Журнал «ангелятко»


НазваЖурнал «ангелятко»
Дата конвертації01.08.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииЖурнал «АНГЕЛЯТКО»

 • Щомісячний журнал для дітей. Журнал для самих маленьких: казки, вірші, пісні, цікаві завдання играшки-саморобки.

Журнал «Стежка»

 • Журнал розрахован на дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Кожен номер пропонує читачеві знайомство з новою темою. Весь матеріал представлен в легкій ігровій формі, доступній для данного віку.Журнал «УХТЫШКА»

 • Цікаві оригінальні статті, конкурси і вікторини.

 • Перший і поки единий в Украині товстий глянцевий дитячий журнал.Журнал «Умійко»

 • Розвивати творчі здібності вам допоможе журнал «Умійко».

 • В кожному номері ви знайдете матеріали для поробок , ігри, логічні завдання, комікси, казки.Журнал «Барвінок»

 • Літературно-художній журнал для дітей молодшого и среднього школьного віку. Журнал містить Цікаві відомості про українські звичаї, традиції, про тварин,  ребусы, загадки, кросворди, розповіді іноземних письменників,

 •   анекдоти, конкурси і тести.Журнал «Мишка Топтыжка»

 • Всеукраїнський популярний дитячий журнал для дітей 3-6 років. Героями цього журналу є сам герой – Топтижка і його друзі цуценя Тишка и кошеня Мяу. Вони пограють з вами в піратів, помалюють, почитають вірші, допоможуть виготовити маску і фігурку пірата, роскажуть про братів наших меньших, навчать готовити кулінарні блюда.Журнал «Пізнайко»

 • Щомісячний дитячий ігровий журнал. Виходить на англійській, українскій і російській мовах. В серпневому номері– велика настольна гра «Цікава Україна», мета якої познайомити дітей з видатними місцями нашої країни. Єдине «но» – для повноцінної гри, знадобляться всі попередні номера журнала за цей рік : в них надруковані фігурки-фішки, необхідні для гри, які портрібно вирізати і зігнути належним чиномЖурнал «Котя»

 • Дитячий щомісячний пізнавально-ігровий журнал від 6 до 12 років. Язик – український. Кожний номер присвячен окремій темі, матеріали подані в ігровій формі. В журналі є рубрики «А чи знаєте ви?», «Ерудит», «Весела англійська», «Сторінка для батьків».Журнал «Малятко»

 • Щомісячний журнал для дітей. Коли на вулиці дощ, холодно і незатишно, сподіваємось, що саморобки, розмальовки , ігри та інші цікавинки журнала "Малятко" стануть вашими незамінними друзями.

 • Ще журнал постійно проводить конкурси малюнків, в яких кожен з вас може взяти участь та получити сувеніри та призи.Журнал «Яблунька»

 • Розважально-пізнавальний журнал "Яблунька" для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, забави для кмітливих, смішинки-веселинки, розфарбовки, вікторини, сторінка з англійської - "ми вчимо англійську", ігрові завдання з призами для тебе та подарунками для батьків... ... ...Журнал «Юний натураліст»

 • Науково-популярний журнал для юнаків та дівчат.

 • Журнал, традиційно розповідає про походження і функціонування єкосистем, флори і фауни, нагадує учням середніх класів основи біології, мандрує по різним географічним поясамЖурнал «Одноклассник»

 • Щомісячний ілюстрований журнал для підлітків. Тут можна знайти статті по психології, розповіді із шкільного життя, опис історичних постатей, гороскоп, постери. Дуже багато фото і матеріалів посвячені зарубіжним зіркам музики і кіно.Схожі:

Журнал «ангелятко» iconПізнавальний журнал для дітей 6-10 років. Пізнавальний журнал для дітей 6-10 років
Поряд із цікавими логічними завданнями тут є сторінки із вивчення англійської мови, відомості про рослинний та тваринний світ
Журнал «ангелятко» iconЖурнал “Цікава пропозиція” Журнал “Цікава пропозиція”

Журнал «ангелятко» iconУрок мовний журнал

Журнал «ангелятко» iconПідпис журналу Класний журнал

Журнал «ангелятко» iconЯк до нас прийшов журнал Журналіст

Журнал «ангелятко» iconЗдоровий спосіб життя усний журнал звички

Журнал «ангелятко» iconУсний журнал: “ Світ книги чисте й невичерпне джерело ”

Журнал «ангелятко» iconУсний журнал сім нових чудес світу велика китайська стіна

Журнал «ангелятко» iconТема реферату
Публікація конспекту уроку з математики (2 клас) на сайті «Учительський журнал on-line»
Журнал «ангелятко» iconВсеукраїнський спеціалізований медичний науково-практичний журнал "Жіночий лікар" ― інформаційний помічник практикуючого лікаря


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка