Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками?


НазваМалюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками?
Дата конвертації23.02.2013
Розмір445 b.
ТипКнига


Малюємо котика

  • «Хто з хвостиком та з вусиками?

  • В кого лапки з подушечками?

  • Як ступа, ніхто не чує,

  • Тихо, крадучись, полює.

  • І маленькі сірі мишки

  • Утікають геть від…(кішки!)»


Мета:

  • усвідомлення дітьми виробу положення аркуша паперу (горизонтальне чи вертикальне). Гарне заповнення усієї зображальної поверхні. Дати уявлення про узгодження форми і будови . Формування навичок вільного малювання. Закріпити вміння передавати в малюнку об’єм іграшки.

  • Розвивати відчуття кольору, мислення, творчу уяву, пам’ять, спостережливість, уміння правильно передавати колір предмета.

  • Виховувати любов і шанобливе ставлення «до братів наших менших».



Обладнання:

  • Папір

  • Фломастери

  • Олівці кольорові

  • Таблиці «Котик»

  • Простий олівець

  • Книга



Хід заняття

  • I Організація заняття

  • II Перевірка робочих місць

  • III Основна частина заняття.



Вступна розповідь керівника

  • Повідомлення теми і мети заняття.

  • Дивний світ навколо нас, він настільки різний, невідомий, загадковий. Сьогодні ми познайомимось з різнокольоровими котиками. Будемо знати як колір впливає на поведінку кішки, на її характер.

  • У природі зустрічаються кішки різного кольору: білі, чорні, руді, плямисті, сірі, смугасті, і т. д.

  • Сьогодні ми помандруємо до чарівної країни «Малювання», де ви проявите себе як справжні художники.

  • - Розгляньте таблицю. Якого кольору бувають коти? Чи бачили ви чорного кота, яке повір’я пов’язане. Давайте згадаємо, ці повір’я.



Розгляд ілюстрації



Питання:

  • Кого ви бачите на цьому малюнку?

  • З яких частин складається котик ?

  • (тулуб, голівка з вухами, вусики, лапки, хвіст)

  • Який котик? (за формою, за кольором, за будовою) (Тулуб кота - це овал, голівка – круг, вуха – трикутної форми, хвіст намалюємо вигнутою лінією, лапи – короткі, вигнуті.)

  • Аналіз форми, будови , забарвлення кота.



Повідомлення теми заняття

  • - Сьогодні ми з вами спробуємо намалювати кішку або котика. Ось якого котика намалювала я, а вам треба передати в малюнку об’єм, вибрати положення аркуша паперу (горизонтально чи вертикально), проявити свою фантазію.

  • - Під час своєї роботи ви повинні пригадати свої вміння, подумати як краще передати портрет кішки або котика. Малюємо олівцем.

  • - Діти, як ви думаєте, як ми покладемо аркуш паперу, на якому малюватимемо вертикально чи горизонтально? ( Керівник показує )

  • - Чому вертикально? (Бо котик сидить.) Ми будемо малювати котика як у книзі В. Суттєва « Казки - малюнки».



Поетапний показ виконання малюнка керівником



Ігрова ситуація

  • Гра «Ромашка»

  • ( різнокольорові пелюстки )

  • Діти зривають пелюстки.

  • Називають настрій людини відповідно цьому кольору.

  • Виконують завдання, які записані на кожній пелюстці .



Ігрова ситуація

  • Гра «Конкурс ввічливих слів», які покращують настрій людини.

  • Діти називають «чарівні слова» і під музику роблять один крок вперед, хто далі пройде той і переміг.

  • Гра «Відгадай загадку» . А прочитай її з кінця – «І в мить почне тобі мишей ловить » : (ьтиволйешиміботенчопьтимвІ) – кіт.



IV. Підсумок заняття. Побажання.

  • 1. Виставка робіт, їх аналіз.



Схожі:

Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconХто з хвостом і з вушками, Хто з хвостом і з вушками
У мене є котик. Котика звати Мурчик. У котика гострі зубки І рожевий носик. Очі в котика, ніби вогники. Котик має білу шерсть І пухнастий...
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconAdobe Photoshop Малюємо кров’ю

Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconМаленьке, сіреньке, Біди наробило, Щось біле кругленьке Хвостиком розбило
Сумує бабуся І плаче, Дідусь витирає сльозу, а курочка кудкудаче: «Я вам золоте принесу!»
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconПоль верлен
Збірка присвячена тим хто, народився «під знаком Сатурна», усім, «хто нещасливий на землі, кого тривожить бентежна уява, хто приречений...
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconВас вітає група №13 “Сонечко” Наш дивіз
Ми сонечка маленькі, Ми дітки веселенькі, у садочку граємо, Малюємо,співаємо І знань ми набуваємо!
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconТака дісталась вже нам робота. є в ній І радість, та є й турбота, є вічний пошук, безсонні ночі
Кого люблять діти?- зазначає О. А. Захарченко – Хто не такий як всі, хто щодня радує їх новинкою, хто не буде сіра, а святково творча...
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconПодорож країною Прикметник
Хто розкаже мені казку, Хто щедріший всіх на ласку? Ти, матусю, наймиліша! В цілім світі найрідніша! Хто нас ніжить І голубить, Пестить,...
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconЛіплення з пластиліну Автор Налисник Галина Петрівна
Ліпити котика найпростіше з окремих частин. Спочатку треба виліпити тулуб з ніжками і голівку, врахувавши їх пропорції та форму....
Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? icon«Хто пережив страшну операцію розриву з живим тілом Батьківщини, хто відчував пекучий брак Батьківщини, як вічно роз’ятрену рану, хто задихався в чужому повітрі, у чужому підсонні, під чужим небом…, той зрозуміє психологічний стан емігранта»

Малюємо котика Хто з хвостиком та з вусиками? iconТ. Г. Шевченка м. Коломиї Налисник Галина Петрівна
...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка