Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір'я північної півкулі. Головні зірки сузір'я утворюють напівкруглий вінець


НазваПівнічна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір'я північної півкулі. Головні зірки сузір'я утворюють напівкруглий вінець
Дата конвертації02.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииПівнічна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) - невелике сузір'я північної півкулі. Головні зірки сузір'я утворюють напівкруглий вінець. Араби називали цю групу зірочок аль-Факка, «розірвати», вбачаючи в ній незамкнуте кільце. Найяскравіша зірка - Gemma, або Альфекка.

 • Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) - невелике сузір'я північної півкулі. Головні зірки сузір'я утворюють напівкруглий вінець. Араби називали цю групу зірочок аль-Факка, «розірвати», вбачаючи в ній незамкнуте кільце. Найяскравіша зірка - Gemma, або Альфекка.Це сузір'я було відомо ще в Давньому Вавилоні. В давнину називалося просто Короною або Вінцем. Сузір'я розташоване між Волопаса і Геркулесом; багато хто вважає його красивим з маленьких сузір'їв.

 • Це сузір'я було відомо ще в Давньому Вавилоні. В давнину називалося просто Короною або Вінцем. Сузір'я розташоване між Волопаса і Геркулесом; багато хто вважає його красивим з маленьких сузір'їв.

 • Займає на небі площу в 178.7 квадратного градуса і містить 36 зірок, видимих неозброєним оком. Сім порівняно яскравих зірок утворюють незамкнуті кільце; тому араби називали цю групу зірочок аль-Факка, "розірване".

 • Тепер ми називаємо так найяскравішу зірку сузір'я, Альфека. Gemma, або Альфекка - це затемнення подвійна типу Алголь, несильно що змінює свою яскравість поблизу 2,2 величини з періодом 17,36 діб. Але Гемма складніше Алголь: в її спектрі видно друга система ліній, яка демонструє коливання з періодом 2,8 діб. Можливо, це третій компонент.Неправильна змінна зірка R CrB майже завжди має блиск бл. 6 зоряної величини, але іноді несподівано тьмяніє, опускаючись до 9, а то й до 14 величини, і залишається в такому стані від кількох місяців до десяти років.

 • Неправильна змінна зірка R CrB майже завжди має блиск бл. 6 зоряної величини, але іноді несподівано тьмяніє, опускаючись до 9, а то й до 14 величини, і залишається в такому стані від кількох місяців до десяти років.

 • У південній межі сузір'я, поряд з e CrB, 12 травня 1866 спалахнула нова зірка, що отримала позначення Т CrB. Її блиск досяг 2 зоряної величини, і протягом тижня вона була видна неозброєним оком, але через два місяці її блиск впав до 9 величини. А 9 лютого 1946 вона знову спалахнула, досягши 3 величини. Такі зірки називають «повторними новими». Вона видно і в проміжках між спалахами (11 зв. Вів.).Всі греки одностайно визнавали Північну Корону шлюбним вінцем, який Діоніс подарував своїй нареченій - прекрасною Аріадні. Сам же Діоніс і помістив його серед сузір'їв, коли боги справляли їх весілля на горі, що зветься Ідой. Розповідають, що цей твір Гефеста, виготовлене з огневідного золота та індійських каменів. Є також відомості, що і Тезей врятувався з Лабіринту тільки завдяки сяйва, випромінюваного цим вінцем. Ким же була наречена безсмертного бога і хто такий Тезей, якого красуня рятувала з Лабіринту?

 • Всі греки одностайно визнавали Північну Корону шлюбним вінцем, який Діоніс подарував своїй нареченій - прекрасною Аріадні. Сам же Діоніс і помістив його серед сузір'їв, коли боги справляли їх весілля на горі, що зветься Ідой. Розповідають, що цей твір Гефеста, виготовлене з огневідного золота та індійських каменів. Є також відомості, що і Тезей врятувався з Лабіринту тільки завдяки сяйва, випромінюваного цим вінцем. Ким же була наречена безсмертного бога і хто такий Тезей, якого красуня рятувала з Лабіринту?Тезей, син афінського царя Егея (а за деякими джерелами - син бога Посейдона), виріс далеко від Афін. Змужнівши і прийшовши в дім батька, Тезей дізнавшись, що Афіни за випадкове вбивство сина Міноса Андрогея платять критському царя, владиці всього Середземного моря, жахливу данину: раз на дев'ять років відправляють на Крит сім юнаків і сім дівчат. Їх чекала страшна доля: юних афінян відправляли в лабіринт - палац з безліччю покоїв і заплутаних переходів.

 • Тезей, син афінського царя Егея (а за деякими джерелами - син бога Посейдона), виріс далеко від Афін. Змужнівши і прийшовши в дім батька, Тезей дізнавшись, що Афіни за випадкове вбивство сина Міноса Андрогея платять критському царя, владиці всього Середземного моря, жахливу данину: раз на дев'ять років відправляють на Крит сім юнаків і сім дівчат. Їх чекала страшна доля: юних афінян відправляли в лабіринт - палац з безліччю покоїв і заплутаних переходів.Ніхто з потрапивших Лабіринт не повертався назад, тому що десь в його надрах мешкав страшний людоїд - Мінотавр. Чудовище з тілом людини і бичачою головою жерло юних афінян, а через дев'ять років вимагало нової жертви.

 • Ніхто з потрапивших Лабіринт не повертався назад, тому що десь в його надрах мешкав страшний людоїд - Мінотавр. Чудовище з тілом людини і бичачою головою жерло юних афінян, а через дев'ять років вимагало нової жертви.

 • Тезей вирішив порушити цей страшний звичай. Разом з жертвами, яких визначив жереб, він добровільно зійшов на критський корабель і вирушив прямо в лігво Мінотавра. Перед від'їздом Тезей здійснив жертвопринесення. Більше за всіх інших богів вшанував він Афродіту.

 • На прощання Егей просив сина лише про одне: коли він буде повертатися з перемогою, змінити темні критські вітрила на білі: нехай звістка про поразку чудовиська досягне Афін раніше Тезея. Помітивши на горизонті білі вітрила, Егей принесе ваші жертви богам і почне готувати святковий бенкет…І ось корабель досяг критських берегів, і скорботну низку афінян повели до лабіринтів. Хто знає, що сталося б з Тезе в Лабіринті, якби не допомога Афродіти.

 • І ось корабель досяг критських берегів, і скорботну низку афінян повели до лабіринтів. Хто знає, що сталося б з Тезе в Лабіринті, якби не допомога Афродіти.

 • Богиня кохання не забула жертви, яку герой приніс їй перед відплиттям. Вона влаштувала так, щоб ідучий в Лабіринт юнак потрапив на очі дочки Міноса Аріадна, і серце дівчини миттєво загорілося любов'ю до чужого.

 • Аріадна дала Тезею гострий меч, щоб вбити Мінотавра, і змотану в клубок довгу нитку. Прив'язавши кінчик нитки до воріт Лабіринту, герой зміг би з її допомогою знайти дорогу назад. Боги почули благання закоханої царівни.

 • Тезей вийшов переможцем з сутички з чудовиськом і за допомогою нитки Аріадни вивів своїх супутників з лабіринту. Захопивши з собою крітську царівну, афіняни таємно зійшли на корабель і залишили негостинний острів, не забувши перед цим пробити днища у всіх судів Міносова флоту. Тепер їм нічого було боятися погоні. • По дорозі до Афін корабель зробив зупинку на маленькому пустельному острівці. Тезей з Аріадною вирішили заночувати на березі. І тут сталося те, чого потім ніхто не міг знайти пояснення.

 • Тезей, безстрашний і благородний Тезей, який, здавалося, любив іноземку так само палко, як і вона його, а якщо і не любив, то й спитивал почуття подяки до рятівниця, який дав дівчині клятву відвезти її до Афін і зробити своєю дружиною, - Тезей віроломно залишив Аріадну, кинув її на загубленому в морі клаптику землі, прирікаючи на неминучу загибель!Хто говорив, що велелюбний юнак загорівся пристрастю до однієї з афінських дів, хто вважав, що він побоявся зробити царицею Афін дочка Міноса, а були й такі, хто стверджував, що залишити Аріадну Тезею наказав сам Діоніс.

 • Хто говорив, що велелюбний юнак загорівся пристрастю до однієї з афінських дів, хто вважав, що він побоявся зробити царицею Афін дочка Міноса, а були й такі, хто стверджував, що залишити Аріадну Тезею наказав сам Діоніс.

 • Покинута дівчина прокляла клятвопорушниками, і знову боги не залишилися байдужими до її молитви: вони стерли з пам'яті Тезея даний батькові обіцянку, і юнак забув поміняти вітрило.

 • Побачивши на горизонті чорний вітрило - вісник смерті сина - Егей кинувся в море, яке з тих пір називають Егейським. А Аріадні на пустельному острові з'явився давно закоханий у неї бог Діоніс, і нещасна втікачка перетворилася в безсмертну богиню. У пам'ять про ці події і засяяла на небі Північна Корона.Підготувала учениця 11-Б класу

 • Підготувала учениця 11-Б класу

 • Сквирського ліцею

 • Зелінська ЮліяСхожі:

Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Сузір‘я Велика Ведмедиця(Uma) Розміщення на зоряному небі
Велика Ведмедиця (лат. Ursa Major, «Велика ведмедиця») сузір'я північної небесної півкулі, складається з семи великих зірок (Великий...
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Учениці 11-б класу Мададзе Тамріко Велика Ведмедиця
Велика Ведмедиця- сузір`я північної небесної півкулі, складається з семи великих зірок(Великий Віз) та 80 малих. Сім великих зірок...
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Сузір'я Орел Підготував Учень 11-б класу
Орел (лат. Aquila) екваторіальне сузір'я. Західна його частина лежить у східній гілці Чумацького Шляху, південніше сузір'я Стріли....
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Сузір'ям називають ділянку неба в межах Сузір'ям називають ділянку неба в межах
Усе небо поділене на 88 сузір’їв. Зорі в сузір'ях мають характерне розташування, і тому багато
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\1 полярна зірка, 2 Великий Віз, 3 Малий Віз, 4 сузір’я Кассіопеї
Сузір'я ділянки, на які розділена небесна сфера для зручності орієнтування на зоряному небі. У давнину сузір'ями називалися характерні...
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Зоряне сузір’я срібної Зоряне сузір’я срібної
Зоряне сузір’я «срібної Зоряне сузір’я «срібної доби» російської поезії, розмаїття
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Легенди про сузір’я Сузір’я Телець

Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\До IV століття нашої ери сформувався список сузір’їв, в основному, він не помінявся до нового часу. В найдавніші часи грекам була відома, мабуть, пара десятків ключових сузір’їв,
Велика Ведмедиця, Кассіопея, Оріон й Лебідь, не виділити яких на небі просто неможливо. На жаль, ніяких достовірних відостей на цей...
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Знаки зодіаку
Зодіак це сукупність 12 сузір'їв, розташованих на невидимому шляху руху Сонця, Місяця І планет. Оскільки о кожній порі року сонце...
Північна Корона (лат. Corona Borealis, CrB) невелике сузір\Дитяча організація
Районна дитяча громадська організація «Сузір’я» була створена у вересні 2006 року. Відповідно до Статуту рдго «Сузір’я» у Великоборовицькій...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка