Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління


НазваОбґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління
Дата конвертації17.07.2013
Розмір499 b.
ТипОбґрунтуванняПозитивний світовий досвід моделей державного управління є свідченням правильності вибраного напрямку розвитку. Особливістю вдосконалення механізмів державного управління в Україні є осмислення архетипних аспектів еволюції передових країн світу.

 • Позитивний світовий досвід моделей державного управління є свідченням правильності вибраного напрямку розвитку. Особливістю вдосконалення механізмів державного управління в Україні є осмислення архетипних аспектів еволюції передових країн світу.Неможливість європеїзації державної служби України в цілому, і також, в частині надання адміністративних послуг без запровадження в ній європейських стандартів.

 • Неможливість європеїзації державної служби України в цілому, і також, в частині надання адміністративних послуг без запровадження в ній європейських стандартів.Орієнтація на наукові знання, отримані з іншого ментального та національного середовища не можуть повною мірою сприяти вирішенню економічних, політичних, соціальних проблем України.

 • Орієнтація на наукові знання, отримані з іншого ментального та національного середовища не можуть повною мірою сприяти вирішенню економічних, політичних, соціальних проблем України.обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління

 • обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управліннянадання конкретних пропозицій щодо наближення і входження України в європейський адміністративний простір в контексті надання адміністративних послуг.

 • надання конкретних пропозицій щодо наближення і входження України в європейський адміністративний простір в контексті надання адміністративних послуг.У розвинених країнах Заходу, протягом тривалого історичного періоду, поступово вводилась централізована перебудова державної служби, що з одного боку, викликало збільшення чисельності чиновництва, з іншого – зміну його якісного складу.

 • У розвинених країнах Заходу, протягом тривалого історичного періоду, поступово вводилась централізована перебудова державної служби, що з одного боку, викликало збільшення чисельності чиновництва, з іншого – зміну його якісного складу.Однією із характерних ознак централізації державного управління було розширення складу «канцелярії» (франц. – bureau). Звідси і терміни «бюрократія», «бюрократизація».

 • Однією із характерних ознак централізації державного управління було розширення складу «канцелярії» (франц. – bureau). Звідси і терміни «бюрократія», «бюрократизація».У Західній Європі процес бюрократизації почався в XV – XVI століттях, в Америці – у XVIII столітті. Процес формування національних бюрократичних структур у більшості країн Заходу закінчився приблизно однаково – у другій половині XIX століття.

 • У Західній Європі процес бюрократизації почався в XV – XVI століттях, в Америці – у XVIII столітті. Процес формування національних бюрократичних структур у більшості країн Заходу закінчився приблизно однаково – у другій половині XIX століття.Французька модель державної цивільної служби формується в період французької революції за Наполеона I. Проголошується відкритість державної служби, служіння суспільним інтересам, створюється система конкурсного відбору службовців, створюються спеціальні навчальні заклади для підготовки державних службовців.

 • Французька модель державної цивільної служби формується в період французької революції за Наполеона I. Проголошується відкритість державної служби, служіння суспільним інтересам, створюється система конкурсного відбору службовців, створюються спеціальні навчальні заклади для підготовки державних службовців.У США значне поширення отримала введена в 1829 році президентом Е. Джексоном «victor's spoils system», згідно з якою посади отримували представники партії, що перемогла. Велику популярність в кінці XIX – початку XX століття отримала концепція про необхідність введення в США «раціональної» моделі державної служби європейського зразка.

 • У США значне поширення отримала введена в 1829 році президентом Е. Джексоном «victor's spoils system», згідно з якою посади отримували представники партії, що перемогла. Велику популярність в кінці XIX – початку XX століття отримала концепція про необхідність введення в США «раціональної» моделі державної служби європейського зразка.У 1883 р. в США був прийнятий закон Пендлтона, що отримав назву «Закон про цивільну службу». Прийняття цього документа поклало початок законодавчому оформленню сучасного інституту цивільної служби (civil service). Закон Пендлтона зберігає силу в США до теперішнього часу.

 • У 1883 р. в США був прийнятий закон Пендлтона, що отримав назву «Закон про цивільну службу». Прийняття цього документа поклало початок законодавчому оформленню сучасного інституту цивільної служби (civil service). Закон Пендлтона зберігає силу в США до теперішнього часу.У 1887 р. професор Вудро Вільсон – майбутній президент США – поклав початок теоретичній розробці питань адміністративно-державного управління у своїй праці «Вивчення адміністрування». Вільсон підкреслив, що «наука адміністрування буде шукати способи поліпшення діяльності уряду, зробить його роботу менш трудомісткою, упорядкує організацію управління».

 • У 1887 р. професор Вудро Вільсон – майбутній президент США – поклав початок теоретичній розробці питань адміністративно-державного управління у своїй праці «Вивчення адміністрування». Вільсон підкреслив, що «наука адміністрування буде шукати способи поліпшення діяльності уряду, зробить його роботу менш трудомісткою, упорядкує організацію управління».Вільсон вважав, що зміна політичного керівництва не повинна впливати на діяльність незмінного адміністративного апарату. Таким чином, завданням державної адміністрації проголошувалося оперативне і компетентне втілення у життя рішень будь-якої групи політичних лідерів – «обранців нації».

 • Вільсон вважав, що зміна політичного керівництва не повинна впливати на діяльність незмінного адміністративного апарату. Таким чином, завданням державної адміністрації проголошувалося оперативне і компетентне втілення у життя рішень будь-якої групи політичних лідерів – «обранців нації».У питаннях реформування державної служби, а саме: розмежування політичної, як напрям вироблення державної політики, та адміністративної, як надання адміністративних послуг, складових все більшої ваги набуває вдосконалення надання адміністративних послуг в Україні.

 • У питаннях реформування державної служби, а саме: розмежування політичної, як напрям вироблення державної політики, та адміністративної, як надання адміністративних послуг, складових все більшої ваги набуває вдосконалення надання адміністративних послуг в Україні.В Україні у 2011 році загальна кількість зайнятого населення у галузях економіки в віці 15-70 років складала 20247,7 тис. осіб, з них державних службовців – 232979 осіб, що складає близько 1,15 % від загальної кількості зайнятого населення.

 • В Україні у 2011 році загальна кількість зайнятого населення у галузях економіки в віці 15-70 років складала 20247,7 тис. осіб, з них державних службовців – 232979 осіб, що складає близько 1,15 % від загальної кількості зайнятого населення.

З таблиці видно тенденцію до зниження затребуваності наукового знання в системі державного управління України.

 • З таблиці видно тенденцію до зниження затребуваності наукового знання в системі державного управління України.Японія в середині ХХ століття особливу увагу приділила підвищенню рівня освіти управлінських кадрів. Оскільки вважалося, що в майбутньому економічне зростання може бути обмежене не ринковими умовами, а нестачею талановитих управлінців

 • Японія в середині ХХ століття особливу увагу приділила підвищенню рівня освіти управлінських кадрів. Оскільки вважалося, що в майбутньому економічне зростання може бути обмежене не ринковими умовами, а нестачею талановитих управлінців1) Оскільки рушійною силою наукового підходу до виконуваних завдань є: якість виконання покладених на посадову особу обов’язків, наявність творчого підходу до повноважень, є необхідність закріпити на законодавчому рівні підвищення ролі моральних і матеріальних мотиваційних чинників для вдосконалення рівня освіти державних службовців.

 • 1) Оскільки рушійною силою наукового підходу до виконуваних завдань є: якість виконання покладених на посадову особу обов’язків, наявність творчого підходу до повноважень, є необхідність закріпити на законодавчому рівні підвищення ролі моральних і матеріальних мотиваційних чинників для вдосконалення рівня освіти державних службовців.2) Одним із першочергових завдань України у русі до приведення системи державного управління до європейських стандартів є сучасне оснащення робочих місць суб’єктів надання адміністративних послуг.

 • 2) Одним із першочергових завдань України у русі до приведення системи державного управління до європейських стандартів є сучасне оснащення робочих місць суб’єктів надання адміністративних послуг.Схожі:

Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconІнститут підвищення кваліфікації керівних кадрів у м. Києві Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів у м. Києві
В національній академії, її Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів та Регіональних інститутах державного управління здійснюють...
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconРоль національної академії в системі професійного навчання керівних кадрів
Державне управління та науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconОбґрунтування необхідності впровадження систем управління якістю в органах місцевого самоврядування

Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconВдосконалення правових механізмів охорони ів вдосконалення правових механізмів охорони ів
Формування критичної маси в розумінні права на свободу доступу до медичних препаратів
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconОбґрунтування необхідності створення програми. Обґрунтування необхідності створення програми. Інформаційна довідка про школу. Аналіз актуального стану освітнього закладу
Аналіз стану та прогноз тенденцій зміни соціального замовлення на освітні послуги
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconНаціональна академія державного управління Національна академія державного управління
України (на базі якого у 1995 році було створено Українську (з 2003 р. Національну) академію державного управління при Президентові...
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconНаціональна академія державного управління Національна академія державного управління
України (на базі якого у 1995 році було створено Українську (з 2003 р. Національну) академію державного управління при Президентові...
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconКафедра філософії І методології державного управління кафедра філософії І методології державного управління
Автор понад 200 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі 3 монографій, 2 підручників, багатьох навчально-методичних посібників....
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconПрограма передбачає поєднання глибокої теоретичної підготовки з набуттям практичних навичок та вмінь у сфері державного управління.
Освітньо-професійна програма підготовки магістрів державного управління за денною формою (м. Київ) має акредитацію Європейської акредитаційної...
Обґрунтування необхідності збереження вітчизняних наукових кадрів у процесі вдосконалення механізмів державного управління iconУнормування надання адміністративних послуг як пріоритетний напрям вдосконалення державного управління


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка