Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича


НазваДоповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича
Дата конвертації28.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииДоповідь.

 • Доповідь.

 • Шабак Дмитра Олександровича.

 • Застосування продуктів бджільництва та їх композицій в косметології, дерматології, хірургії, та комбустіології (лікуванні опіків).

 • www.apisayt.narod.ru

 • dashabak@gmail.com

 • Тел. 380-96-96-98-415

Бальзам Апідан має виражену протизапальну дію

 • Бальзам Апідан має виражену протизапальну дію

 • Кератологічну,

 • Протигрибкову,

 • Болезнижуючу,

 • Регенеруючу,

 • Ранозагоювальну.Для вирішення задач виникаючих при лікуванні опікових хворих багато дослідників та практикуючих лікарів все частіше звертають увагу на субстанції природного, органічного походження. Вони є джерелом отримання великої кількості біологічно активних сполук, ними можуть бути продукти бджільництва та їх композиції, які з великим успіхом можуть використовуватись в косметології, дерматології, хірургії та комбустіологічній практиці для стимулювання процесів репаративної регенерації, та інших процесів при загоюванні опікових ран, як місцевого застосування так і в комплексній терапії опікових хворих.

 • Для вирішення задач виникаючих при лікуванні опікових хворих багато дослідників та практикуючих лікарів все частіше звертають увагу на субстанції природного, органічного походження. Вони є джерелом отримання великої кількості біологічно активних сполук, ними можуть бути продукти бджільництва та їх композиції, які з великим успіхом можуть використовуватись в косметології, дерматології, хірургії та комбустіологічній практиці для стимулювання процесів репаративної регенерації, та інших процесів при загоюванні опікових ран, як місцевого застосування так і в комплексній терапії опікових хворих.

 • В своїй апітерапевтичній практиці я розробив композицію апіпродуктів яку назвав бальзам Апідан , яка з великим успіхом може застосовуватись в комбустіології, дерматології, хірургії, косметології.

 • Апідан це композиція апіпродуктів прополісу і воску на гідрофобній основі, яка завдяки цим продуктам має натуральну природну кератологічну, регенеруючу, протизапальну, антимікробну, протигрибкову, болезнижуючу, ранозагоювальну дії.

 • Бальзам "Апідан"може застосовуватись в комбустіології (лікуванні опіків), хірургії, дерматології…

 • Бальзам Апідан застосовую при лікуванні опіків на всіх стадіях раневих процесів, тобто в першу стадію раневого процесу, для швидкого очищення ран від некротичних тканин. В другу і третю стадії раневого процесу після відторгнення струпа і очищення ран також застосовую бальзам апідан, з цілю росту капілярів, регенерації та епітелізації ран з різними відсотками опіків та ступенів 3-а, 3-б, та в окремих випадках також при 4 ступені для закриття кісток та сухожилок і підготовки до аутопластики.

 • Такі результати спостережень фіксувались на протязі 2000-2007 роках, за такий час пролікувалось 2520 опікових хворих які на 98% виліковувались без формування келоїдних рубців та контрактур. У всіх пацієнтів скорочувались строки виздоровленя відносно лікування в опікових центрах таких хворих. Лікувались пацієнти різного віку від 9 –ти місячного віку до 92 річного віку, переважно діти та люди працездатного віку.

 • Апідан застосовується щоденно під час перевязок для обробки раневої поверхні пропитуються паперові серветки в розігрітому бальзамі і накладаються на опікову рану після чого накладаються сухі паперові серветки і фіксуються бинтом, такі перевязки робляться один раз на добу, вони легко безболісно знімаються, нічим непотрібно обробляти опікову рану, тільки серветками та пінцетом здіймаються відторгнення.

 • При застосуванні бальзаму апідану з перших днів на ряду з протишоковою терапією значно скоротчується час виведення опікового хворого з шоку.

 • Такій методиці лікування опіків уступає місце ксенопластика, а в окремих випадках і аутопластика.

 • Апідан також можна застосовувати і для розсмоктування келоїдних рубців на ранніх стадіях їх формування, а значить може застосовуватись в реабілітації опікових хворих. На цей час можна сказати що уже є універсальний препарат який можна застосовувати на всіх стадіях лікування опікіових хворих.

 • Лікуваня опіків відноситься до найдорожчих лікувнь у світі. Завдяки застосуваню бальзаму апідан витрати на лікування можна знизити на 80% а якість лікування неоцінимо підвищується, не формуються келоїдні рубці.

Схожі:

Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconДоповідь голови ради федерації роботодавців україни дмитра олійника структура федерації роботодавців україни
Генеральна угода про регулювання основних принципів І норм реалізації соціально-економічної політики І трудових відносин в україні...
Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconЧерга денна: Доповідь «Психолого-педагогічний супровід розвитку креативності учнів»
Доповідь «Психолого-педагогічний супровід розвитку креативності учнів» Галіцька С. П
Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconДоповідь

Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconДоповідь підготував Доповідь підготував

Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconДоповідь за результатами вивчення стану навчально-виховного процесу з української мови та літератури у 2011 році
Доповідь за результатами вивчення стану навчально-виховного процесу з української мови та літератури
Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconДоповідь д е. н проф. Парасій-Вергуненко І. М. каф обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу

Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconДоповідь на тему
За допомогою обрізування створити високо- продуктивні крони яблуні на середньорослій підщепі
Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconАналітична доповідь Структура І. Вступ
На шляху до «розумного суспільства»: Інформаційні технології як фактор суспільних перетворень в Україні
Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconТриус Ю. В. Організація автоматизованого контролю за допомогою сдн moodle доповідь на науковому семінарі кафедри комп’ютерних технологій 20. 11. 09

Доповідь. Доповідь. Шабак Дмитра Олександровича iconНаціональна доповідь «Про розвиток транскордонного співробітництва в Україні»
Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє 7-8 жовтня 2010, Львів-Трускавець

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка