Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович


НазваУбогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович
Дата конвертації26.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Убогов Сергій Геннадійович

 • Убогов Сергій Геннадійович

 • кандидат фармацевтичних наук,

 • доцент кафедри військової фармації УВМА,

 • пастор церкви “Найсвятіша святиня”,

 • виконавчий секретар ВХА
 • Запорожан

 • Валерій

 • Миколайович

 • Ректор Одеського національного медичного університету, віце-президент Національної академії медичних наук України, академік НАМН України.

Вернадський

 • Вернадський

 • Володимир Іванович

 • Природознавець, мислитель і громадський діяч, основоположник геохімії, біогеохімії, гідрогеології, радіогеології, генетичної мінералогії тощо. Академік АН СРСР, перший президент Української АН.

 • Ноосфера − це простір наукової думки, що створює місце існування.

Метою роботи є загальний огляд та критичний аналіз концепції нооетики, в основі якої лежить вчення В.І. Вернадського про ноосферу, з точки зору християнського світогляду.

 • Метою роботи є загальний огляд та критичний аналіз концепції нооетики, в основі якої лежить вчення В.І. Вернадського про ноосферу, з точки зору християнського світогляду.«Сподівайся на Господа всім серцем твоїм і не покладайся на розум твій» (Пр. 3:5)

 • «Сподівайся на Господа всім серцем твоїм і не покладайся на розум твій» (Пр. 3:5)«Господня – земля, і все, що на ній, світ і всі мешканці, що живуть у ньому» (Пс. 23:1)

 • «Господня – земля, і все, що на ній, світ і всі мешканці, що живуть у ньому» (Пс. 23:1)«І створив Бог людину, за Божим образом створив її, чоловіком і жінкою створив їх. І поблагословив їх Бог, кажучи: Ростіть і множіться і наповніть землю і пануйте над нею...» (Бут. 1:28)

 • «І створив Бог людину, за Божим образом створив її, чоловіком і жінкою створив їх. І поблагословив їх Бог, кажучи: Ростіть і множіться і наповніть землю і пануйте над нею...» (Бут. 1:28)«Ти покажеш мені дорогу життя: У Твоїй присутності є повнота радости, блаженство в правиці Твоїй навіки!» (Пс. 15:11)

 • «Ти покажеш мені дорогу життя: У Твоїй присутності є повнота радости, блаженство в правиці Твоїй навіки!» (Пс. 15:11)

«Коли ж комусь із вас мудрости бракує, нехай просить у Бога, який дає всім щедро й за це не докоряє, і вона йому дасться» (Як. 1:5)

 • «Коли ж комусь із вас мудрости бракує, нехай просить у Бога, який дає всім щедро й за це не докоряє, і вона йому дасться» (Як. 1:5)

 • «У Нього мудрість і сила, у Нього рада і розум» (Йов. 12:13)

 • «Господь бо дає мудрість, і з його уст виходить знання й розсудливість» (Пр. 2:6)

 • «Початок мудрости – страх Господній; і пізнання Святого – розум» (Пр. 9:10)

 • «Хай потішаться їхні серця, з'єднавшись у любові і для всього багатства повноти розуміння, для пізнання таємниці Бога − [і Батька й] Христа, − в якому сховані всі скарби премудрости й пізнання» (Кол. 2:2,3)Гуманізм визнає людину, її гідність, розум, право на щастя та вільний вияв природних почуттів і здібностей найвищою цінністю у світі. Він стверджує, що джерелом моральних цінностей є людський досвід.

 • Гуманізм визнає людину, її гідність, розум, право на щастя та вільний вияв природних почуттів і здібностей найвищою цінністю у світі. Він стверджує, що джерелом моральних цінностей є людський досвід.В християнстві найголовнішою цінністю проголошується БОГ.

 • В християнстві найголовнішою цінністю проголошується БОГ.

 • І саме БОГ є істинним джерелом істинної моралі.“…людина володіє повною автономією в прийнятті або неприйнятті тих або інших правил поведінки: «Це свобода, перед якою зупиняється Сам Бог». Християнство не оспорює цю тезу секулярного гуманізму.

 • “…людина володіє повною автономією в прийнятті або неприйнятті тих або інших правил поведінки: «Це свобода, перед якою зупиняється Сам Бог». Християнство не оспорює цю тезу секулярного гуманізму.«В науковому середовищі Росії "ноосферогенез" розглядається як вчення. Проте якщо під вченням розуміти теорію досягнення мети, єдино необхідну послідовність практичних дій, то це, швидше, не вчення, а недостатньо обґрунтовані утопічні положення про всемогутність Людини. В основі цього «вчення» – звичайна людська пиха, що виливається в его- та антропоцентризм»

 • «В науковому середовищі Росії "ноосферогенез" розглядається як вчення. Проте якщо під вченням розуміти теорію досягнення мети, єдино необхідну послідовність практичних дій, то це, швидше, не вчення, а недостатньо обґрунтовані утопічні положення про всемогутність Людини. В основі цього «вчення» – звичайна людська пиха, що виливається в его- та антропоцентризм»

 • (А.В. Поздняков)

Підтримує дарвінівську, матеріалістично-еволюціоністську теорію біогенезу та антропогенезу.

 • Підтримує дарвінівську, матеріалістично-еволюціоністську теорію біогенезу та антропогенезу.

 • Толерантно ставиться до різних релігій.

 • Прагне збудувати гармонійні взаємовідносини наукового знання, філософії та релігії.

 • Пропагує рівність людей всіх рас і релігій.

 • Пропагує свободу наукової думки і наукового пошуку від тиску релігійних, філософських та політичних чинників.

 • «Віра Христова не у ворожнечі з істинним знанням, тому що не в союзі з неуцтвом».Згідно ідеї ноосфери Миколи Федорова людина повинна відновити світ в ту красу і нетління, яким він був до падіння, це є завданням йому від Творця. Тобто Творець створив людину як свого співробітника. Людина істота, яка, так би мовити, повинна допомагати своєму Творцеві в справі перетворення буття у благобуття. Так і Володимир Соловйов говорить про еволюцію, як про процес одухотворення матерії…

 • Згідно ідеї ноосфери Миколи Федорова людина повинна відновити світ в ту красу і нетління, яким він був до падіння, це є завданням йому від Творця. Тобто Творець створив людину як свого співробітника. Людина істота, яка, так би мовити, повинна допомагати своєму Творцеві в справі перетворення буття у благобуття. Так і Володимир Соловйов говорить про еволюцію, як про процес одухотворення матерії…Нооетична концепція, що базується на вченні В.І. Вернадського про ноосферу, не дивлячись на важливість та актуальність глобальних проблем людства (екологічних, медичних, соціально-економічних і навіть духовних), за вирішення яких вона намагається взяти відповідальність, в головній своїй суті не відповідає світоглядним засадам біблійного віровчення. Найвищою християнською цінністю є Бог як Особистість, а не людина та її потреби. Людина сама по собі не є самодостатньою і не може виступати в якості джерела істинної моралі.

 • Нооетична концепція, що базується на вченні В.І. Вернадського про ноосферу, не дивлячись на важливість та актуальність глобальних проблем людства (екологічних, медичних, соціально-економічних і навіть духовних), за вирішення яких вона намагається взяти відповідальність, в головній своїй суті не відповідає світоглядним засадам біблійного віровчення. Найвищою християнською цінністю є Бог як Особистість, а не людина та її потреби. Людина сама по собі не є самодостатньою і не може виступати в якості джерела істинної моралі.Людство не здатне силою своїх інтелектуальних та фізичних зусиль, цілком незалежно від Бога визначати хід історії та розвиток планети: «У серці людини багато думок, але виповниться тільки задум Господній» (Пр. 19:21). Колективний людський розум цього зіпсованого гріхом світу, наскільки би він не був озброєний моральними стандартами, науковими знаннями, прогресивними технологіями та надсучасною технікою, не в змозі без оновлення у Христі та Божої допомоги побудувати щастя і благополуччя на Землі, а тим більше гарантувати людині спасіння та блаженство у віці майбутньому.

 • Людство не здатне силою своїх інтелектуальних та фізичних зусиль, цілком незалежно від Бога визначати хід історії та розвиток планети: «У серці людини багато думок, але виповниться тільки задум Господній» (Пр. 19:21). Колективний людський розум цього зіпсованого гріхом світу, наскільки би він не був озброєний моральними стандартами, науковими знаннями, прогресивними технологіями та надсучасною технікою, не в змозі без оновлення у Христі та Божої допомоги побудувати щастя і благополуччя на Землі, а тим більше гарантувати людині спасіння та блаженство у віці майбутньому.З позиції же християнського світогляду єдиним шляхом досягнення гармонії та злагоди в житті особистості й суспільства є з’єднання останніх зі Своїм Творцем. А це можливо тільки через

 • З позиції же християнського світогляду єдиним шляхом досягнення гармонії та злагоди в житті особистості й суспільства є з’єднання останніх зі Своїм Творцем. А це можливо тільки через

Схожі:

Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconКонцепція стратегії розвитку інтелектуального потенціалу україни бублик Сергій Григорович Здіорук Сергій Іванович відділ гуманітарної політики

Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconСергій Прошак – Сергій Прошак
Пошуки і впровадження методик і технологій, які спроможні зробити навчання математики приємною роботою для учня
Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconСергій Павлович Корольов
Академік В. Котельников так охарактеризував роль головного конструктора: «Якщо Костянтин Ціолковський був фундатором теорії космічного...
Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconЄсенін Сергій Олександрович
Сергій Олександрович Єсенін народився 3 жовтня (21 вересня) 1895 р в селі Константіново Рязанської губернії в заможній селянській...
Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconПрезентація на тему: “ Письменники рідного краю. Сергій Єфремов ” Підготувала учитель
Катеринопільщини. Але нам, жителям села Пальчик, особливо близькими і дорогими є Сергій Олександрович і Петро Олександрович Єфремови....
Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconУмова. На випускному вечорі восьмирічної школи редактор стінгазети сказав Василю, Паньку та Сергію: "Ви завжди писали в газету як "Око", "Перо" І "Пильний".
Око", "Перо" І "Пильний". А ну, вгадайте, хто як підписувався?". Василь сказав, що Сергій, мабуть, підписувався "Перо". Сергій вважав,...
Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconПрограма Доповідач Баранець Сергій

Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconКолосок Художник Сергій Олена

Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович icon15. Ігнатенко Василь Іванович (13. 03. 1961 13. 05. 1986) 16. Кудрявцев Олександр Геннадійович (11. 12. 1958 14. 05. 1986) 17. Новік Олександр Васильович (11. 08. 1961 26. 07. 1986) 18. Іваненко Катерина Олександрівна (11. 09
Попов Георгій Іларіонович (21. 02. 1940 03. 06. 1986) 25. Тішура Володимир Іванович (15. 12. 1959 10. 05. 1986) 26. Вершинін Юрій...
Убогов Сергій Геннадійович Убогов Сергій Геннадійович iconПідготував Шумаков Сергій Зміст Розробка за допомогою Silverlight


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка