У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р


НазваУ більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р
Дата конвертації28.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииНезворотне виснаження світових вуглеводневих запасів, зростаюча ціна на енергоносії, проблеми екологічного забруднення навколишнього середовища змушують більшість розвинених країн формувати свої енергетичні стратегії, спрямовані на розвиток альтернативної енергетики. За даними Міжнародного енергетичного агентства, до 2030 р. частка електроенергії, видобутої за допомогою альтернативних джерел, збільшиться вдвічі порівняно із сьогоднішніми показниками, що складають близько 16 % від усього виробництва.

 • Незворотне виснаження світових вуглеводневих запасів, зростаюча ціна на енергоносії, проблеми екологічного забруднення навколишнього середовища змушують більшість розвинених країн формувати свої енергетичні стратегії, спрямовані на розвиток альтернативної енергетики. За даними Міжнародного енергетичного агентства, до 2030 р. частка електроенергії, видобутої за допомогою альтернативних джерел, збільшиться вдвічі порівняно із сьогоднішніми показниками, що складають близько 16 % від усього виробництва.

 • У більшості розвинених країн, зокрема у США, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р. в Європі п’ята частина енергії вироблятиметься з екологічно безпечних джерел.В умовах зростаючої енергетичної залежності України від російських енергетичних постачань та постійного підвищення цін на енергоносії, енергоємна національна економіка, що розвивається, зазнає значних втрат, що призводить до зниження рівня виробництва та гальмування соціально-економічного розвитку. Тож питання зниження енергозалежності через формування ефективної програми енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики України слід віднести до стратегічно важливих, які потребують нагального вирішення.  

 • В умовах зростаючої енергетичної залежності України від російських енергетичних постачань та постійного підвищення цін на енергоносії, енергоємна національна економіка, що розвивається, зазнає значних втрат, що призводить до зниження рівня виробництва та гальмування соціально-економічного розвитку. Тож питання зниження енергозалежності через формування ефективної програми енергозбереження та розвитку альтернативної енергетики України слід віднести до стратегічно важливих, які потребують нагального вирішення.  Об’єднана енергетична система України включає:

 • Об’єднана енергетична система України включає:

  • 8 регіональних електроенергетичних систем;
  • 1 млн км ліній електропередач;
  • 24 обласні акціонерні енергопостачальні компанії, а також Севастополя, Києва, АР Крим


Нині альтернативна енергетика задовольняє лише 1-2% потреб України в енергоресурсах

 • Нині альтернативна енергетика задовольняє лише 1-2% потреб України в енергоресурсах

 • Серед пріоритетних для України є біоенергетика, вітрова, мала гідроенергетика, сонячна, геотермальна енергетика та альтернативні гази

Національна комісія регулювання електроенергетики затвердила "зелені тарифи" на квітень нинішнього року. Відповідно до них, на українському оптовому ринку електроенергії одна кВт/год енергії сонця коштує 522,94 коп., вітру — 127,11 коп., води — 87,16 коп.

 • Національна комісія регулювання електроенергетики затвердила "зелені тарифи" на квітень нинішнього року. Відповідно до них, на українському оптовому ринку електроенергії одна кВт/год енергії сонця коштує 522,94 коп., вітру — 127,11 коп., води — 87,16 коп.Величезна енергія рухомих повітряних мас. Запаси енергії вітру більш ніж в сто разів перевищують запаси гідроенергії усіх річок планети. Вітри, що дмуть на просторах нашої країни, могли б легко задовольнити всі її потреби в електроенергії! Кліматичні умови дозволяють розвивати вітроенергетику на величезній території - від наших західних кордонів до берегів Єнісею. Чому ж настільки багате, доступне та екологічно чисте джерело енергії так слабо використовується? У наші дні двигуни, що використовують вітер, покривають всього одну тисячну світових потреб в енергії.

 • Величезна енергія рухомих повітряних мас. Запаси енергії вітру більш ніж в сто разів перевищують запаси гідроенергії усіх річок планети. Вітри, що дмуть на просторах нашої країни, могли б легко задовольнити всі її потреби в електроенергії! Кліматичні умови дозволяють розвивати вітроенергетику на величезній території - від наших західних кордонів до берегів Єнісею. Чому ж настільки багате, доступне та екологічно чисте джерело енергії так слабо використовується? У наші дні двигуни, що використовують вітер, покривають всього одну тисячну світових потреб в енергії.Світовий океан містить велетенський енергетичний потенціал. Це, по-перше, енергія Сонця, поглинута океанською водою, що виявляється в енергії морських течій, хвиль, прибою, різниці температур різних шарів морської води і, по-друге, енергія тяжіння Місяця й Сонця, яка спричиняє морські припливи й відпливи. Використовується цей великий і екологічно чистий потенціал ще вкрай мало.

 • Світовий океан містить велетенський енергетичний потенціал. Це, по-перше, енергія Сонця, поглинута океанською водою, що виявляється в енергії морських течій, хвиль, прибою, різниці температур різних шарів морської води і, по-друге, енергія тяжіння Місяця й Сонця, яка спричиняє морські припливи й відпливи. Використовується цей великий і екологічно чистий потенціал ще вкрай мало.Геотермальну енергію отримують з підземних термальних вод і гарячих джерел, а також із власне тепла землі. Її використовують для опалення будівель, гарячого водопостачання осель чи підпприємств. Основа геотермального теплопостачання - тепловий насос, який забезпечує вироблення і транспортування теплової енергії.

 • Геотермальну енергію отримують з підземних термальних вод і гарячих джерел, а також із власне тепла землі. Її використовують для опалення будівель, гарячого водопостачання осель чи підпприємств. Основа геотермального теплопостачання - тепловий насос, який забезпечує вироблення і транспортування теплової енергії.Останнім часом інтерес до проблеми використання сонячної енергії різко зріс, і хоча це джерело також відноситься до відновлюваних, увага, що приділяється йому у всьому світі, примушує нас розглянути його можливості окремо.Потенційні можливості енергетики, основаної на використанні безпосередньо сонячного випромінювання, надзвичайно великі. На жаль, навряд чи коли-небудь ці величезні потенційні ресурси вдасться реалізувати у великих масштабах. Однією з найсерйозніших перешкод такої реалізації є низька інтенсивність сонячного випромінювання. щоб колектори сонячного випромінювання «збирали» за рік енергію, необхідну для задоволення всіх потреб людства потрібно розмістити їх на території 130 000 км !

 • Останнім часом інтерес до проблеми використання сонячної енергії різко зріс, і хоча це джерело також відноситься до відновлюваних, увага, що приділяється йому у всьому світі, примушує нас розглянути його можливості окремо.Потенційні можливості енергетики, основаної на використанні безпосередньо сонячного випромінювання, надзвичайно великі. На жаль, навряд чи коли-небудь ці величезні потенційні ресурси вдасться реалізувати у великих масштабах. Однією з найсерйозніших перешкод такої реалізації є низька інтенсивність сонячного випромінювання. щоб колектори сонячного випромінювання «збирали» за рік енергію, необхідну для задоволення всіх потреб людства потрібно розмістити їх на території 130 000 км !Надзвичайно важливим для України є масштабне застосування рослинної біомаси як через пряме спалювання, так і через конверсію її на біогаз, «біодизель», генераторний чи піролізний газ, що можуть виступати ефективними замінниками природного газу, вугілля, моторних палив, інших нафтопродуктів і первинних енергоносіїв. Отриманий біогаз може використовуватись як для газифікації сіл, так і в якості моторного палива для роботи малих ТЕЦ електричною потужністю до 1 МВт, чого достатньо для забезпечення електрикою близько 4 тис. чол.

 • Надзвичайно важливим для України є масштабне застосування рослинної біомаси як через пряме спалювання, так і через конверсію її на біогаз, «біодизель», генераторний чи піролізний газ, що можуть виступати ефективними замінниками природного газу, вугілля, моторних палив, інших нафтопродуктів і первинних енергоносіїв. Отриманий біогаз може використовуватись як для газифікації сіл, так і в якості моторного палива для роботи малих ТЕЦ електричною потужністю до 1 МВт, чого достатньо для забезпечення електрикою близько 4 тис. чол.Схожі:

У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconЗ 01 до 21 липня ми подорожували країнами світу. Відпочивали в Англії, Швеції, Бразилії, Австралії, Японії, Китаї, Італії, Австрії, Індії, Німеччині, Болгарії, Голландії, Ісландії, Швейцарії та Фінляндії.
З 01 до 21 липня ми подорожували країнами світу. Відпочивали в Англії, Швеції, Бразилії, Австралії, Японії, Китаї, Італії, Австрії,...
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconБадмінтон: основи гри Фортуна Василь Миколайович
В останні роки найсильнішими вважаються спортсмени Данії, Індонезії, Великобританії, Малайзії, Швеції, Японії, Китаю
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconПрограма розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки. Нові підходи
Реконструкція та модернізація систем опалення. Запровадження відновлюваних нетрадиційних джерел енергії
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconНакопичення енергії від альтернативних джерел енергії Накопичення енергії від альтернативних джерел енергії
Аналіз та вибір оптимальної форми махового накопичувача енергії з урахуванням проблем його міцності
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р icon1) установчі договори (так зване "первинне законодавство"); (1) установчі договори (так зване "первинне законодавство")
Данії), 1979 р. (Греції), 1985 р. (Іспанії та Португалії) та 1994 р. (Австрії, Фінляндії та Швеції); Бюджетні Угоди 1970 та 1975...
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconПроект «Альтернативні джерела енергії для бюджетних установ міста Ужгород» Михайло Кут
Проблема відсутність концептуальних засад та обґрунтованих техніко-економічних рішень щодо використання альтернативих джерел енергії...
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconКраїни-учасники eureka (39) & Європейська комісія

У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconЛекція 1 Сьогодні до складу єс входять
Глобалізаційні: європейська економіка стикається з конкуренцією з боку інших країн чи груп країн світу
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconУроку. Компаративний аналіз культур Японії та України. Мета уроку
Ознайомити учнів з культурами країн Японії та України за допомогою прийому порівняння; розширити інформаційне по-ле учнів щодо професії...
У більшості розвинених країн, зокрема у сша, Німеччині, Іспанії, Швеції, Данії, Японії, планують довести частку відновлюваних джерел енергії в загальному енергобалансі до 20-50 %. Європейська комісія вважає, що у 2020 р iconПринцип твс вперше застосували в США на заводі Ford Motor Company. Викладений в 1922 Генрі Фордом в його книзі «Моє життя, мої досягнення»
«Моє життя, мої досягнення». Широке поширення системи твс почалося з кінця 50-х років ХХ ст, коли японська компанія Toyota Motors,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка