Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б


НазваВиконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б
Дата конвертації07.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Виконала учениця 11-Б

 • Виконала учениця 11-Б

 • Лесик Уляна

 • (2011 – 2012 н.р.)


Прапор Греції

 • Прапор Греції

 • Герб

 • Культура

 • КухняДержавний прапор Греції являє собою 9 біло-блакитних смуг із хрестом, що відповідають 9 складам у національному гаслі: «Ελευθερία ή θάνατος» (Е-лєф-те-рі-я і Та-на-тос — «воля або смерть»).

 • Державний прапор Греції являє собою 9 біло-блакитних смуг із хрестом, що відповідають 9 складам у національному гаслі: «Ελευθερία ή θάνατος» (Е-лєф-те-рі-я і Та-на-тос — «воля або смерть»).

 • Перший національний прапор був започаткований у 1821 р. генералом Олександром Костянтиновичем Іпсіланті — червоний з білим хрестом. З 1833 р. червоний колір був замінений блакитним.

 • Хрест символізує домінуючу у державі греків православну християнську релігію. Однак символізм синіх та білих кольорів прапору ніколи не був встановлений яким-небудь урядовим .Все ж вважається, що смуги символізують блакитне небо чи море (5 синіх смуг за числом океанів), поєднанні з білими хмаринками або хвилями. Відповідно до ще одного трактування смуги символізують 9 муз, богинь мистецтва та наук.рішенням.Герб Греції — державний символ Грецької Республіки затверджений 7 червня 1975 року.

 • Герб Греції — державний символ Грецької Республіки затверджений 7 червня 1975 року.

 • Герб складається з двох основних елементів — французького геральдичного щита синього кольору з білим хрестом (фрагмент прапору), а навколо щита — лавровий вінок.

 • Щит з хрестом символізує військову славу й в той же час головну грецьку релігію — християнство. Лавровий вінок символізує стародавню історію Греції, адже такими вінками нагороджували переможців античних Олімпійських ігор. • Культу́ра Гре́ції розвивалася впродовж тисяч років, починаючи від егейської культури, продовжуючи особливо бурхливо розвиватись у класичну добу, а пізніше через вплив на Стародавній Рим та еллінізований Схід виразилась у культурі Візантійської імперії. Доба османського панування істотно вплинули на сучасну грецьку культуру, однак історики провідну роль у пожвавленні грецької національної культури віддають Грецькій війні за незалежність 1821—1829 років.

 • Сучасна Греція — спадкоємиця культури Стародавньої Греції і вважається колискою західної цивілізації, батьківщиною світової демократії[1], західної філософії[2], основних принципів фізико-математичних наук, мистецтва театру[3] та Олімпійських ігор сучасності.

 • Грецька мова — офіційна мова Грецької Республіки, одна з найдавніших мов світу (її історія нараховує більше 3 400 років тільки писемного періоду), що нині має загалом близько 15 млн. носіїв в усьому світі. Відноситься до індоєвропейської родини мов. Попередниками її в доісторичному добу була протогрецька, пізніше мікенська мова, яка вже мала власну систему письма — так зване Лінійне письмо Б та Лінійне письмо А, пов'язане з мінойською цивілізації, яке досі залишається нерозшифрованим. Грецька мова вважається спадкоємицею не тільки мікенської мови, але й критського письма, кіпрського письма, різноманітних діалектів давньогрецької мовиГрецька література поділяється на три періоди: давньогрецьку, візантійську та новогрецьку[6]. У Стародавній Греції література розквітла раніше, ніж склалися класична наука, освіта та мистецтво. Приблизно у 8 столітті до н. е. Гомер створив «Іліаду» та «Одіссею» — кіклічні поеми, пов'язані із героїчним епосом, присвяченим Троянській війні. Гесіод продовжив традицію Гомера у «Теогонії». Фрагментарно до нас дійшли вірші Сапфо та Анакреонта, чиї імена дали назву сапфічній строфі та анакреонтиці. Як самостійний жанр розвивалась давньогрецька драма, серед її найяскравіших представників Есхіл, Софокл, Евріпід, Аристофан.

 • Грецька література поділяється на три періоди: давньогрецьку, візантійську та новогрецьку[6]. У Стародавній Греції література розквітла раніше, ніж склалися класична наука, освіта та мистецтво. Приблизно у 8 столітті до н. е. Гомер створив «Іліаду» та «Одіссею» — кіклічні поеми, пов'язані із героїчним епосом, присвяченим Троянській війні. Гесіод продовжив традицію Гомера у «Теогонії». Фрагментарно до нас дійшли вірші Сапфо та Анакреонта, чиї імена дали назву сапфічній строфі та анакреонтиці. Як самостійний жанр розвивалась давньогрецька драма, серед її найяскравіших представників Есхіл, Софокл, Евріпід, Аристофан.«Лорд Байрон в Міссолонгі»

 • «Лорд Байрон в Міссолонгі»

 • Теодорос Врізакіс

 • “Дитячий концерт.”

 • Георгіос ІаковідісСкульптура була улюбленим видом мистецтва еллінів. Статуї богів ставилися в храмах і на міських площах, споруджувалися переможцям Олімпійських ігор і великим драматургам

 • Скульптура була улюбленим видом мистецтва еллінів. Статуї богів ставилися в храмах і на міських площах, споруджувалися переможцям Олімпійських ігор і великим драматургам

 • Венера МілоськаГрецька музична традиція — одна з найдавніших в світі

 • Грецька музична традиція — одна з найдавніших в світі

 • Марія Каллас Деміс Русос Сакіс РувасМеліна Меркурі Ірині Паппа

 • Меліна Меркурі Ірині ПаппаАристотель Панойотіс Канеллопулос

 • Аристотель Панойотіс КанеллопулосТипові будинки із терасами Неос-Космос

 • Типові будинки із терасами Неос-Космос

 • Кікладський стиль, селище СанторініСучасної Греції і Давньої

 • Сучасної Греції і ДавньоїГрецька кухня типово середземноморська, використовує головним чином рослинні інгредієнти та майже виключно оливкову олію. З м'яса найбільш популярна баранина. Використовується багато риби та морепродуктів. Дуже часто до страв додаються фета та мариновані оливи. Традиційні грецькі напої — різноманітні вина, серед суто грецьких міцних напоїв — узо, метакса. Автентично грецький — прохолодний кавовий напій фраппе.

 • Грецька кухня типово середземноморська, використовує головним чином рослинні інгредієнти та майже виключно оливкову олію. З м'яса найбільш популярна баранина. Використовується багато риби та морепродуктів. Дуже часто до страв додаються фета та мариновані оливи. Традиційні грецькі напої — різноманітні вина, серед суто грецьких міцних напоїв — узо, метакса. Автентично грецький — прохолодний кавовий напій фраппе.

Серед усіх релігійних конфесій у Греції домінує Грецька православна церква, за оцінками Державного департаменту, 98% громадян Греції ідентифікують себе православними[13]. Тому традиційні свята тісно пов'язані чи то із православ'ям, чи то із пережитками давньогрецького політеїзму — Різдво, Апокрієс, який супроводжується барвистими обрядами, карнавальними гуляннями, Великдень, травневе свято. Новорічні календи в Греції присвячені не святому Миколаю, а Святому Василю, тому і Дід Мороз зветься Айос Василіс.

 • Серед усіх релігійних конфесій у Греції домінує Грецька православна церква, за оцінками Державного департаменту, 98% громадян Греції ідентифікують себе православними[13]. Тому традиційні свята тісно пов'язані чи то із православ'ям, чи то із пережитками давньогрецького політеїзму — Різдво, Апокрієс, який супроводжується барвистими обрядами, карнавальними гуляннями, Великдень, травневе свято. Новорічні календи в Греції присвячені не святому Миколаю, а Святому Василю, тому і Дід Мороз зветься Айос Василіс.

Схожі:

Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconВиконала учениця 5-б пацьора Юлія

Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconСьогодення села Семенівки Виконала: учениця 3 класу

Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconПредставники романтизму Виконала учениця 9-б класу Дубініна Анастасія

Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconРоботу виконала учениця 11-в класу 5 групи умл нму ім. О. О. Богомольця драбкина кристина під керівництвом лялько віри іванівни

Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconВиконала учениця 5-а класу Кузьменко марина
Живим зерном народжений, Живу я на землі. Щодня рум’яним сонечком я сходжу на столі
Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconВиконала: Заярнюк Ольга учениця 10-б класу
З 23-29 червня 1941 року на старому польсько-радянському кордоні була спроба зупинити фашистські війська
Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconВиконала : учениця 11-б класу Адамавська Анна радіонукліди
З великого числа радіонуклідів найбільшу значимість як джерело опромінення населення становлять стронцій-90 і цезій-137
Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconМедична і біологічна фізика Том1 Українська мова
Роботу виконала учениця II групи 11-а класу умл нму імені О. О. Богомольця Кутузова Катерина керівник: Лялько В.І
Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconАстрономія Виконала учениця 11 класу
Всесвіту в цілому. Астрономія вивчає всю сукупність небесних світил: планети та їх супутники, метеорні тіла і
Виконала учениця 11-б виконала учениця 11-Б iconДослідження процесу ціноутворення на ринку цукру в Україні Виконала учениця 11 класу ліцею №15 м. Чернігова
Проаналізувати зібрану інформацію і виокремити чинники, які впливають на формування ціни на цукор

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка