Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення


НазваБіоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення
Дата конвертації21.02.2013
Розмір439 b.
ТипПрезентации


Біоетична оцінка ставлення

 • Біоетична оцінка ставлення

 • до вагітності. Основи біотичної оцінки морального статусу плода та початку життя.

 • Сурогатне материнство.


Проблема ставлення до початку людського життя.

 • Проблема ставлення до початку людського життя.

 • У разі аборту лікар і жінка вступають в моральне ставлення з людським життям, нехай тільки в стадії її виникнення, строком у кілька днів, тижнів, місяців.

 • При штучному заплідненні мова йде не стільки про початок вже існуючої життя, скільки про можливість самого його початку.- це боротьба з виникненням людського життя, то штучне запліднення - це боротьба за можливість її виникнення.

 • - це боротьба з виникненням людського життя, то штучне запліднення - це боротьба за можливість її виникнення.В основі спроб розробити методи штучного запліднення лежить принцип - «для штучного запліднення статевий контакт не суттєвий і не потрібний метод штучного запліднення починає використовуватися вперше у ветеринарії.

 • В основі спроб розробити методи штучного запліднення лежить принцип - «для штучного запліднення статевий контакт не суттєвий і не потрібний метод штучного запліднення починає використовуватися вперше у ветеринарії.

 • Перший відомий науці досвід штучного запліднення на собаках був зроблений в кінці XVIII століття (1780) абатом Спаланцані.Серед піонерів-розробників методики штучного запліднення в галузі ветиринарії в Росії відомий І.І. Іванов. З 1899 року він починає публікувати свої роботи зі штучного запліднення над різними видами тварин. В кінці XIX століття ідеї штучного запліднення починають використовуватися і для «боротьби з жіночим безпліддям».

 • Серед піонерів-розробників методики штучного запліднення в галузі ветиринарії в Росії відомий І.І. Іванов. З 1899 року він починає публікувати свої роботи зі штучного запліднення над різними видами тварин. В кінці XIX століття ідеї штучного запліднення починають використовуватися і для «боротьби з жіночим безпліддям».У 1917 році доктор Ф. Ільїн констатує, що до 1917 року наука має 69 описів з успішними випадками штучного запліднення жінок спермою свого чоловіка. Завдяки виданню «Стать, секс, людина» (Пер. з фран., Вид-во «Світ», 1993) російська громадськість дізналася про існування «скандальної» дисертації Ж. Жерара (1885) «Вклад в історію штучного запліднення (600 випадків внутрішньо сімейного осіменіння)», яка отримала у Франції свого часу великий суспільний резонанс.

 • У 1917 році доктор Ф. Ільїн констатує, що до 1917 року наука має 69 описів з успішними випадками штучного запліднення жінок спермою свого чоловіка. Завдяки виданню «Стать, секс, людина» (Пер. з фран., Вид-во «Світ», 1993) російська громадськість дізналася про існування «скандальної» дисертації Ж. Жерара (1885) «Вклад в історію штучного запліднення (600 випадків внутрішньо сімейного осіменіння)», яка отримала у Франції свого часу великий суспільний резонанс.У 2-ій половині XIX століття інтимне життя подружжя (тобто те, що входить сьогодні в поняття репродуктивної медицини - контрацепція, безпліддя) не перебувала ще в компетенції медицини. Робота Ж. Жерара була своєрідним викликом громадській думці, оскільки незадовго до цього, в 1883 році, в Бордо в суді з аналогічного приводу було прийнято рішення, що «штучне запліднення противно законам природи».

 • У 2-ій половині XIX століття інтимне життя подружжя (тобто те, що входить сьогодні в поняття репродуктивної медицини - контрацепція, безпліддя) не перебувала ще в компетенції медицини. Робота Ж. Жерара була своєрідним викликом громадській думці, оскільки незадовго до цього, в 1883 році, в Бордо в суді з аналогічного приводу було прийнято рішення, що «штучне запліднення противно законам природи».У 1944 році було досягнуто перше успішне культивування ооцита людини і екстракорпоральне запліднення (ЕО), що призвело до розвитку двохклітиного ембріона.

 • У 1944 році було досягнуто перше успішне культивування ооцита людини і екстракорпоральне запліднення (ЕО), що призвело до розвитку двохклітиного ембріона.У 1978 році в клініці Бон-Холл (Кембридж, Англія) медику Р. Едвардсу та ембріології Н. Степто вдалося імплантувати в порожнину матки жінки, яка страждає безпліддям, ембріон, отриманий в пробірці в результаті з'єднання яйцеклітини і сперматозоїда. Через дев'ять місяців народився перша у світі «пробірочна» дитина - Луїза Браун.

 • У 1978 році в клініці Бон-Холл (Кембридж, Англія) медику Р. Едвардсу та ембріології Н. Степто вдалося імплантувати в порожнину матки жінки, яка страждає безпліддям, ембріон, отриманий в пробірці в результаті з'єднання яйцеклітини і сперматозоїда. Через дев'ять місяців народився перша у світі «пробірочна» дитина - Луїза Браун.Cкористатися програмою сурогатного материнства на території Україні можуть тільки гетеросексуальні подружні пари, що складаються в офіційно зареєстрованому шлюбі.

 • Cкористатися програмою сурогатного материнства на території Україні можуть тільки гетеросексуальні подружні пари, що складаються в офіційно зареєстрованому шлюбі.

 • Особи, які проживають разом, самотні жінки, самотні чоловіки, гомосексуальні пари НЕ МОЖУТЬ в даний час скористатися програмою сурогатного материнства на території Україні.Реалізація репродуктивних програм для «одиноких» батьків, як для різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, так і для одиноких чоловіків і жінок в даний час можлива лише на території Російської Федерації.

 • Реалізація репродуктивних програм для «одиноких» батьків, як для різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, так і для одиноких чоловіків і жінок в даний час можлива лише на території Російської Федерації.Серед методів штучного запліднення розрізняють:

 • Серед методів штучного запліднення розрізняють:

 • штучне запліднення спермою донора або чоловіка (ШЗСД і ШЗСЧ)

 • метод екстракорпорального запліднення і перенесення ембріона в порожнину матки (ЕКЗ і ПЕ).1. Стимулювання дозрівання яйцеклітин. Воно забезпечується різними гормональними препаратами. У міру зростання яйцеклітин проводиться аналіз крові для визначення гормональної реакції розвивається фолікула і ультразвуковий контроль за ростом фолікулів в яєчниках.

 • 1. Стимулювання дозрівання яйцеклітин. Воно забезпечується різними гормональними препаратами. У міру зростання яйцеклітин проводиться аналіз крові для визначення гормональної реакції розвивається фолікула і ультразвуковий контроль за ростом фолікулів в яєчниках.2. Вилучення ооцитов (яйцеклітин). Ця операція здійснюється або за допомогою лапароскопічного методу, або за допомогою аспіраційної голки під ультразвуковим контролем. Лапароскопія проводиться з наркозом, шляхом розрізу нижче пупка. Введення аспіраційної голки (через звід піхви або стінку сечового міхура) не вимагає хірургічного втручання і здійснюється під місцевою анестезією.

 • 2. Вилучення ооцитов (яйцеклітин). Ця операція здійснюється або за допомогою лапароскопічного методу, або за допомогою аспіраційної голки під ультразвуковим контролем. Лапароскопія проводиться з наркозом, шляхом розрізу нижче пупка. Введення аспіраційної голки (через звід піхви або стінку сечового міхура) не вимагає хірургічного втручання і здійснюється під місцевою анестезією.3. Запліднення яйцеклітин в культурі. Вилучені яйцеклітини поміщають в спеціальну рідку середу, куди потім додають сперматозоїди. Час першого обстеження статевих клітин - через 18 годин після введення сперматозоїдів.

 • 3. Запліднення яйцеклітин в культурі. Вилучені яйцеклітини поміщають в спеціальну рідку середу, куди потім додають сперматозоїди. Час першого обстеження статевих клітин - через 18 годин після введення сперматозоїдів.4. Введення ембріона в матку. Через 1-3 дня через катетер ембріон доставляють в порожнину матки. Невдала спроба відтворюється через 3-4 місяці до 4 разів.

 • 4. Введення ембріона в матку. Через 1-3 дня через катетер ембріон доставляють в порожнину матки. Невдала спроба відтворюється через 3-4 місяці до 4 разів.Сто років розділяють юридичну заборону на штучне запліднення (1883, Франція) і його законодавчого визнання. Шістдесят років розділяють утопічну цінність «взаємокористування» (1932 р. - вихід у світ роману О. Хакслі) до взаємовигідного ринку статевих клітин, донорства, замовлених пологів.

 • Сто років розділяють юридичну заборону на штучне запліднення (1883, Франція) і його законодавчого визнання. Шістдесят років розділяють утопічну цінність «взаємокористування» (1932 р. - вихід у світ роману О. Хакслі) до взаємовигідного ринку статевих клітин, донорства, замовлених пологів.О. Хакслі в своєму романі-антиутопії «Про чудовий новий світ» розгортає до логічної межі можливості і наслідки штучного запліднення, що став законодавчою нормою «Світової Держави». Сім'я, материнство, одношлюбність тут заборонені і розглядаються як джерело сильних і небажаних емоційних переживань, душевного болю і, в результаті, усіляких хвороб. Місце «любові» в ієрархії цінностей даного суспільства займає поняття «взаємокористування», що фіксує презирство до гідності людини і заперечення особистої свободи.

 • О. Хакслі в своєму романі-антиутопії «Про чудовий новий світ» розгортає до логічної межі можливості і наслідки штучного запліднення, що став законодавчою нормою «Світової Держави». Сім'я, материнство, одношлюбність тут заборонені і розглядаються як джерело сильних і небажаних емоційних переживань, душевного болю і, в результаті, усіляких хвороб. Місце «любові» в ієрархії цінностей даного суспільства займає поняття «взаємокористування», що фіксує презирство до гідності людини і заперечення особистої свободи.Скільки років знадобиться для повного виходу «терапії безпліддя» на рівень соціально-морального принципу «асексуального розмноження» або «техногенного» дітонародження?

 • Скільки років знадобиться для повного виходу «терапії безпліддя» на рівень соціально-морального принципу «асексуального розмноження» або «техногенного» дітонародження?Передбачаючи практично 100 років тому технологічну експансію («абсолютизм емпіричної науки»), вважав: «Уникнути цього можна, тільки визнаючи за людину і зовнішньої природи інший, безумовний, божественний світ, нескінченно більш дійсний, багатий, живий, ніж цей світ примарних поверхневих явищ, і таке визнання тим природніше, що сама людина за своїм вічного початку належить до того вищого світу, і смутний спогад про нього так чи інакше зберігається у всякого, хто ще не зовсім втратив людську гідність». (Вл. Соловйов)

 • Передбачаючи практично 100 років тому технологічну експансію («абсолютизм емпіричної науки»), вважав: «Уникнути цього можна, тільки визнаючи за людину і зовнішньої природи інший, безумовний, божественний світ, нескінченно більш дійсний, багатий, живий, ніж цей світ примарних поверхневих явищ, і таке визнання тим природніше, що сама людина за своїм вічного початку належить до того вищого світу, і смутний спогад про нього так чи інакше зберігається у всякого, хто ще не зовсім втратив людську гідність». (Вл. Соловйов)Схожі:

Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconБіоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення
В основі спроб розробити методи штучного запліднення лежить принцип «для штучного запліднення статевий контакт не суттєвий І не потрібний»...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка навчальних потреб Оцінка навчальних потреб
Оцінка навчальних потреб: потрібно брати до уваги головні вміння, які очікуються від вищих керівних кадрів
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка навчальних потреб Оцінка навчальних потреб
Оцінка навчальних потреб: потрібно брати до уваги головні вміння, які очікуються від вищих керівних кадрів
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconУрок 11. Тема. Гуманне ставлення до людини з різними вадами
Мета: довести учням необхідність гуманного ставлення до людей з особливими потребами; виховувати гуманне ставлення до людини з різними...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconЦіннісне ставлення поза функціональною спроможністю Ціннісне ставлення поза функціональною спроможністю
Ставлення до дітей з особливими освітніми потребами може виступати бар’єром звужуються й обмежуються очікування
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка реальної кількості споживачів ін’єкційних наркотиків у ряді міст україни та оцінка можливості щодо 60% їх охоплення профілактичними заходами

Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconЦіннісне ставлення
Виховання здійснюють для ідентифікації вихованця із загальновизначеними цінностями і якостями. Система цінностей і якостей особистості...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconHttp://ua partnersinlearningnetwork com/communities/a807ce60995847588e33b0a38d44f28f/Pages/default aspx
України. Метою цього опитування була оцінка ставлення педагогів та власної оцінки методів. Програма «Партнерство в навчанні» планує...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconМета проекту: Виховання в молоді толерантного ставлення до віл-позитивних людей
Виховання в молоді толерантного ставлення до віл-позитивних людей, популяризація здорового способу життя серед юного покоління, відповідального...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка програми та Оцінка програми та
Описове дослідження застосовується, коли ставиться завдання скласти систематичний опис, який би був фактичним та точним

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка