Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето


НазваЗнаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето
Дата конвертації04.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации • Здравствуй, мама, Между нами расстояний мгла, Сотни непройденных километров… Тропка связи нашей пролегла Строчкою заполненной конверта. Мама, как идут твои дела? Извини, что долго не писал. Паутинка дней на жизнь легла — От нее немного я устал.

 • Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето,Тополенко Віра Трохимівна під час Другої світової війни залишилася на окупованій території.

 • Тополенко Віра Трохимівна під час Другої світової війни залишилася на окупованій території.

 • Хто ж вона – людина-герой?

 • Тополенко (дівоче прізвище Сияшина) Віра Трохимівна родом з Саратовської області Баландинського району. Саме там 22 грудня 1922 року і народилася Віра Трохимівна в селі Мала Олександрівка. Дитинство промайнуло на широких ланах рідної землі. Любила вона просинатися зі співом жайворонків. Завжди весела, дзвінкоголоса.

 • Закінчивши 6 класів, стала допомагати батькам по господарству. Мріяла бути медсестрою. Та війна внесла корективи в плани Віри Трохимівни.Ні про яку військову підготовку у повоєнний час і не мріяла.

 • Ні про яку військову підготовку у повоєнний час і не мріяла.

 • В опалені війною 41 про мобілізацію говорили, йшли до військкоматів.

 • Там 13 липня 1941 року Віра Трохимівна була мобілізована до радянських збройних сил. Запитали: “Ким би хотіла бути?”.

 • У відповідь:”Медсестрою”.

 • Зразу ж була направлена до евакогоспіталю – медсестрою. Як сказали в військкоматі:” Що ж, бути сестрою милосердя – добре. Принось, дочко, людям милосердя. Це зараз потрібно”.Вперше війну “побачила” саме там, в місті Джизак, в госпіталі. Одне обличчя поранених змінювало інше. Одних ставили на ноги, проводжали на фронт, прибували з фронту ешелони… На думку спав спогад з тих далеких 42-х.

 • Вперше війну “побачила” саме там, в місті Джизак, в госпіталі. Одне обличчя поранених змінювало інше. Одних ставили на ноги, проводжали на фронт, прибували з фронту ешелони… На думку спав спогад з тих далеких 42-х.

 • Стояв лютий. Операцій в той день не було. Такі хвилини випадали нечасто. Сестра взяла гітару в руки, ніжно пройшла натрудженими пальцями по струнах – і полинула задушевна пісня:”Вьется в тесной землянке огонь…”. Бійці, затамувавши подих, слухали. Підійшли сестрички, поранені. А пісня тамувала душу, наповнювала її не воєнними думками. Кожен був зі своєю сім`єю, коханою.

 • Не могла Віра Трохимівна бути в тилу, рвалася на фронт.

Що для вас найголовніше в житті?

 • Що для вас найголовніше в житті?Схожі:

Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconЛітература (латинське слово littera в перекладі “буква”) – це сукупність усіх словесних творів (наукових, навчальних, довідкових,політичних тощо)
Для каждой местности (широты) свое лето; у нас, в средней полосе, считают за лето: июнь, июль, август; 30 мая, на Исакия, змеи идут...
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconЯ знаю тільки те, я знаю тільки те
Здавалося, що ми знаємо про Велику Вітчизняну війну майже все, але інколи доля однієї людини відкриває невідомі сторінки в тій далекій...
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconПищевые добавки
Получают нагреванием сахара или увариванием сахарного раствора с крахмальной патокой или инвертным сиропом
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconЩо я знаю про Світовий океан? Що я знаю про Світовий океан?
Світового океану (178,7 млн км2) і понад половини його об'єму (740 млн км3)
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconЖили-були в лісі гномики. Всю зиму вони працювали, допомагаючи звіряткам шукати їжу, очищали гілочки від снігу, допомагали проміннячкам сонця пробитися крізь бурульки на деревах.
Всю зиму вони працювали, допомагаючи звіряткам шукати їжу, очищали гілочки від снігу, допомагали проміннячкам сонця пробитися крізь...
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconМетод проектів все, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені потрібно І де та як я можу ці знання застосувати
Все, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені потрібно і де та як я можу ці знання застосувати
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconЗведені таблиці Мета уроку: я вмію я знаю

Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconSas (Server Attached Storage) или das (Direct Attached Storage) sas (Server Attached Storage) или das (Direct Attached Storage)
У двопунктовому з'єднанні два пристрої сполучені двома каналами, що передають дані в різних напрямах
Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето iconЗнаю, чуєш мого серця спів, як згадаю я тебе

Знаю я, с печалью обо мне Ты встречаешь зиму или лето icon“Все, що я пізнаю, я знаю для чого це мені, де і як я можу ці знання застосувати” “Все, що я пізнаю, я знаю для чого це мені, де і як я можу ці знання застосувати”


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка