iconЗадача вчителя
Головна задача кожного вчителя не тільки дати учням певну базу знань, але й розвинути у них інтерес до навчання, навчити учитися

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка