У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»?


НазваУ чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»?
Дата конвертації23.02.2013
Розмір396 b.
ТипПитання


У чому Шершень звинувачує Бджолу?

  • У чому Шершень звинувачує Бджолу?

  • Що для Бджоли найбільша радість?

  • Що значить «природжене діло»?

  • Чи згодні ви з думкою автора? Відповідь обґрунтуйте.

  • Чим ця байка за формою відрізняється від звичних нам, наприклад, байок Глібова, Гребінки, Крилова?


Схожі:

У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconУ чому причина цього? Чому фільтр «не впорався»?
Коли ж учений ввів отриманий фільтрат в листя здорової рослини, він знову викликав у них мозаїчну хворобу, тобто фільтрат зберіг...
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconНаприклад, чому не можна їсти з ножа? Чому не слід тримати виделку сторчма, коли ріжеш м'ясо? Чому котлети та рибу, обідаючи, ніколи не ріжуть ножем?

У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconНехай дитячі очі Горять, блищать, питають Чому на небі зорі? Чому птахи літають? Чому це тиша в небі, Коли там місяць ходить? Чому це хвилі в морі, Коли кити там бродять?: Я відповім малечі На всі їх запитання. Нехай горять їх очі, Хай світяться бажанням!

У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconЦікаві факти Хоча бджіл може бути тисячі на пасіці, вони ніколи не стикаються між собою
Якщо бджолу застав дощ, то вона має здатність ухилятися від падаючих крапель і все одно встигає безпечно повернутися додому
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconЧому на лівому малюнку виникла небезпечна ситуація? Чому на лівому малюнку виникла небезпечна ситуація?
Як ви думаєте, чому перед початком руху по переходу потрібно ще раз подивитися наліво?
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconЧому це сталося? Чому це сталося?
Коли люди полетіли в космос, то спостерігаючи з космічних кораблів за нашою планетою, вони побачили, що вона блакитна
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconЛистки в багатьох дерев залишилися тільки на верхівках. Як пояснити це явище? Чому говорять, що рослини "самі себе годують"?
Чим і чому відрізняються сосни однакового віку, що виросли на відкритому місці, у лісі й на болотистому місці?
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconІван Петрович Котляревський “Наталка Полтавка”
Наталка Полтавка праматір українського народного театру. І. Карпенко-Карий у чому секрет популярності п'єси? Чому головна героїня...
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconТрансформатори Трансформатор – Що це?
Чому так виходить? Річ у тому, що весьмагнітний потік проходит практично через залізний сердечник. Значить, обоє котушки пронизано...
У чому Шершень звинувачує Бджолу? У чому Шершень звинувачує Бджолу? Що для Бджоли найбільша радість? Що значить «природжене діло»? iconЧи можна хімічні речовини пробувати на смак? Чому? Чи можна хімічні речовини пробувати на смак? Чому?
Речовини, що їх використовують для виготовлення фізичних тіл, називають матеріалами

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка