Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії


НазваВидавництво «весна» навчально-довідкова література з географії
Дата конвертації21.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


ВИДАВНИЦТВО «ВЕСНА»

 • навчально-довідкова література з географії


Книги серії «Крок до ВНЗ» — це комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.

 • Книги серії «Крок до ВНЗ» — це комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.

 • Ретельно систематизований теоретичний і практичний матеріал допоможе отримати всі необхідні знання, а тренувальні вправи, які є аналогом тестів 2010 року, дозволять якісно і швидко перевірити рівень підготовки учнів та абітурієнтів, що гарантує успіх при вступі до вищого навчального закладу.Автори: Байназаров А. М., Височин М. Ю., Жученко М. С., Курносова О. В., Шматько О. Є., Яковчук О. В.

 • Автори: Байназаров А. М., Височин М. Ю., Жученко М. С., Курносова О. В., Шматько О. Є., Яковчук О. В.

 • Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 480 с.Головна мета створення даного посібника — допомогти учням підготуватися до державної підсумкової атестації з географії в основній та старшій школі, зовнішнього незалежного оцінювання з географії, оновити знання з усіх курсів шкільної географії потенційним абітурієнтам вищих навчальних закладів.

 • Головна мета створення даного посібника — допомогти учням підготуватися до державної підсумкової атестації з географії в основній та старшій школі, зовнішнього незалежного оцінювання з географії, оновити знання з усіх курсів шкільної географії потенційним абітурієнтам вищих навчальних закладів.Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам навчальної програми для 12-річної школи. Структурно-змістовна повнота довідника створює широкі можливості як для самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя.

 • Структура і зміст посібника повною мірою відповідають вимогам навчальної програми для 12-річної школи. Структурно-змістовна повнота довідника створює широкі можливості як для самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу, так і роботи під керівництвом учителя.Книга складається з 4 розділів, які є базовими для набуття необхідних предметних знань та умінь.

 • Книга складається з 4 розділів, які є базовими для набуття необхідних предметних знань та умінь.

 • Перший розділ «Повний курс географії» охоплює основні теми шкільних курсів географії: загальну географію, географію материків та океанів, географію України (фізичну і соцsально-економічну), економічну та соціальну географію світу. Кожна частина розділу містить теоретичний та практичний матеріал для самостійного опрацьовування.

 • У другому розділі — «Матеріали для поглибленого вивчення курсу географії» — розглянуто важливі питання фізичної географії та суміжних з нею наук, що забезпечує більш глибоке розуміння найважливіших понять географії.Третій розділ має назву «Географія у схемах і таблицях». Навчальний матеріал в цьому розділі подано в стислій, наочній формі у вигляді схем і таблиць.

 • Третій розділ має назву «Географія у схемах і таблицях». Навчальний матеріал в цьому розділі подано в стислій, наочній формі у вигляді схем і таблиць.

 • Четвертий розділ — «ЗНО: тренувальні вправи» — містить тестовий зошит із правильно заповненим бланком відповідей і тренувальні тестові зошити, які повністю відповідають спецификації ЗНО-2010. Працюючи з розділом, учні зможуть перевірити свій рівень знань, а також навчитися безпомилково заповнювати бланки відповідей, подані до кожного завдання.

 • Теоретична частина цього посібника поряд із академічною інформацією включає пізнавальну рубрику «Це цікаво», що містить незвичайні та маловідомі факти про нашу планету та її мешканців.Книжки серії «Схеми і таблиці» — це навчальні посібники, в яких матеріал з основних шкільних предметів подано у стислій і зручній для сприйняття формі.

 • Книжки серії «Схеми і таблиці» — це навчальні посібники, в яких матеріал з основних шкільних предметів подано у стислій і зручній для сприйняття формі.

 • Розміщення матеріалу в таблицях і схемах, акцентування найважливіших правил, визначень, формул, історичних дат тощо дозволяють швидко знайти в книжці потрібну інформацію, допомагають засвоювати й систематизувати навчальний матеріал. Завдяки цьому посібники серії «Схеми і таблиці» можна використовувати як під час роботи на уроці та з домашнім завданням, так і для узагальнення засвоєних знань при повторенні вивченого, підготовці до іспитів, а також для самостійного вивчення певної дисципліни. • Автор: Жученко М. С.

 • Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 352 с.Посібник з географії охоплює основні розділи шкільного курсу з цього предмета — загальну географію, географію материків і океанів, фізичну й соціально-економічну географію України та економічну й соціальну географію світу. У книзі подано визначення основних понять, найважливіші відомості з географії в цифрах і фактах.

 • Посібник з географії охоплює основні розділи шкільного курсу з цього предмета — загальну географію, географію материків і океанів, фізичну й соціально-економічну географію України та економічну й соціальну географію світу. У книзі подано визначення основних понять, найважливіші відомості з географії в цифрах і фактах.

 • Окремо в довіднику подано короткий словник географічних термінів.Автор: Шматько О. Є., Байназаров А. М., Височин М. Ю., Яковчук О. В.

 • Автор: Шматько О. Є., Байназаров А. М., Височин М. Ю., Яковчук О. В.

 • Формат: 130х200 мм, 84х108 1/32, м’яка, 448 с.Пропонований посібник перш за все призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ і братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко та ефективно повторити пройдений матеріал, за короткий час підготуватися до тематичних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ, знайти та використати відповідний матеріал при виконанні завдань.

 • Пропонований посібник перш за все призначений для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються вступати до ВНЗ і братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів швидко та ефективно повторити пройдений матеріал, за короткий час підготуватися до тематичних робіт, ДПА, співбесіди на підготовчих курсах при ВНЗ, знайти та використати відповідний матеріал при виконанні завдань.Матеріал посібника охоплює основні розділи й теми шкільних курсів географії: загальну географію, географію материків та океанів, географію України (фізичну і соцsально-економічну), економічну та соціальну географію світу.

 • Матеріал посібника охоплює основні розділи й теми шкільних курсів географії: загальну географію, географію материків та океанів, географію України (фізичну і соцsально-економічну), економічну та соціальну географію світу.Посібник має дві основні частини: теоретичну та практичну.

 • Посібник має дві основні частини: теоретичну та практичну.

 • Теоретичний блок включає матеріал, який розкриває зміст основних географічних термінів, понять, закономірностей, характерні риси природних комплексів, економічних районів, країн.

 • Матеріали практичного блоку направлені як на рефлексію, на перевірку розуміння змісту матеріалу кожного розділу, так і на спонукання читачів до аналізу, синтезу та оцінки поданої інформації. Авторами передбачено самостійне опрацювання географічної номенклатури за географічними картами та атласами.

 • Для того, щоб можна було швидко знайти певну тему, у кінці посібника сформовано алфавітний покажчик.

 • Додаткова вкладка містить демонстраційний варіант тестового зошита з правильно заповненим бланком відповідей.Автор: Шматько О.Є .

 • Автор: Шматько О.Є .

 • Формат: 205х260 мм, 84х108 1/16, м’яка, 112 с.Пропоновані тренувальні вправи укладено відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти, та чинних навчальних програм з біології, а також згідно з технічними характеристиками ЗНО 2010 року (інформація розміщена на сайті УЦОЯО: www.testportal.com.ua).

 • Пропоновані тренувальні вправи укладено відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти, та чинних навчальних програм з біології, а також згідно з технічними характеристиками ЗНО 2010 року (інформація розміщена на сайті УЦОЯО: www.testportal.com.ua).У відповідності до технічних характеристик тесту з географії кожен тренувальний варіант містить 58 завдань трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та правильної послідовності. Завдання 1–42 складаються із запитання та чотирьох варіантів відповіді, серед яких потрібно вибрати один правильний. Завдання 43–52 — на встановлення відповідності. Завдання 53–58 — на встановлення правильної послідовності. На виконання кожного варіанта відводиться 2 год (120 хв).

 • У відповідності до технічних характеристик тесту з географії кожен тренувальний варіант містить 58 завдань трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та правильної послідовності. Завдання 1–42 складаються із запитання та чотирьох варіантів відповіді, серед яких потрібно вибрати один правильний. Завдання 43–52 — на встановлення відповідності. Завдання 53–58 — на встановлення правильної послідовності. На виконання кожного варіанта відводиться 2 год (120 хв).

Автори: Ковтонюк Л. В., Курносова О. В.

 • Автори: Ковтонюк Л. В., Курносова О. В.

 • Формат: 205х260 мм,

 • 84х108 1/16, м’яка, 56–80 с.Основною метою створення посібників є допомога вчителеві в здійсненні ефективного контролю над засвоєнням учнями навчального матеріалу, допомога учневі в орієнтації у тестових завданнях та набутті навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей.

 • Основною метою створення посібників є допомога вчителеві в здійсненні ефективного контролю над засвоєнням учнями навчального матеріалу, допомога учневі в орієнтації у тестових завданнях та набутті навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей.

 • Зошити містять усі (!) самостійні та контрольні роботи, розроблені у форматі ЗНО, які передбачені новою програмою 12-річної школи.Спеціально для даної серії розроблено бланки відповідей у форматі ЗНО, що подані після кожної роботи. Також запропоновано систему оцінювання знань залежно від виконання тієї чи іншої форми завдань.

 • Спеціально для даної серії розроблено бланки відповідей у форматі ЗНО, що подані після кожної роботи. Також запропоновано систему оцінювання знань залежно від виконання тієї чи іншої форми завдань.

Кожна самостійна та контрольна робота розрахована на два варіанти, які містять завдання чотирьох рівнів відкритої та закритої форм. На виконання самостійних робіт відводиться 15–20 хвилин, на виконання контрольних (тематичних) робіт — 45 хвилин з урахуванням часу заповнення бланка відповідей. Кожна робота укладена на окремому аркушеві. Наявність чернетки допомагає вчителеві проаналізувати помилки учня.

 • Кожна самостійна та контрольна робота розрахована на два варіанти, які містять завдання чотирьох рівнів відкритої та закритої форм. На виконання самостійних робіт відводиться 15–20 хвилин, на виконання контрольних (тематичних) робіт — 45 хвилин з урахуванням часу заповнення бланка відповідей. Кожна робота укладена на окремому аркушеві. Наявність чернетки допомагає вчителеві проаналізувати помилки учня.І самостійні, і тематичні роботи оформлені у вигляді готових шаблонів, у яких продумано все: від необхідної кількості вільного місця на сторінках для виконання учнем завдання й докладного запису розв’язання, до часу виконання, що полегшує вчителеві планування уроку.

 • І самостійні, і тематичні роботи оформлені у вигляді готових шаблонів, у яких продумано все: від необхідної кількості вільного місця на сторінках для виконання учнем завдання й докладного запису розв’язання, до часу виконання, що полегшує вчителеві планування уроку.

 • Кожна робота розміщена на 2 сторінках, що дає учням змогу відрізати аркуш і здати роботу вчителю, залишивши в себе зошит.Автори: Ковтонюк Л. В., Курносова О. В.

 • Автори: Ковтонюк Л. В., Курносова О. В.

 • Формат: 145х200 мм, 60х84 1/16, м’яка, 32 с.У зошитах представлені всі практичні роботи з географії, передбачені програмами МОН України для 12-річної школи, контрольні питання та задачі, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей зі шкільного курсу географії.

 • У зошитах представлені всі практичні роботи з географії, передбачені програмами МОН України для 12-річної школи, контрольні питання та задачі, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей зі шкільного курсу географії.У кожній роботі детально прописано тему, мету, обладнання тощо, подані ілюстративні підказки. Правила техніки безпеки перераховано для кожного конкретного досліду. Зручна таблиця допоможе крок за кроком записати свої спостереження під час робіт, а контрольні запитання і завдання — закріпити знання з теми.

 • У кожній роботі детально прописано тему, мету, обладнання тощо, подані ілюстративні підказки. Правила техніки безпеки перераховано для кожного конкретного досліду. Зручна таблиця допоможе крок за кроком записати свої спостереження під час робіт, а контрольні запитання і завдання — закріпити знання з теми.61010, м. Харків, а/с 5556

 • 61010, м. Харків, а/с 5556

 • www.vesna-books.com.ua

 • тел.: 8 057 755 41 90

 • 8 067 571 34 43

 • e-mail: anna-vesna@ukr.netСхожі:

Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconВидавництво «весна» навчально-довідкова література з хімії
Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою мон україни
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconВидавництво «весна» навчально-довідкова література з біології
Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою мон україни
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconВидавництво «весна» навчально-довідкова література з фізики
Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою мон україни
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconВидавництво «весна» навчально-довідкова література з математики
Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою мон україни
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconВидавництво «весна» навчально-довідкові видання з української мови та літератури
Посібники укладено за чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою мон україни
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconДба – це довідкова література (словники, довідники, енциклопедії), каталоги І картотеки, фонд виконаних довідок
Дба це довідкова література (словники, довідники, енциклопедії), каталоги І картотеки, фонд виконаних довідок
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconДовідкова література 3-4 класи Презентація до бібліотечного уроку
Довідники це видання (книги), що містять короткі відомості наукового, виробничого і прикладного характеру з певного питання
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconМетодична проблема шмо
«Модернізація навчально- виховного процесу з метою підвищення навчально-пізнавальної, соціальної, комунікативної компетенцій учнів...
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconУрок з природознавства пори року пори року березень часом снігом сіє, часом сонцем гріє. День прибуває, коли це буває. (весна) Весна
Весна це час, коли більшість птахів в’ють гнізда, а в багатьох звірів народжуються дітки
Видавництво «весна» навчально-довідкова література з географії iconЗ навчально-виховної роботи Куценко Тетяна Володимирівна Українська мова та література


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка