Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема)


НазваТема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема)
Дата конвертації26.02.2013
Розмір445 b.
ТипЗакон


Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема)


Підприємництво - це ініціативна, в рамках чинного законодавства діяльність по створенню, веденню і розвитку підприємства, що має своєю метою виробництво і збут продукції, отримання прибутку.

  • Підприємництво - це ініціативна, в рамках чинного законодавства діяльність по створенню, веденню і розвитку підприємства, що має своєю метою виробництво і збут продукції, отримання прибутку.Підприємництво характеризується такими ознаками: - це самостійна діяльність, діяльність "за свій рахунок". Головне, на чому тримається підприємницька діяльність, це власність підприємця. - це ініціатива, творча діяльність. Основою здійснення підприємницької діяльності є власна ініціатива, творчо-пошуковий, інноваційний підхід.

  • Підприємництво характеризується такими ознаками: - це самостійна діяльність, діяльність "за свій рахунок". Головне, на чому тримається підприємницька діяльність, це власність підприємця. - це ініціатива, творча діяльність. Основою здійснення підприємницької діяльності є власна ініціатива, творчо-пошуковий, інноваційний підхід.

- це систематична діяльність. Підприємницька діяльність повинна бути постійною, пов'язаною з відтворювальним процесом та обов'язково офіційно зареєстрованою. - це діяльність, яка здійснюється на власний ризик, під власну економічну (майнову) відповідальність. - метою підприємницької діяльності є одержання прибутку чи власного доходу.

Підприємництвом може займатися: - фізична особа(цивільна особа, яка діє в економіці самостійно, має право здійснювати господарські заходи, вступати в господарські відносини з іншими фізичними та юридичними особами);

  • Підприємництвом може займатися: - фізична особа(цивільна особа, яка діє в економіці самостійно, має право здійснювати господарські заходи, вступати в господарські відносини з іншими фізичними та юридичними особами);- юридична особа(це організація, підприємство, фірма. Воно виступає як єдиний самостійний носій прав і обов'язків, має свою назву, статут, юридичну адресу, печатку, розрахунковий рахунок в банку).

  • - юридична особа(це організація, підприємство, фірма. Воно виступає як єдиний самостійний носій прав і обов'язків, має свою назву, статут, юридичну адресу, печатку, розрахунковий рахунок в банку).Вільне підприємництво - є структурним елементом ринкової економіки і забезпечує розвиток і вдосконалення економічної системи країни.

  • Вільне підприємництво - є структурним елементом ринкової економіки і забезпечує розвиток і вдосконалення економічної системи країни.Основи вільного підприємництва :

  • Основи вільного підприємництва :

  • Приватна власність — одна з форм власності, що означає абсолютне, захищене законом право громадянина чи юридичної особи на конкретне майно (землю, нерухомість, засоби виробництва, гроші і цінні папери, товари, інтелектуальний продукт), яка полягає в тому, що ці об'єкти власності належать приватним особам, сім'ям, групі осіб. Історично приватної власності окремих осіб передувала общинна власність (племені, роду, родини). Терміни «власність» і «приватна власність» склалися в римському праві (у 2-му ст до н. е.). Французька Декларація прав людини і громадянина 1789 оголосила власність священним і недоторканним правом.

Вільне ціноутворення відіграє важливу роль в ринковій економіці. Воно зменшує попит споживачів на дефіцитні ресурси, а також націлює виробників на випуск товарів необхідної споживачеві номенклатури, кількості, якості і вартості. Результатом вільного ціноутворення є урівноваження попиту і пропозиції, досягнення стабільності.

  • Вільне ціноутворення відіграє важливу роль в ринковій економіці. Воно зменшує попит споживачів на дефіцитні ресурси, а також націлює виробників на випуск товарів необхідної споживачеві номенклатури, кількості, якості і вартості. Результатом вільного ціноутворення є урівноваження попиту і пропозиції, досягнення стабільності.

Конкуренція - це центр ваги всієї системи ринкового господарства, тип взаємовідносин між виробниками з приводу встановлення цін і обсягів пропозиції товарів на ринку. Аналогічно визначається конкуренція між споживачами як взаємовідносини з приводу формування цін і обсягу попиту на ринку. Стимулом, що спонукає людину до конкурентної боротьби, є прагнення перевершити інших . У суперництві на ринках мова йде про укладання угод і про частки участі в ринковій сфері. Конкурентна боротьба - це динамічний процес, що прискорює розвиток. Він служить кращому забезпеченню ринку товарами.

  • Конкуренція - це центр ваги всієї системи ринкового господарства, тип взаємовідносин між виробниками з приводу встановлення цін і обсягів пропозиції товарів на ринку. Аналогічно визначається конкуренція між споживачами як взаємовідносини з приводу формування цін і обсягу попиту на ринку. Стимулом, що спонукає людину до конкурентної боротьби, є прагнення перевершити інших . У суперництві на ринках мова йде про укладання угод і про частки участі в ринковій сфері. Конкурентна боротьба - це динамічний процес, що прискорює розвиток. Він служить кращому забезпеченню ринку товарами.

  • У якості засобів у конкурентній боротьбі для поліпшення своїх позицій на ринку компанії використовують наприклад , якість виробів, ціну, сервісне обслуговування, асортимент, умови постачань і платежів, інформацію через рекламу.

Схожі:

Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) icon5 клас. Тема 3
Тема 3 Електричний струм. Джерела електричного стуму. Електричне коло. Проста електрична схема. Будова і призначення електричних...
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconЛекція №4 тема: основи кримінального права. Кримінальна
Лекція №4 тема: основи кримінального права. Кримінальна відповідальність в охороні здоров’Я
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconЛекція №4 тема: основи кримінального права. Кримінальна
Лекція №4 тема: основи кримінального права. Кримінальна відповідальність в охороні здоров’Я
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconТема 2: «Основи теорії графів»
Тема: Основні поняття теорії графів. Способи представлення графів. Пошук у ширину та глибину
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconПрофільна інформатика 10 клас Лінія “Алгоритмізація та програмування” Тема «Лінійні алгоритми. Введення та виведення даних»
Тема уроку: Поняття змінної. Ім’я та тип змінної. Опис стандартних типів змінних. Арифметичні операції. Правила запису арифметичних...
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconКонцепція програми розвитку підприємництва Ярослав Рущишин Програма розвитку підприємництва
Програма сприяння розвитку малого підприємництва в Україні є комплексом заходів, спрямованих на реалізацію державної політики щодо...
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconПитання, що розглядаються
Проблема: Застосування мультимедійних та проектних технологій на уроках хореографії Нетрадиційний урок. Урок концерт із застосуванням...
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconТема уроку: «кислоти» 8 клас

Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconСприяння розвитку підприємництва в сільській місцевості
Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області (надалі Фонд) створено 23 квітня 1999 року відповідно до Указу...
Тема: “Основи вільного підприємництва.” (7 клас 4 тема) iconТема лекції: Основи фармацевтичного маркетингу Управління фармацевтичним маркетингом


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка