Ст. 24. Освіта


НазваСт. 24. Освіта
Дата конвертації03.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации

Заборона дискримінації дітей (ст. 2); доступ дітей з інвалідністю до послуг у галузі освіти, професійної підготовки, медичного обслуговування, відновлення здоров’я, підготовки до трудової діяльності й доступу до засобів відпочинку таким чином, який приводить до якнайповнішого за можливості залучення дитини до соціального життя і досягнення розвитку її особистості, включаючи культурний і духовний розвиток дитини (ст. 23); ст. 29 про цілі освіти стверджує, що розвиток дитини за допомогою освіти є основною метою, а також, що освіта повинна забезпечувати розвиток особи, талантів, розумових і фізичних здібностей дитини в їх найповнішому обсязі.

 • Заборона дискримінації дітей (ст. 2); доступ дітей з інвалідністю до послуг у галузі освіти, професійної підготовки, медичного обслуговування, відновлення здоров’я, підготовки до трудової діяльності й доступу до засобів відпочинку таким чином, який приводить до якнайповнішого за можливості залучення дитини до соціального життя і досягнення розвитку її особистості, включаючи культурний і духовний розвиток дитини (ст. 23); ст. 29 про цілі освіти стверджує, що розвиток дитини за допомогою освіти є основною метою, а також, що освіта повинна забезпечувати розвиток особи, талантів, розумових і фізичних здібностей дитини в їх найповнішому обсязі.Закріпила права інвалідів і включила питання інвалідності в загальні питання розвитку.

   • Закріпила права інвалідів і включила питання інвалідності в загальні питання розвитку.
  • Ст. 24. Освіта.
  • 1. Держави-учасниці визнають право осіб з обмеженими можливостями на освіту. Для реалізації цього права без дискримінації й на основі рівних можливостей держави-учасниці забезпечують інклюзивну освіту на всіх рівнях і навчання впродовж усього життя …
  • 2. Під час реалізації цього права держави-учасниці забезпечують, щоб:
  • а) особи з обмеженими можливостями не виключались із причини інвалідності з системи загальної освіти, а діти з особливими потребами – із системи безкоштовної початкової або середньої освіти;
  • б) діти з особливими потребами мали рівний доступ до інклюзивної, якісної та безкоштовної початкової й середньої освіти за місцем проживання…


…Школи повинні приймати усіх дітей, незважаючи на їхню фізичну, інтелектуальну, соціальну, емоційну, мовну або іншу особливість. До них відносяться діти з розумовими і фізичними вадами,обдаровані діти, безпритульні працюючі діти, діти з віддалених районів, або діти, які належать до кочових народів, діти, які належать до мовних, етнічних і культурних меншин, і діти з менш сприятливих районів або груп населення (пункт 3).

 • …Школи повинні приймати усіх дітей, незважаючи на їхню фізичну, інтелектуальну, соціальну, емоційну, мовну або іншу особливість. До них відносяться діти з розумовими і фізичними вадами,обдаровані діти, безпритульні працюючі діти, діти з віддалених районів, або діти, які належать до кочових народів, діти, які належать до мовних, етнічних і культурних меншин, і діти з менш сприятливих районів або груп населення (пункт 3).Ключове завдання полягає в забезпеченні того, щоб широке бачення освіти для всіх як всеосяжної концепції знаходило своє відображення в політиці національних урядів і фінансових установ. Освіта для всіх повинна… враховувати потреби бідних і найбільш знедолених людей, включаючи працюючих дітей, жителів ізольованих сільських районів і кочівників, а також представників етнічних і мовних меншин: дітей, молоді й дорослих, які страждають від конфліктів, голоду. Слабкого здоров’я, так само як і осіб з особливими освітніми потребами … (пункт 19).

 • Ключове завдання полягає в забезпеченні того, щоб широке бачення освіти для всіх як всеосяжної концепції знаходило своє відображення в політиці національних урядів і фінансових установ. Освіта для всіх повинна… враховувати потреби бідних і найбільш знедолених людей, включаючи працюючих дітей, жителів ізольованих сільських районів і кочівників, а також представників етнічних і мовних меншин: дітей, молоді й дорослих, які страждають від конфліктів, голоду. Слабкого здоров’я, так само як і осіб з особливими освітніми потребами … (пункт 19).Визначила своєю метою освіту для всіх.

 • Визначила своєю метою освіту для всіх.

 • ЮНЕСКО спільно з іншими установами ООН,

 • організаціями, що займаються міжнародним розвитком, і великою кількістю міжнародних і національних неурядових організацій працює для досягнення цієї мети.

 • “Усі діти і молодь світу з їх сильними і слабкими сторонами, їх надіями і очікуваннями мають право на освіту, а не у систем освіти є право на певних дітей. Тому система шкіл повинна реформуватися так, щоб задовольняти індивідуальні потреби дітей” .На виконання наказу МОН № 855 від 11.09.2009 р. Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на 2009-2012 роки.

 • На виконання наказу МОН № 855 від 11.09.2009 р. Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на 2009-2012 роки.

 • На виконання наказу МОН № 1224 від 09.12.2010 р. про затвердження Положення про спеціальні класи для навчання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах.

 • На виконання Постанови КМУ № 872 від 15.08.2011 р. про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.06.2012 р. № 1/9-456 Про запровадження навчальної дисципліни «Основи інклюзивної освіти»

 • Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.06.2012 р. № 1/9-456 Про запровадження навчальної дисципліни «Основи інклюзивної освіти»

 • Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.07.2012 р. № 1/9-529 Про організацію психологічного і соціального супроводу в умовах інклюзивного навчання.

Схожі:

Ст. 24. Освіта iconОсвіта. Освіта
В проекті сільського бюджету на 2012 рік плануються видатки загального фонду на утримання установ освіти в сумі 231620. 00 грн
Ст. 24. Освіта iconОсвіта Освіта Науково – методична проблема Обгрунтування проблеми
...
Ст. 24. Освіта iconОсвіта: вища освіта: вища
Впровадження елементів проектних технологій (ікт) на сучасних уроках англійської мови
Ст. 24. Освіта iconПіслядипломна освіта
Післядипломна педагогічна освіта здійснюється вищими навчальними закладами післядипломної педагогічної освіти вчителів
Ст. 24. Освіта iconОсвіта Освіта
В районі функціонує 20 загальноосвітніх навчальних заклади, в яких навчається 2167 учнів, та 14 дошкільних навчальних закладів
Ст. 24. Освіта iconОсвіта: Вища Освіта: Вища
За такого дружного сприяння всіх органів в акті засвоєння ви переможете найлінивішу пам'ять
Ст. 24. Освіта iconОсвіта – вища Освіта – вища
У 1992 році закінчила Черкаський державний ім. 300 возз’єднання України з Росією педагогічний інститут
Ст. 24. Освіта iconДипломна педагогічна освіта для розвитку професіоналізму Післядипломна педагогічна освіта для розвитку професіоналізму Післядипломна педагогічна освіта: цілісність і системність
Компетентнісний підхід до розвитку професіоналізму педагогів та керівників навчальних закладів
Ст. 24. Освіта iconЗміст Термін «інновація»
Освіта XXI століття, це освіта для людини. Її стрижень розвиваюча, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості...
Ст. 24. Освіта iconКонцепція експериментальної діяльності за проектом "Випереджаюча освіта" передбачає визначення
Організація дослідно-експериментальної роботи у знз за програмою: "Випереджаюча освіта"

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка