Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему


НазваПрезентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему
Дата конвертації03.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Презентація з дисципліни “Міжнародні організації”

 • На тему:

 • Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій

 • (БАГІ)


Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій

 • Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (БАГІ) англ. Multilateral Investment Guarantee Agency (MIGA) — одна з п'яти інституцій Групи Світового Банку, заснована в 1988 році. Місцезнаходження — Вашингтон. Нараховує 175 членів. Україна стала членом БАГІ з 1995 року.На сесії МБРР у Сеулі в 1985 році було вирішено заснувати Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій. З цією метою була підписана Сеульська конвенція про створення БАГІ.Основним завданням організації єсприяння інвестиціям приватного капіталу в країни-позичальники. БАГІ покликанезабезпечити довгострокові гарантії на наступні випадки некомерційних ризиків:

 • Введення урядом приймаючої країни обмежень на обмін і переклад капіталів;

 • Законодавчі або адміністративні заходи приймаючої країни, позбавляють іноземного вкладника права власності або контролю надінвестиціями або, значно зменшують його прибутку;

 • Дискримінаційна по відношенню до інвестора судова іадміністративна практика приймаючої країни, що веде до розірванняукладених з її державними органами договорів;

 • Збройні конфлікти і громадянські війни.Основне джерело коштів БАГІ - власні ресурси, головним чином акціонерний капітал.

 • Розмір пайової участі держави-члена в акціонерному капіталі БАГІ визначається залежно від величини його квоти в капіталі МБРР. Право на членство в БАГІ мають країни-члени МБРР і Швейцарія. Швейцарія контролює від 30 до 50% світового приватного банківського ринку. Кожна держава-член зберігає контроль над діями БАГІ на своїй території. Інвестиції можуть бути гарантовані у разі схвалення урядом приймаючої країни. Держави-члени зобов'язані здійснювати внески до БАГІ відповідно до їх частками в акціонерному капіталі Банку.Керівний орган БАГІ - Рада керуючих.

 • Кожен член БАГІ призначає одного керуючого і одного заступника. У період між сесіями діяльністю БАГІ керує Рада директорів, чисельність якого визначається Радою керуючих. В даний час БАГІ має 18 директорів, 5 з яких обираються від країн з найбільшими квотами (США, Японії, Німеччини, Франції та Великобританії). Президентом і головою Ради директорів є (за посадою) президент МБРР. Фактично діяльністю БАГІ керує виконавчий віце-президент Банку.Головою Ради Директорів БАГІ є Президент Світового Банку,Роберт ЗеллікБагатостороннє агентство з гарантування інвестицій – це міжнародна фінансово-кредитна організація

 • Основні цілі:

 • Сприяння збільшенню притоку інвестицій в країни, що розвиваються, через надання гарантій, включно страхування, по некомерційним ризикам;

 • Здійснення досліджень, збір і поширення інформації для сприяння інвестуванню;

 • Надання технічної допомоги країнам, проведення консультацій з інвестиційних питань.Рада керуючих складається з тих самих осіб, що й Рада керуючих МБРР і виконує такі ж функції стосовно до цілей БАГІ.

 • Рада керуючих складається з тих самих осіб, що й Рада керуючих МБРР і виконує такі ж функції стосовно до цілей БАГІ. Директорат складається з 24 виконавчих директорів та їх заступників. Президент МБРР за посадою є головою Директорату БАГІ. Директорат займається поточними справами. Комітет з розвитку являє собою групу міністрів великих країн; вони здійснюють моніторинг з проблем розвитку в сфері економіки й фінансів. Президент БАГІ призначається Директоратом за пропозицією президента МБРР. Займається організаційною роботою.Основні напрямки діяльності БАГІ:

 • Вона була утворена з тим, щоб забезпечити потенційних інвесторів до країн, що розвиваються, від некомерціиних ризиків і таким чином стимулювала туди потоки інвестицій. До некомерціиних ризиків належать: війни, соціальні вибухи, експропріація вкладеного капіталу, неможливість переводу прибутку за кордон і таке інше.

 • Гарантії надаються тільки інвесторам із кран-членів БАГІ. Строк гарантій — 15-20 років по прямих інвестиціях, по позиках — понад три роки. Основна вимога надання гарантій: інвестор повинен бути резидентом країни-члена БАГІ; інвестиція ж може призначатися для будь-якої країни, навіть такої, що не входить до БАГІ.

 • Гарантії БАГІ, по суті, є страховкою, за одержання якої треба сплатити від 0,25% до 1,25% за кожні 100 доларів вартості гарантії. БАГІ надає консультативні й рекламні послуги через спеціальний Департамент політичних і консультативних послуг.Головним завданням БАГІ є стимулювання потоку інвестицій на виробничі цілі між країнами –членами та особливо в країни, що розвиваються, доповнюючи таким чином діяльність МБРР, МФК та інших міжнародних фінансових організацій.

 • Головним завданням БАГІ є стимулювання потоку інвестицій на виробничі цілі між країнами –членами та особливо в країни, що розвиваються, доповнюючи таким чином діяльність МБРР, МФК та інших міжнародних фінансових організацій.Стратегія передбачає широку програму кредитної та дослідницької діяльності. Протягом реалізації нової стратегії загальний обсяг запозичень від Світового банку в рамках, передбачених базовим сценарієм кредитування, складатиме від 1,8 до 2,4 млрд. дол. США. Ключову роль в стратегії відіграє "Програмна системна позика" (ПСП). Проект Програмної системної позики - найбільш комплексний проект за період співробітництва України і банку, який включив у себе заходи щодо реформування ключових секторів економіки України.

 • Стратегія передбачає широку програму кредитної та дослідницької діяльності. Протягом реалізації нової стратегії загальний обсяг запозичень від Світового банку в рамках, передбачених базовим сценарієм кредитування, складатиме від 1,8 до 2,4 млрд. дол. США. Ключову роль в стратегії відіграє "Програмна системна позика" (ПСП). Проект Програмної системної позики - найбільш комплексний проект за період співробітництва України і банку, який включив у себе заходи щодо реформування ключових секторів економіки України.Метою проекту є підтримка конкретних результатів, які було досягнуто в рамках програми структурних реформ уряду України, у п’яти тематичних напрямках: посилення фінансової дисципліни, державна регуляторна політика, права власності, підзвітність державного сектору, управління соціальними та екологічними ризиками. В 2001 році здійснено перший етап проекту "Програмна системна позика", за яким Україна отримала позику на суму 250 млн. дол. США.

 • Метою проекту є підтримка конкретних результатів, які було досягнуто в рамках програми структурних реформ уряду України, у п’яти тематичних напрямках: посилення фінансової дисципліни, державна регуляторна політика, права власності, підзвітність державного сектору, управління соціальними та екологічними ризиками. В 2001 році здійснено перший етап проекту "Програмна системна позика", за яким Україна отримала позику на суму 250 млн. дол. США.Нова Стратегія БАГІ базується на результатах аналізу ключових проблем розвитку України

 • Нова Стратегія БАГІ базується на результатах аналізу ключових проблем розвитку України. Як зазначається у Стратегії, аби підтримати сталий розвиток у майбутньому, Україні потрібно: поліпшити свою конкурентноспроможність на міжнародному рівні, реформувати свою систему державних фінансів та державний сектор для покращення якості державних послуг і забезпечення підвищення добробуту всіх громадян України, та усунути вади у галузі управління у державному і приватному секторах.Взаємодія зі Світовим банком надає доступ до економічних знань, досвіду та експертизи практично всіх країн світу.Уряд та Світовий банк спільно працюють над покращенням якості портфеля проектів, зокрема щодо спрощення та модернізації процедур підготовки та реалізації проектів і переведення фінансових потоків на казначейське обслуговування. В разі покращення рівня вибірки коштів по вже затверджених проектах (зараз він складає 8.3% - один з найнижчих показників в регіоні) Україна може розраховувати на значне розширення програми розвитку інфраструктури.

 • Взаємодія зі Світовим банком надає доступ до економічних знань, досвіду та експертизи практично всіх країн світу.Уряд та Світовий банк спільно працюють над покращенням якості портфеля проектів, зокрема щодо спрощення та модернізації процедур підготовки та реалізації проектів і переведення фінансових потоків на казначейське обслуговування. В разі покращення рівня вибірки коштів по вже затверджених проектах (зараз він складає 8.3% - один з найнижчих показників в регіоні) Україна може розраховувати на значне розширення програми розвитку інфраструктури.

 •  Крім того, в Україні активно працюють Міжнародна фінансова корпорація (МФК) та Багатостороннє агентство з питань гарантування інвестицій (БАГІ), зростає кількість затверджених інвестиційних та гарантійних проектів для України, відбувається перехід від переважно проектів технічної допомоги до інвестиційних та гарантійних проектів у багатьох секторах - фінансовому, сільськогосподарському та сфері послуг; сприяння розвитку у сферах корпоративного управління, лізингу, забезпечення прав власності.Схожі:

Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconІндр з дисципліни “Міжнародні Організації” Виконав Студент 4-курсу
Као стандартизує деякі функції для використання в авіаційній галузі, такі як авіаційної Система обробки повідомлень amhs; це, ймовірно,...
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconПрезентація публічного виступу на тему: Презентація публічного виступу на тему
«недосконалість дії закону україни «про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» під час організації...
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconПрезентація з дисципліни: “Будівельне матеріалознавство” на тему: “Поризовані бетони”
В0,35; В0,75; В0,85; В1; В1,5; В2,5; В3,5; В5; В7,5; В10; В12,5; В15; В17,5; В20
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconВиконала студентка денної форми навчання
...
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconМіжнародні контакти Міжнародні контакти
Міжнародні партнери ма це найвпливовіші музейні та культурно-мистецькі інституції світу
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconМихайло Пилипович Кравчук Математик широкого масштабу. Презентація на тему: «Дитячі роки Михайлика»
Кравчуків, "…у сім’ї розмовляли тільки українською мовою, хоч мати навчала дітей і польської, і французької, і німецької…, привчала...
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconКиївський національний університет імені Тараса Шевченка Інститут журналістики Шевченко В. Е. Історія шрифтів презентація лекції з дисципліни “Шрифтознавство”
Київський національний університет імені Тараса Шевченка Інститут журналістики Шевченко В. Е. Історія шрифтів презентація лекції...
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconМіжнародні переговори міжнародні ділові переговори
Міжнародні ділові переговори процес торгівлі або ж укладання угоди між партнерами з різних країн обмін одного цінного ресурсу на...
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconМіжнародні відносини: сутність і визначення
Його суб´єктами є народи, держави, громадські і політичні сили, рухи й організації
Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему iconПрезентація на тему: «Організація Чорноморського Економічного Співробітництва»
Чорноморського регіону (Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина, а також...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка