Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей


НазваРозширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей
Дата конвертації05.08.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииРозширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей.

 • Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей.

 • Ознайомити з досягненнями видатних людей України: О.Антонова, Є.Патона, Б.Патона, М.Амосова.

 • Формувати пізнавальний інтерес.

 • Виховувати почуття гордості за свій народ.

Прославляли Україну

 • Прославляли Україну

 • Українські люди.

 • Їхні портрети

 • Бачимо всюди.Всі знають історію, що Менделєєв Д.І. побачив свою знамениту періодичну таблицю хімічних елементів уві сні.

 • Всі знають історію, що Менделєєв Д.І. побачив свою знамениту періодичну таблицю хімічних елементів уві сні.

 • Історія Менделєєва – не одна.

 • 2 місце:

 • Авіаконструктор Олег Антонов побачив уві сні та після пробудження зобразив форму хвостового оперенння літака-гіганта «Антей».Людина, яка створювала найбільші в світі транспортні літаки. Це він - батько Київського конструкторського бюро, яке вже багато років носить його ім'я.

 • Людина, яка створювала найбільші в світі транспортні літаки. Це він - батько Київського конструкторського бюро, яке вже багато років носить його ім'я.За своє життя він створив понад 50 типів планерів і понад 20 типів літаків.

 • За своє життя він створив понад 50 типів планерів і понад 20 типів літаків.

 • Від кукурузника АН-2 до велетня Руслана. З під олівця інженера вийшло багато революційних технічних рішень.Олег Антонов розробив новий літак під назвою Антонов Ан-2 "Кольт" ("Colt"), в народі – кукурузник. Девізом якого могло бути стати: «Роби все, літай всюди!".

 • Олег Антонов розробив новий літак під назвою Антонов Ан-2 "Кольт" ("Colt"), в народі – кукурузник. Девізом якого могло бути стати: «Роби все, літай всюди!".Увесь світ заговорив про конструктора Олега Антонова у1965році.

 • Увесь світ заговорив про конструктора Олега Антонова у1965році.

 • Міжнародний авіасалон Ле Бурже у Франції. Неочікувано у небі з'являється радянський літак Ан-22.

 • Наступного дня про Антонова і його "Антея" писали всі світові газети. З тих пір своїми ідеями і літаками конструктор дивував авіаційний світ ще багато разів.Відомий льотчик-випробувач Марина Попович розповідала в інтерв»ю газеті «Факти»: «Антонов выбирал названия своим самолетам и даже имена детям такие, в которых звучит сочетание букв "ан" - "Антей", "Руслан", дети - Ролан, Аня, Андрей. Впрочем, это правило он соблюдал не всегда: самолет Ан-10 назвал "Украина", а младшую дочку - Леной.»

 • Відомий льотчик-випробувач Марина Попович розповідала в інтерв»ю газеті «Факти»: «Антонов выбирал названия своим самолетам и даже имена детям такие, в которых звучит сочетание букв "ан" - "Антей", "Руслан", дети - Ролан, Аня, Андрей. Впрочем, это правило он соблюдал не всегда: самолет Ан-10 назвал "Украина", а младшую дочку - Леной.»

Патон Євген Оскарович (1870 -1953) — всесвітньовідомий учений в галузі мостобудування і зварювання, заслужений діяч науки України, Герой Соціалістичної Праці, академік.

 • Патон Євген Оскарович (1870 -1953) — всесвітньовідомий учений в галузі мостобудування і зварювання, заслужений діяч науки України, Герой Соціалістичної Праці, академік.Київський міст, що єднає два береги Дніпра; улюблене місце киян – "Міст закоханих"; та ще близько п’ятдесяти мостів і шляхопроводів завдячують своїм народженням академіку Євгену Оскаровичу Патону.

 • Київський міст, що єднає два береги Дніпра; улюблене місце киян – "Міст закоханих"; та ще близько п’ятдесяти мостів і шляхопроводів завдячують своїм народженням академіку Євгену Оскаровичу Патону.В Україні добре знають Євгена Патона. Його ім'ям названо міст через Дніпро, що в Києві. Цей міст уперше у світі збудований методом електрозварювання (завдяки науковим винаходам Євгена Патона).

 • В Україні добре знають Євгена Патона. Його ім'ям названо міст через Дніпро, що в Києві. Цей міст уперше у світі збудований методом електрозварювання (завдяки науковим винаходам Євгена Патона).

Міст було споруджено 1904 року. Легкі, ажурні металеві конструкції служили киянам понад три чверті століття.

 • Міст було споруджено 1904 року. Легкі, ажурні металеві конструкції служили киянам понад три чверті століття.

 • У 1983 році старі конструкції мосту було демонтовано й перевезено до Переяслав-Хмельницького у музей народної архітектури і побуту, а за їх зразком було встановлено нові.Він дивовижно романтичний, легкий і вишуканий.

 • Він дивовижно романтичний, легкий і вишуканий.

 • З нього відкривається чудовий краєвид - на Труханів острів, Дарницю, на Дніпро.Син Євгена Патона - Борис Патон також працює в галузі металургії. Його наукові дослідження заклали основи космічного зварювання.

 • Син Євгена Патона - Борис Патон також працює в галузі металургії. Його наукові дослідження заклали основи космічного зварювання.

 • Ось які славетні академіки, батько і син.Видатний учений у галузі зварювання, металургії і технології металів, організатор науки, державний і громадський діяч, директор Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України (з 1953).

 • Видатний учений у галузі зварювання, металургії і технології металів, організатор науки, державний і громадський діяч, директор Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України (з 1953).За величезні заслуги Б. Є. Патона удостоєно Ленінської і Державної премій, високих звань двічі Героя Соціалістичної Праці і Героя України, чотирьох орденів Леніна, орденів Трудового Червоного Прапора, Дружби народів, князя Ярослава Мудрого V ступеня.

 • За величезні заслуги Б. Є. Патона удостоєно Ленінської і Державної премій, високих звань двічі Героя Соціалістичної Праці і Героя України, чотирьох орденів Леніна, орденів Трудового Червоного Прапора, Дружби народів, князя Ярослава Мудрого V ступеня.Українські вчені не забувають і про вразливе людське серце, таке незахищене від болю і тривог. Багатьом людям врятовано життя завдяки науковим працям академіка Миколи Амосова.

 • Українські вчені не забувають і про вразливе людське серце, таке незахищене від болю і тривог. Багатьом людям врятовано життя завдяки науковим працям академіка Миколи Амосова.Український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики; дійсний член НАНУ, директор Інституту серцево-судинної хірургії.

 • Український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики; дійсний член НАНУ, директор Інституту серцево-судинної хірургії.У 2008 році він був визнаний другим після Ярослава Мудрого великим українцем за результатами опитування громадської думки Великі українці.

 • У 2008 році він був визнаний другим після Ярослава Мудрого великим українцем за результатами опитування громадської думки Великі українці.«Операцiї на стравоходi, легенях, особливо на серцi, робив хворим при погрозi швидкої смертi, часто в умовах, коли нiхто iнший їх зробити не мiг; особисто врятував тисячi життiв. Працював чесно. Не брав грошей. Звичайно, у мене були помилки, iнодi вони закiнчувалися смертю хворих, але нiколи не були наслiдком легкодумства або халатностi. Я навчив десятки хiрургiв, створив клiнiку, потiм iнститут, у яких прооперовано понад 80 тисяч тiльки серцевих хворих. А до того були ще тисячi з iншими хворобами, не говорячи вже про поранених на вiйнi. Хiрургiя була моїм стражданням i щастям.»

 • «Операцiї на стравоходi, легенях, особливо на серцi, робив хворим при погрозi швидкої смертi, часто в умовах, коли нiхто iнший їх зробити не мiг; особисто врятував тисячi життiв. Працював чесно. Не брав грошей. Звичайно, у мене були помилки, iнодi вони закiнчувалися смертю хворих, але нiколи не були наслiдком легкодумства або халатностi. Я навчив десятки хiрургiв, створив клiнiку, потiм iнститут, у яких прооперовано понад 80 тисяч тiльки серцевих хворих. А до того були ще тисячi з iншими хворобами, не говорячи вже про поранених на вiйнi. Хiрургiя була моїм стражданням i щастям.»

 • М.АмосовНа честь Амосова була перейменована одна з вулиць Києва;

 • На честь Амосова була перейменована одна з вулиць Києва;

 • Національною Академією наук України була заснована Премія НАН України імені М. М. Амосова, яка вручається Відділенням біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України за видатні наукові роботи в галузі кардіо- та судинної хірургії і трансплантології;

 • В Києві на вулиці Богдана Хмельницького, 42, де в 1971—2002 роках жив і працював вчений, встановлено меморіальну дошку (бронза; барельєф; скульптор Г. Я. Хусід)Байбара Т. Н., Н. М. Бібік Н. М. Я і Україна: Підручник Форум. для 3 кл.- К.: Форум.2004.Дякую за увагу!

 • Дякую за увагу!Схожі:

Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconРозширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей

Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconРозширити уявлення про будову атомів; Розширити уявлення про будову атомів
Навчити складати електронні формули, схеми розподілу електронів по квантових комірках для елементів І-ІІІ періодів
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconРозширити уявлення дітей про добрі і погані вчинки. Розширити уявлення дітей про добрі і погані вчинки

Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconРозширити й поглибити знання учнів про розмноження організмів; Розширити й поглибити знання учнів про розмноження організмів
Розмноження це властивість, що притаманна всім живим організмам відтворювати собі подібних
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconІнститут комп’ютерних технологій
Великий попит на спеціалістів з комп’ютерних наук існуватиме ще довго, а отже, існуватиме й безмежне поле для творчої діяльності...
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей icon2 клас
Формувати в учнів уявлення про людину, як частину живої природи,про неповторність і особливість кожної людини. Встановити подібність...
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconСім’я, родина,рід 2 клас я І Україна
Уточнити, розширити, поглибити уявлення дітей про сім’ю, родину, рід, їх значення в житті людини
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconСім’я, родина,рід 3 клас я І Україна
Уточнити, розширити, поглибити уявлення дітей про сім’ю, родину, рід, їх значення в житті людини
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей icon«Питома теплоємність речовини. Кількість теплоти» 8 клас Інструктаж з бжд. Знайомство. Пояснення призначення таблиць
Мета уроку: ознайомити учнів з поняттям кількості теплоти. Сформувати уявлення про питому теплоємність як фізичну величину та одиниці...
Розширити уявлення учнів про Україну як спільноту гідних, працьовитих, талановитих людей iconШкола – це місце, де народжується завтрашній день нашої країни, формується її майбутнє. Будь-який навчальний заклад намагається дати знання учням та підготувати їх до дорослого життя.
Ми хочемо розповісти про традиції, про талановитих учителів та учнів нашої школи

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка