«Е у шкільному буфеті?!» Виконала


Назва«Е у шкільному буфеті?!» Виконала
Дата конвертації02.07.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации


«Е у шкільному буфеті?!»

  • Виконала

  • Черняк Катерина


Загальна характеристика добавок

  • Е добавки застосовують для того, щоб додати продуктам більше апетитний вигляд, смак і запах. Спочатку використалися природні харчові добавки, виготовлені з натуральних продуктів, наприклад рослинні приправи.

  • З розвитком хімії стали виготовляти Е добавки. З’явилися такі синтетичні Е добавки, як барвники, консерванти, загущувачі, стабілізатори, антиокислювачі, нейтралізатори і т.п.

  • Вітаміни і мікроелементи, що додають у продукти і підвищувальну їхню цінність, не відносяться до Е добавок. На початку XX ст. харчові добавки широко використовувалися при випічці хлібобулочних і кондитерських виробів, а також у виробництві ковбас, консервів і прохолодних напоїв.

  • У цей час більшість продуктів на прилавках магазинів містять синтетичні Е добавки. У зв’язку із цим кожна людина у рік з’їдає близько 2,5 кг речовин, що створюють ілюзію насичення при вживанні продуктів харчування. Щороку з’являються тисячі нових продуктів, для яких спеціально розробляється комплекс Е добавок.Найвідоміші харчові добавкиДе містяться харчові добавки?

  • Підсилювач смаку глютамат натрію (Е 621) приводить до руйнування сітківки ока. Тим часом він утримується в багатьох продуктах — таких, як м’ясні, рибні і соєві напівфабрикати, чіпси, снеки, сухарики, соуси, приправи, бульйонні кубики, супи і інші блюда швидкого готування. Він підсилює, «пожвавлюючи», майже зниклий захід або смак, а також може надавати їжі новий смак або аромат.

  • Аспартам використається практично у всіх жувальних гумках, газованих напоях, дієтичних напоях, деяких продуктах для діабетиків, замінниках цукру, м’ятних цукерках, варенні, кефірі (біокефіре), томатному соусі, дитячих вітамінах і ліках. Цей підсолоджувач позначається індексом Е951 (фенилаланін).

  • У цей час список хвороб, розвиток яких може викликати аспартам, усе збільшується: пухлина мозку, базедова хвороба, склероз, епілепсія, діабет, розумова відсталість, хвороба Паркінсона і навіть туберкульоз. Варто також відзначити, що серед замінників цукру найбільш шкідливий сахарин.Використана література:Схожі:

«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала: Виконала
...
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала: Виконала: Студентка 2 курсу 5 групи

«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала: Виконала
...
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала: виконала
Тільки після цього необхідно укласти договір з підприємством, яке займається роботою з відходами і має відповідну ліцензію державного...
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала: Виконала: студентка 3 Гм імфто

«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconРоботу виконала Роботу виконала
Сахно Оксана Григорівна, вчитель української мови та літератури Степанівської зош І-ІІ ступенів Драбівської районної ради
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б
Греції являє собою 9 біло-блакитних смуг із хрестом, що відповідають 9 складам у національному гаслі: «Ελευθερία ή θάνατος» (Е-лєф-те-рі-я...
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала студентка денної форми навчання
...
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconТема семінару
Прояви знущання та агресії в шкільному середовищі Підготувала директор цпп т. Гулєвич
«Е у шкільному буфеті?!» Виконала iconВиконала: Виконала
Дерево членується по вертикалі на три частини, до кожної з яких прив’язані певні істоти: нижня коріння (підземний світ), де є змії,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка